Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 27.10.2008, 08:55

Li An Lean, demonios, niziol

ID 2787
Login Vanessa
Postać Li An Lean

ID 2470
Login lechu004
Postać demonios

ID 3290
Login niziolek
Postać niziol

Multikonta, ban stały;
możliwość odblokowania jednego konta po 5 dniach.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

2

Monday, 27.10.2008, 09:09

KOnto Demonios należy do mnie Nizioł to mój młodszy brat a Li An Lean to moja dziewczyna .....
jeśli dokładnie przesledzisz logowania spokojnie można znaleśc rózne dziwne logowania .....
nawet w ciągu jednej minuty z mojego IP ale tak to bywa gdy każdy chce sprawdzić Swoje konto ...
są też logowania na zmiane z mojego IP i z IP mojej dziewczyny ... bo w taki sosób łatwiej pochwalić sie grabieżami czy rozwojem wiochy...
napewno nie doszukasz sie logowania na konto nizioł z IP Li An lean poniważ brat gra u mnie i może w szkole ale akurat tego nie wiem....
skoro chcesz blokowa ckonta to może jeszcze _szreku_ czy jakoś tak powinnać zablokować bo to mój kumpel u którego też sie pare razy logowałem na moje konto ....

3

Monday, 27.10.2008, 09:16

Może i masz brata i dziewczynę, ale ty to wiesz i ja to wiem, że tymi kontami grała jedna osoba.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

4

Monday, 27.10.2008, 09:17

Byłabym wdzięczna za dokładne określenie znaczenia multikonto bo widzę ,że przechodzi ekspresową ewolucje-od kilku aktywnych kont jednej osoby do kilku kont róznych osób który częściowo pokrywają się niektóre logowania... o ile pamiętam to w regulaminie nie ma tego sprecyzowanego pod tym kontem... Nie ma także zaznaczonego, iż grając w tę grę nie możesz dzielić swojego kompa z inną osobą, tak by ona też mogła sie zarejstrować , bo obie dostaną bany za multi... A może zmienicie regulamin..? Dopiszcie, iż na jednym nr IP może być tylko i wyłącznie jedno zarejstrowana konto i od graczy oczekuje się zostanie uzależnionym i pozbawionym więzi społecznych...

czyli ja to pies lub wydra..?

5

Monday, 27.10.2008, 09:19

tak tą oosobą jest zielony ludek prosto z kosmosu ....
udowodnij że nie mam brata i dziewczyny a pozatym udowodnij że to np ja grałem na wszystkich 3 kontach.....
szczególnie jak ja i dziwczyna byliśmy jednocześnie zalogowani ....

6

Monday, 27.10.2008, 09:21

ot, tak jak dzisiaj rano... A przynajmiej ja byłam...

7

Monday, 27.10.2008, 09:34

To ile masz rodzeństwa, synów i chomików mnie nie interesuje, więc nie muszę ci nic udowadaniać.

Ban był nie za to, że masz dziewczynę i brata, ale za to, że jedna osoba gra 3 kontami.
No chyba że wszyscy troje mieszkacie razem i codziennie budzicie się wszyscy jednocześnie z dokładnością do 2 minut? ;)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

8

Monday, 27.10.2008, 09:40

kto powiedział ze budzimy sie dokładnie o tej samej poże ?? pozatytm jeśli dziewczyna zostaje u mnie na noc to czy to coś złego ??
pozatym tu nie chodzi o godzine budzenia sie tylko o tą chwile kiedy zostaje włączony komputer i następuje zalogowanie na konto ...

9

Monday, 27.10.2008, 09:49

Boshe... Nie wiedziałam, że jesteś wszechwiedząca... Jak rozumiem nie podobają Ci sie niektóre logowania, kiedy byłam u chłopaka i zwylkle nasze logowania następowały jedne po drugim..? To niestamowite, ale czasem zdarza mu się też wpaść do mnie...

10

Monday, 27.10.2008, 09:50

To wytłumacz mi jeszcze proszę te tajemnicze teleportacje:

demonios [2470] : Fri Oct 17 9:41:28 CEST 2008 xx.253.254.179
Li An Lean [2787]: Fri Oct 17 8:50:20 CEST 2008 xx.253.254.179

demonios [2470] : Fri Oct 17 8:49:34 CEST 2008 xx.238.228.147
niziol [3290] : Fri Oct 17 8:48:27 CEST 2008 xx.238.228.147
Li An Lean [2787]: Fri Oct 17 8:47:26 CEST 2008 xx.238.228.147
Li An Lean [2787]: Fri Oct 17 8:45:23 CEST 2008 xx.253.254.179
demonios [2470] : Fri Oct 17 8:36:41 CEST 2008 xx.238.228.147
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

11

Monday, 27.10.2008, 09:54

przeczytaj dokładnie mój pierwszy post ...
masz cytat "są też logowania na zmiane z mojego IP i z IP mojej dziewczyny ... bo w taki sosób łatwiej pochwalić sie grabieżami czy rozwojem wiochy..."
wystarczające ??
pozatym dzięki Temu co pokazałaś powinniśmy prędzej oboje dostać zasiadanie a nie multikonto ...

12

Monday, 27.10.2008, 09:55

przeczytaj dokładnie mój pierwszy post ...
masz cytat "są też logowania na zmiane z mojego IP i z IP mojej dziewczyny ... bo w taki sosób łatwiej pochwalić sie grabieżami czy rozwojem wiochy..."
wystarczające ??


Jakbyś przeczytał regulamin, wiedział byś, że takie działanie (udostepnianie swojego hasła osobom trzecim) jest niedozwolone.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

13

Monday, 27.10.2008, 10:03

nieoszukujmy sie regulamin jest niedopracowany i można go interpretowac na różne sposoby pozatym jakokolwiek zmiana choćby że gra nie jest betą i że przesto nastepuje zmiana regulaminu odnośnie grania z jednego IP powinna być podana do publicznej wiadomości....
pozatym skoro miałoby to być multi to czemu grałbym tak żadko na koncie nizoł ??
i czy nie grał bym też na tym koncie z IP dziewczyny ??
ok zgodze sie żze tą sytuacje można podciągnąć pod zasiadanie i jakikolwiek mój argument Cie nie przekona o wszechwiedząca ale napewno to nie jest multikonto....

14

Monday, 27.10.2008, 10:06

Cytat

VIII. Zabrania się tworzenia multikont.
Za multikonto uważa się użytkowanie więcej niż jednego konta przez jednego użytkownika na tym samym serwerze Time Edge: Czas Wojny. Dostatecznym powodem do posądzenia o multikonto jest użytkowanie więcej niż jednego konta z tego samego numeru IP bądź tego samego komputera, na tym samym serwerze Time Edge: Czas Wojny.


Cytat

II. Użytkowanie jednego konta przez wielu graczy jest zabronione.
Jednocześnie zabronione jest udostępnianie hasła do swojego konta osobom trzecim.


Który z tych punktów uważasz za niedostatecznie jasno sformułowany?
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

15

Monday, 27.10.2008, 10:08

A zreszztą to całe zasiadanie też jest wątpliwe- jesteście jedynie w stanie podciągnąć pod to paru graczy , ale co z sytuacją gdy np grałabym z siostrą tylko jednym kontem..? To zasiadanie, ale nie jesteście w stanie do tego dojść... A bliźniacy syjamscy..? :D Czysty absurd

16

Monday, 27.10.2008, 10:13

W waszym przypadku bardzo niewątpliwe, zresztą sami się do tego (wymieniania haseł i logowania się nawzajem na swoje konta) przyznaliście.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

17

Monday, 27.10.2008, 10:17

może wszystkim przypomnieć co pisze w regulaminie:

VIII. Zabrania się tworzenia multikont.

Za multikonto uważa się użytkowanie więcej niż jednego konta przez
jednego użytkownika na tym samym serwerze Time Edge: Czas Wojny.
Dostatecznym powodem do posądzenia o multikonto jest użytkowanie więcej
niż jednego konta z tego samego numeru IP bądź tego samego komputera,
na tym samym serwerze Time Edge: Czas Wojny.


Logowanie z jednego komputera jest definiowane przez administratora
przy pomocy dostępnych dla niego środków identyfikujących system i
komputer użytkownika na podstawie danych wysyłanych w nagłówkach http
do serwera Time Edge: Czas Wojny oraz danych sesyjnych.

i Tabeli Kar:
a) multikontowość - ban na stałe/kasacja kont, wyjątek: wejście na konto wyłącznie w celu włączenia urlopu po wcześniejszym powiadomieniu operatora serwera,
b) zasiadanie - ban od 48h do stałego,
c) sprzedaż za korzyści majątkowe - ban na stałe/kasacja,
d) niezgłoszone multikonto (bez pushingu):
- 0-4 włącznie wymian handlowych - ban 1 dzień

- 5-10 włącznie wymian handlowych - ban na 2 dni
- powyżej 10 wymian handlowych - ban od 3 dni do stałego


więc jeżeli Thorga chcesz dać jakiś ban na stałe to pokaż pushing
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

18

Monday, 27.10.2008, 10:18

b) zasiadanie - ban od 48h do stałego,

Mogę zmienić nazwę topicu, jeśli wolicie żeby ten ban nazywał się za zasiadanie nie za multikonto.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

19

Monday, 27.10.2008, 10:21

Multikonta, ban stały;
możliwość odblokowania jednego konta po 5 dniach.
b) zasiadanie - ban od 48h do stałego,
zmieniasz treść zarzutu tak aby był Ci wygodny, oki, ale potraktuj ich puki co jak resztę zasiadywaczy na forum - 2 dni
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

20

Monday, 27.10.2008, 10:23

no tak chwalenie sie osiągami pozwalając dziewczynie by zalogowała sie na moje konto to straszna rzecz - to jest pycha czyli jeden 7 grzechów głównych do tego lenistwo bo nie chciało mi sie kopiować i wysyłać linków a także szczegółowo opisywac budynków jakie buduje kto jest koło mnie itp. masz racje za to należy nam sie ukrzyżowanie ....
ok rozumiem kara za zasiadanie z tym moge sie zgodzić ale napewno nie z multikontem