Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

61

Friday, 24.10.2008, 10:52

to ja tez dam przyklad ...
siedzisz sobie i ogladasz film jest grubo po 3 w nocy i nie chce ci sie isc do swojego kompa wlaczac go zeby np wygrc jakas aukcje to bierzesz laptopa ojca zaluzmy i licytujesz za to tez mozna dostac bana bo nie wiem jak to juz rozumiecie w dowodztwie
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

62

Friday, 24.10.2008, 10:57

Nie właśnie wszystko jest ok.

Możesz logować się gdzie chcesz pod warunkiem że tam nikt nie gra w TE. Masz 5 kompów w domu możesz co 10 minut zmieniać stanowisko pracy i się logować inie będzie z tym żadnego problemu.

Możesz mieć 5 kont i 5 komputerów i nikt CI nie udowodni że to multi konto o wszyscy zalogowali się w kompletnie różnych godzinach albo tak że nie ma mowy o udowodnieniu korzystaniu z multikonta tak jak u mnie że 2 konta są aktywne w tym samym czasie

System jest ślepy
Zapraszam do oglądania
Wygląd Itemów ze względu na epoki

63

Friday, 24.10.2008, 11:19

No cóż Panowie wygląda na to że dyskusja na forum wygląda tak jak konferencja prasowa za czasów naszego wspaniałego premiera Leszka Millera kiedy dziennikarz mówił :poraz 7 zadaję panu panie premierze pytanie a preier na to i poraz siudmy nieotrzyma pan na nie odpowiedzi.

64

Friday, 24.10.2008, 11:21

Mesmer widze że nie rozmumiesz zasad dziłania sieci. W domu możesz miec nawet 100 kompów i co z tego?? Podpiete są one powiedzmy do switcha a następnie do rutera i logi ze 100 kompów i tak ida po jednym IP z czego wynika ze np. o godz. 12.00 zalogowało się 100 uzytkowników z IP np 80.128.34.24 !!

65

Friday, 24.10.2008, 11:34

I ?

U mnie tak jest co dzień że z jednego IP logują sie 2 osoby na swoje konta i nie ma problemu

Różnie dobrze mozęsz siedzieć przed kompem z laptopem na kolanach i mieć aktywne 2 różne konta to jest meritum mojej wypowiedzi
Zapraszam do oglądania
Wygląd Itemów ze względu na epoki

66

Friday, 24.10.2008, 11:37

I ?

U mnie tak jest co dzień że z jednego IP logują sie 2 osoby na swoje konta i nie ma problemu

Różnie dobrze mozęsz siedzieć przed kompem z laptopem na kolanach i mieć aktywne 2 różne konta to jest meritum mojej wypowiedzi


Jak codziennie będziesz się tak logował o tych samych godzinach i kończył grać o tych samych, to przez jeden dzień to może być przypadek, przez tydzień - zbieg okoliczności, przez miesiąc - ban za multi.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

67

Friday, 24.10.2008, 11:40

Oczywiście ale jedna konto jest aktywne od 6 a na drugie ktoś sie loguje dajmy na to o 7. I jest to nie do udowodnienia że to nie ejst ta sama osoba. Ja podziwiam osoby zajmujące się 2 kontami. Dla mnie jedno poświęca wystarczającą ilość uwagi i na drugie nie mam czasu
Zapraszam do oglądania
Wygląd Itemów ze względu na epoki

68

Friday, 24.10.2008, 11:43

i co dasz wtedy bana tylko dlatego że czasy logowąn są zbliżone bo adresy ip będą inne jak to się ma do regulaminu jest tam owszem mowa o IP ale o czasach logowań ,,,,nic takiego tam niema.

69

Friday, 24.10.2008, 12:02

I ?

U mnie tak jest co dzień że z jednego IP logują sie 2 osoby na swoje konta i nie ma problemu

Różnie dobrze mozęsz siedzieć przed kompem z laptopem na kolanach i mieć aktywne 2 różne konta to jest meritum mojej wypowiedzi
W takim razie ja już nic nie rozumiem. Nie rozumiem dlaczego u Ciebie jest OK a ja mam bana....zgłupiałem totalnie

70

Friday, 24.10.2008, 12:07

Osobiście uważam że to jedna wielka farsa.

Rozumiem jak dwa konta mają dwa różne IP ale się zdarza że są logowania na drugie konto z Ip pierwszego i wtedy może być mowa o zasiedzeniu.

Bez sensu jest dostać bana za to że ma się jeden komputer a nie dwa :/

Kaz
Ty ddostałeś bana za to że właściciel innego konta który posiada inne IP logował się u CIebie. NIe dostałeś bana za swojego brata ale za kumpla który jak u Ciebie bywał to się logował. Jabbar ze mną mieszka (tzn z moja siostra ale to jedno i to samo wychodzi)
Zapraszam do oglądania
Wygląd Itemów ze względu na epoki

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Mesmer" (24.10.2008, 12:16)


71

Friday, 24.10.2008, 12:08

bo to nie wyjscie internetowe ma swoje IP tylko każdy komp i jak je zepniesz w sieć to wtedy jeden komp jest główny i pozostałe ida z jego IP ale jak dasz przepinkę to każdy komp będzie szedl ze swojego ip będzie to coprawda rozciągnięte w czasie bo najpierw komp będzie się musiał połączyć z netem a dopiero później się zalogujesz do gry ale ip będzie inne tylko zgodnie z tym co napisała Thorga to wtedy dostaniesz bana bo będą zbliżone czasy za i wy logowania.

72

Friday, 24.10.2008, 12:16

I widzisz tu jest ta cała ciągle przypominana uczciwość i sprawiedliwość możesz mieć dwa konta jedno z domu drugie wpracy nie będzie wspólnego IP niebędzie zbliżonych czasów jogowań ,ale dopiero wtedy możesz pomagać z jednego konta na drugie możesz gnębić wroga szukać surki a nawet ją sobie wystawiać bo są innne IP, ale jak geasz z domu i w całej rozciągłości pilnujesz aby jedno konto z drugim niemiało nic wspólnego to jesteś be.Wiesz Thorga we Wrocku nad wejściem do sądu jest posąg Temidy ma coprawda zawiązane oczy ,ale ma wjednej ręce miecz do karania a wdrugiej wagę aby dobrze rozważyć winę Tobie widocznie gdzieś ta waga zginęła.

73

Friday, 24.10.2008, 12:22

Cora teraz głupotę napisałeś. Komputer nie posiada żadnego IP! IP przypisuje Ci twój dostawca internetowy.

@Mesmer a gdybym był kłamcą i napisał że Goderian to tez mój brat. On czasami loguje się w pracy ale najczesciej u mnie to czym wtedy moja sytuacja rózniła by się od Twojej?? NICZYM!! A że jestem uczciwy i pisze prawdę to mam za to dostac po dupie?? Chyba poniektorzy powinni zastanowić się nad systemem wartości - czy premiujemy ludzi uczciwych którzy potrafią przyznac sie do błędu czy ludzi którzy kręcą i uchodzi im to na sucho.

74

Friday, 24.10.2008, 12:24

Usuwam podany nr gg, dla twojego bezpieczeństwa - jak chcesz go komuś dać to wyślij na pw ! - VeiN

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "VeiN" (24.10.2008, 14:37)


75

Friday, 24.10.2008, 12:27

Różniłaby się

BO ja I Jabbar mamy to samo IP od poczatku (z drobnymi różnicami jak się logowałem u dziwczyny a On w soim rodzinnym domu)

Wy niestety macie różne IP i tylko sporadycznie sie zdarza wam że jeden się u drugiego loguje.


Szanuje Cię za to ze powiedziałeś prawde a nie próbowałeś kręcić i mataczyć.

A ja po raz ostatni zaznacze że mam jedno konto a Jabbar to konto chłopaka mojej siostry i wspólne to mamy tylko IP bo Ona nawet moich dobrych rad nie słucha :/
Zapraszam do oglądania
Wygląd Itemów ze względu na epoki

76

Friday, 24.10.2008, 12:31

i tu masz rację" Komputer nie posiada żadnego IP! IP przypisuje Ci twój dostawca internetowy"tylko to tez zależy jaki masz net
jak możesz dołączyć więcej jak jeden komp to dla każdego dostajesz inne IP

77

Friday, 24.10.2008, 12:33

A jeżeli masz jeszcze jakies pytania to napisałem Ci swoje GG

78

Friday, 24.10.2008, 13:45

bardzo nieładnie cora grasz na multikontach ;D .. po prostu wstyd ;D

79

Friday, 24.10.2008, 14:49

i tu masz rację" Komputer nie posiada żadnego IP! IP przypisuje Ci twój dostawca internetowy"tylko to tez zależy jaki masz net
jak możesz dołączyć więcej jak jeden komp to dla każdego dostajesz inne IP
W domu wejdę na GG ponieważ w pracy mam zablokowane komunikatory :/
Jeśli Twoim providerem jest TP S.A. a usługą Neostrada to zawsze otrzymujesz publiczne IP na dodatek zmieniane po rozłączeniu i ponownym połączeniu (to tutaj oszuści maja największe pole do popisu bo nikt im nic nie udowodni ponieważ nie jest to możliwe!!)
Jeśli masz sieć osiedlową do której wpiętych jest powiedzmy 100 użytkowników to kazdy z nich ma IP (bez IP komuter nie moze pracować w sieci) jednak jest to IP z puli adresów prywatnych czyli widocznych tylko w obrebie danej sieci (nie w sieci Internet). De facto tych 100 użytkowników korzysta z jednego adresu IP publicznego. Aby to było możliwe stosuję się m.in. technikę NAT (Native Adress Translaction) która w skrócie pisząc tłumaczy adresy IP prywatne na adres publiczny (dla danych wychodzących) i odwrotnie (dla danych wchodzących).
Ja osobiście również jestem w sieci osiedlowej jednak mam wykupioną dodatkową usługę IP publicznego i mój adres jest zawsze stały i przypisany do mojego kompa. Takich gości jak ja najłatwiej namierzyć :P
To tyle od inżyniera informatyka :P

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

80

Friday, 24.10.2008, 15:08

A ja na tą chwilę jedynie przypomnę, że:
- piszemy w wątku na temat
- multipost będzie nagradzany warnem
- w wątku w pręgierzu wypowiadają się jedynie osoby, których ten wątek dotyczy


Z złamanie regulaminu po tym poście nie będę taki miły i wyrozumiały :)
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych