Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Monday, 27.10.2008, 20:56

KazMax, Cora.

Cytat

VIII. Zabrania się tworzenia multikont.
Za multikonto uważa się użytkowanie więcej niż jednego konta przez jednego użytkownika na tym samym serwerze Time Edge: Czas Wojny. Dostatecznym powodem do posądzenia o multikonto jest użytkowanie więcej niż jednego konta z tego samego numeru IP bądź tego samego komputera, na tym samym serwerze Time Edge: Czas Wojny.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

22

Monday, 27.10.2008, 20:58

A przypadek że 2 osoby tworzą konta na tym samym PC (bo nie mają innego wyboru) i następuje zasiedzenie ?

Co można zrobić jak 2 osoby chcą grać a mają jeden komp ?
Zapraszam do oglądania
Wygląd Itemów ze względu na epoki

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

23

Monday, 27.10.2008, 21:01

Wtedy się zgłasza i nie ma problemu.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

24

Monday, 27.10.2008, 21:02

Wtedy się zgłasza i nie ma problemu.
no nie powiem że tak jest

25

Monday, 27.10.2008, 21:05

Oczywiście rozumiem że można zgłosić

Ale ogólnie oba tematy (ten i skarga) powstały ze względu na to że ban na 2 dni za zasiedzenie zmienił się w ban za multikonto. Informacja o zgłaszaniu że gra się na jednym Ip pojawiła się nagle wraz z banami

I nawet jak zgłosisz to się okazuje że logi pokazują że co chwila się przelogowują Ci gracze. Znaczy to musi być multikonto
Zapraszam do oglądania
Wygląd Itemów ze względu na epoki

26

Monday, 27.10.2008, 21:05

Szanowna Pani operator. Znam definicję multikonta. Uznaję również zasadę o tym iż dostatecznym dowodem na to jest używanie 2 kont z jednego IP.
Ja cały czas nie pytam o to co Pani wyjaśniła ale (proszę teraz się skupić) - DLACZEGO ZMIENIONO MI ZARZUT Z ZASIADANIA NA MULTIKONTO, A JAKO UZASADNIENIE PODANO IŻ DRUGIE KONTO BYŁO UŻYWANE DO PRZEJMOWANIA I PALENIA WIOSEK??

W związku z moim powyższym pytaniem, nasuwają się następujące spostrzeżenia (które już przedstawiłem w innym poście):

- nie było informacji w grze o tym, że obejmuje już normalny regulamin (a przecież wiele osób nie wchodzi na forum-wtedy i mnie na forum nie było);
- informację o tym na forum podano dopiero na kilka godzin przed początkiem wypełniania się pręgieża (gdybym wiedział wczesniej z największą przyjemnością podał bym Pani informację o tym iż z bratem i Goderianem zdarza nam się grac z jednego IP);

Także nadal czekam na dokładne wyjaśnienie...i powoli dochodze do fantastycznego wniosku że moja cierpliwośc i notorycznosc zadawania jednego pytania nie zna granic. Ale cóz...była by odpowiedz to nie zadawał bym go w kólko.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "KazMax" (27.10.2008, 21:15)


27

Monday, 27.10.2008, 21:17

Szanowna Pani operator. Znam definicję multikonta. Uznaję również zasadę o tym iż dostatecznym dowodem na to jest używanie 2 kont z jednego IP.
Ja cały czas nie pytam o to co pani wyjaśniła ale (proszę teraz się skupić) - DLACZEGO ZMIENIONO MI ZARZUT Z ZASIADANIA NA MULTIKONTO, A JAKO UZASADNIENIE PODANO IŻ DRUGIE KONTO BYŁO UŻYWANE DO PRZEJMOWANIA I PALENIA WIOSEK??

Nie przeszukiwałam szczegółowo logów, wystarczyło mi pobieżne zauważenie, że następuje przelogowywanie na jednym komputerze 3 kont co 10-15 minut.
Ponownie rozpatrując sprawę zauważyłam, że
a) nigdy barthezz nie logował się wtedy, kiedy jednocześnie za chwilę nie logowałeś się ty (i vice versa)
b) na konto barthezza były logowania z IP twojego i GODERIANA
c) napisałeś, że grasz kontem barthezz

Cytat


- nie było informacji w grze o tym, że obejmuje już normalny regulamin (a przecież wiele osób nie wchodzi na forum-wtedy i mnie na forum nie było);

zniknął napis BETA przy Mezopotamia (widać przy logowaniu się).

Cytat


- informację o tym na forum podano dopiero na kilka godzin przed początkiem wypełniania się pręgieża (gdybym wiedział wczesniej z największą przyjemnością podał bym Pani informację o tym iż z bratem i Goderianem zdarza nam się grac z jednego IP);


Informacja o tym znajdowała się w regulaminie gry, który zaakceptowałeś.
Istnieje tam informacja, że na serwerze BETA nie obowiązują pkty mówiące o tym, że zgłasza się grę na jednym IP.
Serwer BETA skończył się, o ile mnie pamięć nie myli, jakieś 2 tygodnie temu.
Był czas na zgłoszenie (jak ktoś chciał to pisał do Sushiego, Konrada albo do mnie).
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

28

Monday, 27.10.2008, 21:38

Nie przeszukiwałam szczegółowo logów, wystarczyło mi pobieżne zauważenie, że następuje przelogowywanie na jednym komputerze 3 kont co 10-15 minut.
Ponownie rozpatrując sprawę zauważyłam, że
a) nigdy barthezz nie logował się wtedy, kiedy jednocześnie za chwilę nie logowałeś się ty (i vice versa)
b) na konto barthezza były logowania z IP twojego i GODERIANA
c) napisałeś, że grasz kontem barthezz


zniknął napis BETA przy Mezopotamia (widać przy logowaniu się).





Informacja o tym znajdowała się w regulaminie gry, który zaakceptowałeś.
Istnieje tam informacja, że na serwerze BETA nie obowiązują pkty mówiące o tym, że zgłasza się grę na jednym IP.
Serwer BETA skończył się, o ile mnie pamięć nie myli, jakieś 2 tygodnie temu.
Był czas na zgłoszenie (jak ktoś chciał to pisał do Sushiego, Konrada albo do mnie).
Zgadza się że następowało przelogowywanie. Za to ponieśliśmy już kare (wszystkie 3 konta taką samą) - ZASIADANIE. Poza tym nalezy nadmienić że najczęstsze przelogowywanie następowało pomiędzy kontami kazmax-GODERIAN. Tak jak Pani wyjasniałem konto brata było zaniedbane i logował się on zdecydowanie rzadziej (chyba miał motywację tylko wtedy gdy widział mnie i Goderiana w akcji).

Ad. a - sporadycznie logowałem się na konto brata będac w pracy (przyznałem się-oceniła to Pani na poczatku jako zasiadanie). Logowanie na 3 konta po godzinie 16, gdy wszyscy siedzieliśmy razem równiez wyjasnialismy jednak kara była zupelnie inna dla nas i dla Goderiana. Dlaczego??
Poza tym jakie niby korzyści uzyskałem grając niby na jego koncie? No poza strasznym faktem jednego oblegu (heh). Nie miał również miejsca żaden pushing itp więc pytam: po co mi drugie, kiepskie konto?

Ad. b - Oczywiste jest to że były logowania z IP mojego co wynika z pkt. A...więc nie bardzo rozumiem co Pani tym stwierdzeniem chce osiągnąć. Co do Goderiana to prosze pokazac mi chocby jeden log na logowanie się z IP Goderiana na konto mojego brata bo nie mam najmniejszego pojecia skąd on ma jego hasło. Poza tym logowanie z IP Goderiana (nawet jesli jakims nieznanym mi cudem miało miejsce) nie dotyczy mojej osoby.

Ad.c - prosze zacytowac moją wypowiedż w której stwierdziłem iż gram kontem barthezza. Nie mogłem tego stwierdzic poniewaz nie jest to moje konto i nim nie gram. Miejsce miały tylko pojedyncze logowania co nadmieniam zostało uznane jako zasiadanie (i co jest zgodne z definicja tego słowa).


Czy dla kazdego zniknięcie słowa BETA było oczwiste ze zmianami w regulaminie?? Nis sądze ponieważ zniknięcie samego napisu nie jest jednoznaczne z jakimikolwiek działaniami z Państwa strony.

Widać dla sporej rzeszy dobrych graczy nie było to wystarczająca informacja. Musicie Państwo koniecznie popracować nad komunikacją Admistracja-gracze ponieważ kiepsko to w tej chwili wygląda. Twierdzi Pani iż było sporo czasu a jak widac wiele osób tego nie zrobiło. Może poniektórzy z lenistwa lub obojetności w stosunku do gry ale ja osobiscie napisze iż - NIE WIEDZIAŁEM.

Reasumując:
za pkt a - zostałem już ukarany 2 dniowym banem
pkt b - jest pochodna punktu a (oczywiście z niecierpliwością czekam na logi z logowania z IP Goderiana na konto brata)
pkt c - czekam na cytat

Także jak sama Pani widzi gdzie tutaj podstawy aby oskarżać mnie o multikonto??

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "KazMax" (27.10.2008, 22:06)


29

Monday, 27.10.2008, 21:50

I widzisz Kaz- Max tak jak wcześniej napisałeś tu niema czegoś takiego jak domniemanie niewiności ,tylko Admin i Operator może się pomylić zrobić coś z niewiedzy my gracze działamy z premedytacją i niedość że dokonaliśmy niewybaczalnych wprost przestępstw to mamy czelność dociekać za co nas karzą,to w końcu też jest nasza wina że niemogą pojąć tego że w rodzinach i wśród przyjaciól dzielimy sie nawet naszymi ukochanymi koputerami, Każdy kto gra w tę grę wie że na dobra sprawę po wysłaniu wojsk i zleceniu budowy tak naprawdę niema co więcej robić ( no dodatkowo znaleźć cel na następny atak )jak dla mnie wszystko to zajmuje parę min.i co w tym złego że damy swoim bliskim w tym czasie się zalogować i zrobić swoje.
A tak na marginesie jeżeli regulamin się niesprawdza i kilka razy już był edytowany dla waszej wygody ( a może ja mam tylko takie wrażenie że niema już pierwotnego kształtu)to może raz coś zostanie zmienione w nim dla graczy aby grało sie lepiej i przyjemniej.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Cora" (27.10.2008, 22:04)


30

Monday, 27.10.2008, 22:30

jakiej niewinności?
sami się przyznajecie do zasiadania
a wielokrotne zasiadanie(co wystąpiło) jest karane tak samo jak multikonto, to jak się to nazwie nie ma różnicy, i tak ban stały

co tu jeszcze wyjaśniać?
nie przestrzega się regulaminu który się AKCEPTOWAŁO to ponosi się karę

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

31

Monday, 27.10.2008, 22:38

a wielokrotne zasiadanie(co wystąpiło) jest karane tak samo jak multikonto, to jak się to nazwie nie ma różnicy, i tak ban stały
tylko dlaczego niektórzy za masowe zasiedzenie dostają dwa dni a niektórzy bana na stałe ??
i dlaczego np. zgłoszona gra kilku osób z jednego IP traktowana jest jako multikonto ??
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

32

Monday, 27.10.2008, 22:39

W takim razie dlaczego od razu nie zostaliśmy wszyscy ukarani równo i sprawiedliwie? Jedni za wielokrotne zasiadanie banem na 2 dni, inni za zasiadanie banem na 2 dni + zmiana czynu bez jednoznacznego i jasnego wyjaśnienia karane dodatkowymi 3 dniami bana.
Jak widać wielokrotne zasiadanie a multikonto to dwie różne rzeczy (w tabeli kar tez powinien w takim razie zostać tylko jeden typ przeiwnienia - albo zasiadanie albo multikonto bo dla was to jedno i to samo) a teraz próbuje wrzucić się je do jednego gara...bo tak dla Was łatwiej i nie ma co wyjasniac.
Najlepiej by było gdyby uzytkownicy pokornie płaciki kase naijajac tym samym wasze kieszenie i zamkneli swoje pyskate jadaczki bo tylko pracy wam dokładają a i tak połowa z nich to wg. was imbacyle którzy nic nie rozumieją.

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

33

Monday, 27.10.2008, 23:20

KazMax wyluzuj trochę, nie chciałbym aby ten topic zamienił się w pyskówkę
Najlepiej by było gdyby uzytkownicy pokornie płaciki kase naijajac tym samym wasze kieszenie i zamkneli swoje pyskate jadaczki bo tylko pracy wam dokładają a i tak połowa z nich to wg. was imbacyle którzy nic nie rozumieją.
Od tego zaczynają się burdy w tanich spelunach - później idą już ławki i szyby ;)
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

34

Monday, 27.10.2008, 23:28

Fakt :/ Może mnie trochę poniosło ale kurde chwilowo miałem takie a nie inne odczucia. Wiem że płacimy wam za masę roboty jaka włożyliście w tą grę, za utrzymanie serwerów i całej kadry. Jednak czasami potraktujcie nas jak ludzi, nie gorszych nie lepszych ale równych sobie. Porozmawiajcie z nami jak z partnerami, kumplami. Wtedy i nasze relacje będą lepsze i na pewno nikt na tym nie straci.
Zdaję sobie sobie sprawę z tego że w grze jest cała masa oszustów. Ale czy naprawdę tak trudno wam oddzielić ziarno od plew? Czy człowiek szczery i prawdomówny musi dostawać jeszcze większa karę niż krętacz?
Każdy ma prawo się mylić. Ja sie pomyliłem za co przeprosiłem, byc moze ktos inny też się pomylił jednak jemu słowo przepraszam nawet przez myśl nie przejdzie.

Szanuje Cie VeiN, stąd moje słowa. Pzdr

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

35

Monday, 27.10.2008, 23:56

(...) Wiem że płacimy wam za masę roboty jaka włożyliście w tą grę, za utrzymanie serwerów i całej kadry. Jednak czasami potraktujcie nas jak ludzi, nie gorszych nie lepszych ale równych sobie. Porozmawiajcie z nami jak z partnerami, kumplami. Wtedy i nasze relacje będą lepsze i na pewno nikt na tym nie straci.
Zdaję sobie sobie sprawę z tego że w grze jest cała masa oszustów. Ale czy naprawdę tak trudno wam oddzielić ziarno od plew? Czy człowiek szczery i prawdomówny musi dostawać jeszcze większa karę niż krętacz?
Każdy ma prawo się mylić. Ja sie pomyliłem za co przeprosiłem, byc moze ktos inny też się pomylił jednak jemu słowo przepraszam nawet przez myśl nie przejdzie.

Szanuje Cie VeiN, stąd moje słowa. Pzdr
Miło mi to słyszeć. Tak na marginesie nikt mi za to nie płaci, robię to charytatywnie, po godzinach ;) Bez skojarzeń xD

Z tej okazji chciałem przeprosić kolejny raz Lecha K. ;)

A co do samego ukrywania się to swojego czasu gdy coś takiego się stało na BW też się zastanawiałem. I sprawa tak naprawde jest dość prosta. Jeżeli ktoś ma sprawę np. do OPa to na 75% napisze mu wiadomość w momencie gdy on/ona pojawi się na forum - nie w momencie wystąpienia problemu, a w momencie, gdy spodziewa się szybkiej odpowiedzi - skoro OP się pojawił tzn., że zaraz odpowie, sprawa będzie załatwiona na miejscu i od ręki... OP ma oczywiście swoje obowiązki m.in. zajęciem się pozostałmi 25% zgłoszeń ;), jak wchodzi na forum to ma pełną skrzynkę ;). Zanim się przez nie przekopie to trochę zajmie ;) I tak na 10 osób, które wyślą pw w czasie pojawienia się OPa, napewno znajdzie się kilka, które wyślą po paru minutach kolejną wiadomość prywatną tak na wszelki wypadek, żeby OP zauważył.. i tym sposobem robi się burdel, praca robi się wkurzająca a OP ma zły humor ^^ ... hmm więc w sumie można powiedzieć, że to dla waszego dobra :P
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

36

Tuesday, 28.10.2008, 09:28

Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny