Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Lomnas

Super Moderator

  • "Lomnas" started this thread

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Thursday, 23.10.2008, 21:20

Portret postaci - problem

Chciałem ustawić sobie portret postaci (taki, jak mój avatar na forum). W tym celu na ImagerShark hostnąłęm obrazek gif (jeden z dozwolonych formatów). Dostałem adres i po wklejeniu go w odpowiednie miejsce zatwierdziłem wybór. Otrzymałem komunikat, iż:
"Obrazek posiada nieprawidłowe rozszerzenie. Dozwolone rozszerzenia: JPG, JPEG, GIF, PNG."
Link do obrazka: http://img513.imageshack.us/my.php?image=owieckide4.gif
Jakieś sugestie?

Edytka mówi, że to już nieaktualne. Problem się rozwiązał sam. Przepraszam za ten niepotrzebny temat.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Lomnas" (23.10.2008, 22:40)


VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Friday, 24.10.2008, 04:52

TO jak wsjo OK to zamykam ^^
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

3

Thursday, 06.11.2008, 00:28

problem z umieszczeniem obrazka postaci - kolejny raz

Jako że był już taki temat, zamknięty, to proponuję otwarcie bo ja mam z tym problem. Komunikat o niestandardowym rozszerzeniu - link do zdjęcia - img530.imageshack.us/my.php?image=salutmi6.jpg - jak najbardziej spełnia wymagania. Co muszę zrobić by był widoczny w moim profilu???

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Thursday, 06.11.2008, 07:02

jezeli jako link spelnia wymagania to zobacz w opcjach profilu czy masz aktywowana opcje ogladania obrazkow w grze
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

Lomnas

Super Moderator

  • "Lomnas" started this thread

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Thursday, 06.11.2008, 11:06

musi być link BEZPOŚREDNI do zdjęcia a nie do strony z nim.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Thursday, 06.11.2008, 11:13

No dobra już wiem o co biega :P

Na imageshack masz cuś takiego jak "Show/Hide Advanced Links" (pod linkami) - jak na to klikniesz to pojawi się bezpośredni (jeez kto to wymyśli =.= )
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Thursday, 06.11.2008, 11:43

W ścieżce do obrazka nie może być rzeczy typu znaki zapytania albo pliki PHP wywołane z odpowiednimi parametrami.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker