You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, October 23rd 2008, 12:15pm

GODERIAN, Shinsengumi, barthezz

Panowie podziwiam wspólną grę od soboty rano do niedzieli wieczorem bez ani godziny przerwy ;)
Proszę o wyjaśnienie, kto z kim mieszka i z kim pracuje, żeby była jasność na przyszłość.

ID 281
Login GODERIAN77
Postać GODERIAN

ID 273
Login KazMax
Postać Shinsengumi

ID 4851
Login barthezz
Postać barthezz

Zasiadanie, po 2 dni przerwy na odespanie weekendu ;)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

This post has been edited 1 times, last edit by "Thorga" (Oct 23rd 2008, 12:21pm)


2

Thursday, October 23rd 2008, 12:34pm

Ja-Shinsengumi
barthezz-mój młodszy brat (niestety nie stać go na premium a ja mu sponsorował nie będę)
Goderian-mój przyjaciel (co widoczne jest chocby na fotkach w naszych profilach)

Goderian często przebywa u mnie (tylko po pracy i w weekendy co można łatwo po logach sprawdzić). Robimy wtedy narady i ustalenia odnośnie klanu. Trudno wtedy aby nie wszedł i nie sprawdził co dzieje się na jego koncie prawda?? Młody (barthezz tez wtedy czasami wejdzie). Nie będe kłamał i przyznam się ze osobiście tez wejde na konto młodego od czasu do czasu ekspedycję zapuscić gdy siedzi w szkole.

Dziwi mnie natomiast jedno. Wrogi klan zakłada na nas obleg (na mnie i Goderiana) po czy za godzinę dostajemy bana od operatorów. Jak mamy się bronić?? Ludzie uczciwie płacimy kasę i co z tego mamy?? To ze nasz największy wróg przejmie nasze wioski nawet bez obrony?? Jeśli tak to dziękujemy wam i zapewne podziękujemy również za grę. Jak Goderian wróci z pracy to zapewne tez coś napisze...

Aha....to ze Goderian i ja to inni ludzie mogą potwierdzić inne osoby (krowa, Bleeh, Freeko, chodzio) z nimi gadamy na GG więc śmiało mozna się onas ich zapytać. Jesli potrzeba skanów dowodów to tez nie ma problemu ale odblokujcie konta choćby na czas oblegu

3

Thursday, October 23rd 2008, 12:45pm

Poproszę na PW dokładne zgłoszenie, które z 3 IP przewijających się przez wasze logi jest czyje.
80.48.xx.xx - IP goderiana?
213.77.xx.xx - twoje i brata?
195.117.xx.xx - czyjeś IP z pracy

Edit: Nie neguję tego, że jesteście innymi osobami, ban jest za zasiadanie nie za multikonto.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

4

Thursday, October 23rd 2008, 1:35pm

trzeba banowac ludzi z multikontami ;D

Lomnas

Super Moderator

Posts: 960

Location: Kraków

  • Send private message

5

Thursday, October 23rd 2008, 1:50pm

A co z tymi co nie mają prywatnych nr IP i łączą się np. z akademika i tam wszyscy mają ten sam IP. Ich też chcesz banować pomimo tego, że nawet o sobie nie wiedzą?
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

6

Thursday, October 23rd 2008, 1:56pm

80.48.xx.xx - to jest na bank moje i brata z domu (mamy stałe IP)

213.77.xx.xx - to jest prawdopodobnie IP Goderiana (ale nie wiem bo nie sprawdzałem-napewno wiem ze nie ma IP publicznego)

195.117.xx.xx - to jest prawdopodobnie moje IP z pracy (jeśli dziś przed południem z niego się logowałem to napewno moje z pracy a nie Goderiana bo on napewno sie nie logował bo tez siedzi w pracy ale bez kompa).

Proszę o wyjaśnienie i defincję słowa "zasiadanie". Czy nie możemy normalnie grać i pilnować swoich kont (np gdy Goderian jest u mnie w domu, niestety ta gra wymaga stalego nadzoru). napewno nie jest tak ze mamy jakies dyzury i siedzimy na zmaianę. Owszem w weekendy zdarza nam sie posiedziec dłuzej (czasami robimy imprezkę w domku wiec i doglądamy konta) ale prosze spojrzeć dokładnie na logi. pn-pt ja wtaje rano do pracy, zagladam na konto, poznej poł godzinki drogi do pracy, w pracy siedzę prawie ciagle przy kompie, po pracy pół godziny drogi do domu, siadam przy kompie, po jakimś czasie wpada do mnie Goderian z piwkiem :P, siedzimy wtedy wszyscy razem na jednym IP.
Goderian generalnie nie pracuje wiec ma wiecej czasu i częsciej siedzi. Zdarza mu się jedynie wejsc na moje konto zrobic skany przeciwnika nic więcej (ale to baaardzo rzadko-taka sytuacja miała miejsce moze 2-3 razy). W weekendy tak jak pisałem lubimy sobie posiedziec wiec i logowania sa czestsze. Czy cos w tym złego ze duzo siedzimy przy kompach i pilnujemy swoich kont?? Mam ograniczac swoją gre dlatego tylko aby nie posądzono mnie o jakies zasiadanie?? Litości...
Na koniec dodam iz z Goderianem uwielbiamy gry online. Gramy chocby na BW (o wiele dłuzej i jakoś nie posądzono nas tam o zasiadanie, a poświecamy grze praktycznie tyle samo czasu-no moze Goderian ostatnio mniej bo mu sie trochę znudziła a na TE ma wiecej obowiazków jako szef klanu), 2 edycje Travina - bez problemów, BiteFight-bez problemów, X-Wars-bez problemów. Po prostu pierwszy raz nam coś takiego się przytrafiło i to za tak prozaiczną rzecz :(

Nie dostałem równiez odpowiedzi czy to że ban nałozył sie na oblegi na mnie i Goderiana jest przypadkowy?? Wydaje mi się że nie ponieważ gramy tym systemem już od czasów Alfy i jakoś nikt nie miał do nas pretensji. Dzis w jednym czasie poszedł obleg na mnie i Goderiana ze strony SA a za godzinkę ban na obydwa konta. Naprawdę strasznie mi smierdzi ta cała sytuacja.

7

Thursday, October 23rd 2008, 2:13pm

No to ciekawe, GODERIAN logował się u Ciebie cały wtorek, 4 razy w środę i dziś o 4.54

[...]
80.48.73.76 - Thu Oct 23 4:54:44 CEST 2008

Quoted

Zdarza mu się jedynie wejsc na moje konto zrobic skany przeciwnika nic więcej

Regulamin wyraźnie określa, że udostępnianie swojego hasła osobom trzecim jest dozwolone tylko i wyłącznie, aby wejść na to konto w celu włączenia urlopu.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

8

Thursday, October 23rd 2008, 2:18pm

Zgadza się ale już wyjaśniam.
We wtorek byłem na całodniowym szkoleniu poza miejscem zamieszkania i sam go poprosiłem aby od czasu do czasu zajrzał na moje konto. O środzie nic nie wiem (nie pytam go o to), a dziś rano pewnie przed wyjsciem do pracy wskoczył jednorazowo zajrzeć co się dzieje.
Błagam nie doszukujmy się spisków tam gdzie ich nie ma bo zapewne nasze osoby nie sa wyjątkami a jak widac trafia to własnie w nas a nie w nikogo innego.

Poza tym ja cały czas wyjaśniam a sam nie mogę doczekac się wyjasnienia z Waszej strony...


Dodam iż jesli chcecie być tacy skrupulatni to prejrzyjcie wszystkie konta. Jestem w 100% przekonany iż inni (mogę wskazać palcem jesli zechcesz) maja podobnie i jakoś im afery się nie kręci.

9

Thursday, October 23rd 2008, 2:19pm

We wtorek byłem na całodniowym szkoleniu poza miejscem zamieszkania i sam go poprosiłem aby od czasu do czasu zajrzał na moje konto. O środzie nic nie wiem (nie pytam go o to), a dziś rano pewnie przed wyjsciem do pracy wskoczył jednorazowo zajrzeć co się dzieje.


To się właśnie określa terminem zasiadanie :)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

10

Thursday, October 23rd 2008, 2:21pm

Więc sprawdzcie wszystkich....

11

Thursday, October 23rd 2008, 2:22pm

O to się nie martw ;)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

12

Thursday, October 23rd 2008, 2:30pm

Właśnie się martwię. Dlaczego my mamy za to dostać po dupie??
Czekam również na odpowiedzi na pytanie:

-czy to jest zbieg okoliczności (oblegi-bany). Dlaczego akurat dziś skoro gramy tak od kilku msc i jakoś nikt nam na to wcześniej nie zwrócił uwagi a termin "zasiadanie" nie ma wyjaśnienia w regulaminie więc skąd mogliśmy wiedziec ze dotyczy własnie takich działań? W innych grach (nawet na BW) nigdy nie było podobnych problemów ani uwag.

13

Thursday, October 23rd 2008, 2:44pm

Zakładając konto, zaznaczasz opcję, że znasz i zaakceptowałeś regulamin gry, a w nim znajduje się:

Quoted

§5 Ograniczenia
I. Każdy użytkownik ma prawo do założenia jednego konta na każdym serwerze Time Edge: Czas Wojny. W przypadku wykrycia przez operatorów gry posiadania przez użytkownika więcej niż jednego konta na danym serwerze, Administrator zastrzega sobie prawo do usunięcia wszystkich kont tego użytkownika oraz uniemożliwienia mu dostępu do serwisu Time Edge: Czas Wojny.
II. Użytkowanie jednego konta przez wielu graczy jest zabronione.
Jednocześnie zabronione jest udostępnianie hasła do swojego konta osobom trzecim. Administrator ani żaden operator gry nie może zażądać, ani nigdy nie zażąda od użytkownika podania jego hasła. BW Team nie bierze odpowiedzialności za żadne szkody wynikłe ze świadomego bądź nieświadomego udostępnienia hasła do swojego konta osobom trzecim.


Dodatkowo, na forum wisi od 4 sierpnia.
Tabela kar
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

14

Thursday, October 23rd 2008, 2:48pm

Prosze wybaczyć ale nikt nikomu nie udostępniał haseł. Czy wie Pani że w przeglądarce jest możliwośc zapamietywania wpisanego po raz pierwszy hasła? Logując sie na czyjeś konto nie wpisuję jego hasła...

15

Thursday, October 23rd 2008, 2:58pm

Przeczytaj jeszcze raz punkt zaznaczony na czerwono.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

EBO

Intermediate

Posts: 547

Location: Łódź

  • Send private message

16

Thursday, October 23rd 2008, 2:58pm

moim zdanie m to troche niesprawideliwe jezeli wykryto IP osob ktore i one sobie powierzyly konta bo na pewno kaz ma passy gorediana pomagaja sobie wtedy gdy ktos nie moze wejsc osobiscie na wlasne konto to zrozumiale...one biara to na wlasna odpowiedzialnos nawet w przypadku kradziezy ...
to tak jakby na 1 IP w pracy np serwera podlaczylo sie kilka osob na TE i oni o sobie nawet nie wiedza znaja sie jako ludzie z imienia ale nie maja wogule pojecia ze sa w 1 klanie... :S
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

17

Thursday, October 23rd 2008, 3:04pm

Mi też jest cholernie przykro za całą sytuacje. Naprawdę jeśli to nasza wina to nie zdawalismy sobie z tego sprawy i nikt nie był tego świadomy. Naprawdę poświecamy grze masę czasu i wysiłu....jak widać dostaliśmy piekną nnagrodę i na dodatek SA znów wykorzysta okazję i dobije nas oblegami.
Powyżej pisałem szczerze jak było, nie ukrywałem niczego z faktów które miały miejsce choć czasami pisałem na naszą niekorzyść.

Niestey przynajmniej ja zakonczę grę ponieważ nie mam zamiaru płaćić za coś z czego nie czerpie się przyjemności a jedynie szarga nerwy i zdrowie.

Dziękuję za wspaniałomyślność


Swoją drogą....kto nie jest nazwę to w "zarządzie" 9 osobowego i silnego klanu ten chyba nigdy nie zrozumie ile czasu i wysiłku kosztuje dogranie choćby jednej wspólnej akcji, ile wysiłku kosztowało mnie osobiście podczas oblegu siedzenie do prawie 3 w nocy przy grze a następnie wstanie o 6.30 do pracy....za to tez dziękuję

18

Thursday, October 23rd 2008, 4:06pm

cholernie przykro ze MW ZASIADA ;D ...... zablokowali też graczy z SA ;D
nie mam jak dołaczyc do oblega na shinsena, goderiana czy barthezz ( trzech graczy jedna siła ... ahhahahahahahaa )
pozdrawiam ;d

19

Thursday, October 23rd 2008, 4:42pm

cholernie przykro ze MW ZASIADA ;D ...... zablokowali też graczy z SA ;D
nie mam jak dołaczyc do oblega na shinsena, goderiana czy barthezz ( trzech graczy jedna siła ... ahhahahahahahaa )
pozdrawiam ;d
A Ty człowieczku do kogo pijesz??

20

Thursday, October 23rd 2008, 5:13pm

.. trzeba było nie grac na multi koncie ( shinsen, goderian czy barthezz ) !!!!!!!
teraz juz wiem, dlaczego byłem atakowany przez was trzech ... tzn przez jednego ;D