Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

41

Friday, 24.10.2008, 09:08

83.12.xx.xx
jak napewno zauważyłaś to niejest moje ip
i nierozumiem jakie 5 min w żadnej z moich wypowiedzi niepadło (5 min.)

42

Friday, 24.10.2008, 09:11

Cora, proszę bardzo, sprawdziłam na przykład cały weekend (wtedy chyba nie pracujecie, prawda?)

Automatyczne wylogowywanie z gry jest po 30 minutach bezczynności.
Po co więc logować się co 15-20 minut?
Chyba po to, żeby przełączać się pomiędzy kontami.


Całkowicie nieuzasadniony przykład.

Na komputerze mojej dziewczyny jak się zaloguje i dajmy na to przez przypadek zamkne okno to przy wejściu na strone TE musze się logować jeszcze raz. Ona ma IE.
Już nie raz się u niej logowałem co 15 -20 minut bo przy zamknięciu okna outomatycznie powraca do panelu logowania.

Po drugie jak ma się jeden komputer jakoś trzeba sobie radzić ? Nie każdy mozę pozwolić sobie na to zęby mieć 3 kopy i laptopa w domu a grać by chcieli wszyscy. Nie widze nic niezwykłego w tym że jedna osoba loguje robi co swoje po czym druga się loguje na własne konto i też robi swoje. I zmiana bo budynki sie wybudowały atak się skończył etc
Zapraszam do oglądania
Wygląd Itemów ze względu na epoki

43

Friday, 24.10.2008, 09:14

Cora to do mnie

Thorga, podtrzymuje swoje ostatnie zdanie z poprzedniego postu, ok ?

44

Friday, 24.10.2008, 09:14

taak... wysoki sądzie, on wszedł do kuchni, potknął się i upadł na nóż...
i tak 28 razy!

KF73 - trzeba było przeczytać regulamin, że tak robić nie wolno.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

45

Friday, 24.10.2008, 09:20

Po raz kolejny zaznaczam że to nie argument.

Damn moge dzisiaj iść do swojej dziewczyny i zalogować się u niej 10 razy w ciagu 10 minut i ani razu nie użyje opcji WYLOGUJ.

I będzie że jak szalony się loguje.

Wcześniej będąc u dziewczyny za każdym razem logowałem sie z innego IP. U siebie loguje się 2 razy dziennie. to też dziwne bo jaki szaleniec siedzi tyle przed kompem.

Damn dzisiaj się zalogowałem o 2 w nocy bo akurat o tej wróciłem do domu.

Codziennie rano sie loguje około 6 bo tak wstaje żeby się ze wszystkim wyrobić przed wyjściem.

Jak udowodnić że są 3 konta jedno IP przelogowywanie się co 15 minut i że to nie jest multikonto ?
Zapraszam do oglądania
Wygląd Itemów ze względu na epoki

46

Friday, 24.10.2008, 09:22

Widzę Thorga że zaczyna brakować argumentów i przytaczasz powiastki z innej bajki ,pokaż mi wregulaminie gry -tej gry że niemożna się logować i wylogowąć co 15 min. To w jaki sposób gram w swoim domu ze swoim Synem na swoim kompie chyba wykracza poza wasze kompetencje, jedynym błędem jeżeli wogóle było to że przeoczyłem to że na T 1 trzeba zgłaszać to że się gra z jednego ip, na becie było inaczej więc taki radykalne zmiany uważm że powinny być wyraźnie ogłoszone anie żebym musiał całe forum przekopać aby znaleźć taką informację .a i tak powtarzam że ukazał się razem z banami jakoś wcześniej nie żuciła mi się w oczy

47

Friday, 24.10.2008, 09:24

Mesmer: To są twoje logi z CAŁEJ soboty:
Sat Oct 18 17:13:33 CEST 2008 89.78.xx.xx
Sat Oct 18 6:37:07 CEST 2008 89.78.xx.xx

zauważasz subtelną różnicę pomiędzy logami Cora z całej soboty?


Cor, regulamin tego nie zabrania.
Ale takie logowanie się co kilka minut na 3 różne konta, codziennie w tych samych godzinach, jest dowodem na to, że na kontach tych gra jedna osoba. A posiadanie więcej niż jednego konta przez jedną osobę jest zabronione w regulaminie.
Poza tym, jak chcesz czepiać się regulaminu, to mogę zbanować oba konta na stałe, bez możliwości odwołania się, gdyż taka jest regulaminowa kara, stosowana przez wszystkich operatorów na BloodWars.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

48

Friday, 24.10.2008, 09:26



Thorga
ale dlaczego piszesz od razu o jakimś wyrywaniu sobie klawiatury. Ja z Goderianem sobie nie wyrywamy jakoś. Usiądę ja na 5 min, następnie mówię mu żeby usiadł i sobie konto sprawdził i tak w kółko. Nikt nie jest przywiązany tylko do swojego komputera. Jeśli on siedzi u mnie to już nie może mieć mozliwości sprawdzenia swojego konta na moim komputerze??


owszem, ale nie każdego dnia, ciągle w tych samych godzinach, łącznie z weekendami.
dlatego wy dostaliście tylko za zasiadanie, bo widać że grają dwie różne osoby a nie jedna z multikontem.
w przypadku Cora gra jedna i ta sama osoba, przelogowywując się na dwa swoje konta i trzecie nie wiem czyje - sądząc po ilości osób, jakie się na nie logowało - wspólne klanowe?
Czyli rozumiem że jak teraz Goderian do mnie przyjdzie codziennie, łącznie z weekendami to nie będzie mógł się zalogować z mojego IP?? Jeśli tak to rozumiem że aby grać wg. was uczciwie musimy ograniczyć swoją wolnośc. Goderian do mnie nie przyjdzie ponieważ będzie musiał pilnować swojego konta na swoim komputerze. No chyba że czegoś tutaj nie rozumiem

49

Friday, 24.10.2008, 09:28

Słuchaj widzę że to powoli zamienia się w bicie piany, więc może pokolei:
na becie nie trzeba było zgłaszać gry z jednego IP--- to fakt niepodlega dyskusji
na T1 trzeba wide info że tymczasowo można to zgłaszać na priv u Ciebie ,ale napisz to wyrażnie kiedy się ukazała ta informacja

50

Friday, 24.10.2008, 09:31

Tak bo ja nie dziele się kompem z inną osobą.

A propo info o zgłaszaniu tego samego IP w tabeli kar mamy:
Uwaga!Na serwerze BETA nie ma potrzeby zgłaszania gry na jednym IP.


Cały czas w tabeli kar jest mowa o becie której już nie ma
post z 18
Póki nie ma operatora, nie trzeba nikomu nic zgłaszać.
Należy tylko przestrzegać zasad gry na jednym IP (czyli w przypadku TE nie zasiadać i nie handlować między sobą).

post ze wczoraj
Poproszę na PW na forum.
Niedługo zostanie sformalizowany system zgłoszeń, na razie gracze traktowani są ulgowo (bany tylko w przypadku ewidentnych multikont, mozliwość odblokowania po 5 dniach jednego z kont).


A ban jest od wczoraj
Zapraszam do oglądania
Wygląd Itemów ze względu na epoki

51

Friday, 24.10.2008, 09:37


Jak udowodnić że są 3 konta jedno IP przelogowywanie się co 15 minut i że to nie jest multikonto ?


Jak udowodnić, że nie jest się mordercą, stojąc z zakrwawionym nożem nad zwłokami?

Proste - nie brać z ziemi tego noża i nie babrać się w krwi.
Tak samo, grając na jednym IP, należy grać osobno, bez przelogowywania się - najpierw ja gram 2 godziny, potem grasz ty.
Ja idę na piwo, ty sobie grasz. Ja wracam z piwa, siadam do gry, ty idziesz myć podłogę w kuchni.
I już sprawa jest czysta.


KazMax - operator nie wie, kiedy do ciebie przyjdzie kolega, a kiedy to ty zalogujesz się na jego konto, znając jego hasło.
Dlatego aby było jasne wszystko i sprawiedliwe - NIE MOŻNA SIĘ W OGÓLE LOGOWAĆ U KOGOŚ GRAJĄCEGO W TE.
Jest to wyraźnie zapisane w regulaminie.

Warto czasem czytać to co się podpisuje.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

52

Friday, 24.10.2008, 09:46

W takim razie super. Aby grać musisz się przylepić do jednego kompa, inaczej oznacza to oszustwo czy jakieś tam zasiadywanie jak wy to określacie. Gra ogranicza nasza wolność i jest wszystko OK!!
To wy nas oskarzacie ze ja loguję się u siebie na konto Goderiana znając jego hasło. Proszę wiec o dowody poniewaz nie ja oskarzam ale to wy to robicie. Nie moim obowiązkiem w takim wypadku jest udowadnianie czegokolwiek. Jeśli dowodów brak stosuje się zasadę domniemania niewinności na korzyśc obrony. Chyba że nie znacie obowiązującego prawa i prostych zasad demokaracji...

53

Friday, 24.10.2008, 09:47

A jak udowodnić że są i nie trzy tylko dwa ja się przyznałem że parędziesiąt razy się logowałem na romanosa i tego się niewypieram,ale to że w jednym domu tylko jedna osoba może grać to jest już chyba ograniczanie swobód obywatelskich nieuważasz, a jeżeli to ciąglłe logowanie się stanowi dla Was problem to może pójdzmy dalej ogłoście że każdemu graczowi wolno grać tylko powiedzmy no 3,4 godz na dobę. a co do naszego ciągłego przelogowywanie się to Ci przytoczę :
Po drugie jak ma się jeden komputer jakoś trzeba sobie radzić ? Nie każdy mozę pozwolić sobie na to zęby mieć 3 kopy i laptopa w domu a grać by chcieli wszyscy. Nie widze nic niezwykłego w tym że jedna osoba loguje robi co swoje po czym druga się loguje na własne konto i też robi swoje. I zmiana bo budynki sie wybudowały atak się skończył etc , a pozatym nieuważasz że proponowanie dzięcu ile by niemiało lat żeby sobię poszło na piwo , to coś tu jest nie chalo no nie

54

Friday, 24.10.2008, 09:51

Tutaj nie chodzi o 3 kompy i laptopa bo ilość sprzetu nie rozwiąze problemu. Do tych 3 kompów i laptopa musiał byś mieć 4 osobne łącza i każde z publicznym IP!!! Przecież to paranoja!!

55

Friday, 24.10.2008, 09:57

Zaakceptowałeś regulamin więc powinieneś go znać.

Cytat

pozatym nieuważasz że proponowanie dzięcu ile by niemiało lat żeby sobię poszło na piwo , to coś tu jest nie chalo no nie

skoro jest wystarczająco dorosły, żeby już się nie uczyć tylko pracować, to chyba wolno mu czasami wyjść na piwo, prawda?

kary nie zostaną zmienione.
tak jak napisałam, po 5 dniach mogę odblokować jedno z kont (podaj które).
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

56

Friday, 24.10.2008, 10:08

owszem wolno ale to niepowód aby Go do tego namawiał,jest w polsce takie prawo o wychowaniu w trzeźwości nakłanienie do spożywania alkoholu jest czynem karalnym,tak dbająca o " sprawiedliwośc" osoba powinna to wiedzieć. Co do wyboru to się jeszcze zastanowię czy w tak "sprawiedliwą grę chce mi się jeszcze grać, narazie mi powiedz gdzie zgodnie z tym ustępem regulaminu mogę się zwrócić o zwrot kosztów.
II. W żadnym wypadku odpowiedzialność BW Team względem użytkownika serwisu nie przekroczy sumy opłat jakie użytkownik wniósł za możliwość dostępu do serwisu.

57

Friday, 24.10.2008, 10:27

Paranoja.

Czuje się jakby PIS(uar) wrócił do władzy razem z Ziobrą. "Brak dowodów jest dowodem na to że dowody są ale zostały ukryte bądź zniszczone"

KazMax właśnie chodzi o to że jakby były 2 kompy to by nie było problemu.

Ja mam multum i chodzą 2 konta TE w tym samym czasie i jak sam widzisz nie ma z tym problemu.

Tak więc multikontowość jest niedozwolona tylko kiedy masz jeden komputer
Zapraszam do oglądania
Wygląd Itemów ze względu na epoki

58

Friday, 24.10.2008, 10:40

Mesmer, czyli przyznajesz się, że te dwa konta są twoje i grasz nimi na dwóch komputerach?
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

59

Friday, 24.10.2008, 10:48

NIe to tylko przykład

Jak samo sprawdziłaś moje logi to zauważyłaś że siedze na swoim koncie bo się loguje 2-3 razy dziennie To jak Grzesiek się loguje na laptopie w pokoju mojej siostry nie do końca mnie obchodzi.

Szczerze musze się przyznać że nie widze sensu multikontowości w tej grze. Gdyby pozycje startową wybierał gracz to bym rozumiał ale może się trafić że będzie się na 2 końcach mapy więc jakakolwiek współpraca odpada
Zapraszam do oglądania
Wygląd Itemów ze względu na epoki

60

Friday, 24.10.2008, 10:48

Przecież to jest zrozumiałe że się do niczego nieprzyznaje chce wam tylko uzmysłowić że promujecie ludzi z kasą, jak jesteś za bedny aby mieć klilka kompów i kilku IP to jesteś za cienki aby tu grać.Wstyd