Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 27.10.2008, 09:11

Dlaczego niektórzy się ukrywają...

Dziś zauważyłem ciekawą przypadłość. Administrator pisze posty, operator rownież jednak nie ma ich na liście obecnych na forum. Ich obecność zdradza tylko informacja podana w nawiasie (2 ukrytych). Do niedawna jeszcze tak nie było, nikt się nie chował, nie ukrywał itp. Czyżby administracji nie zależało na kontakcie z użytkownikami??
Swoją drogą na moje pytanie o uzasadnienie zmiany oceny przewinienia z zasiadania na multikonto nie dostałem żadnej, nawet najbardziej zdawkowej odpowiedzi od operatora. Na pytanie o to kto jest super operatorem (a do niego wg. instrukcji powinno pisać się skargi na operatorów) również nie otrzymałem odpowiedzi. Napisałęm więc skargę do administratora....zobaczymy czy równiez nie otrzymam odpowiedzi.

Zauważyłem również że z karaniem graczy nie ma najmniejszego problemu ale z logicznym i nie budzącym żadnych podejrzeń udowodnieniem tego czy też chocby wyjaśnieniem są ogromne problemy. Nadal czekam na udowodnienie mi ewidentnej multikontowości. Zaznaczam EWIDENTNEJ (czyli nie budzącej żadnych wątpliwości) ponieważ o takiej pisze oprator w jednym ze swych postów....

Czekam...od piątku...

2

Monday, 27.10.2008, 09:23

W "Użytkownicy" masz opcję "TEAM" ;) tam masz całą menażerię ;)

3

Monday, 27.10.2008, 09:30

Wiem. W takim razie powiedz mi kto jest - super operatorem. Wg instrukcji na niego składamy skargi na operatora.

4

Monday, 27.10.2008, 10:15

jeszcze go nie ma ;) bardzo wygodne ;)

5

Monday, 27.10.2008, 10:20

Widzisz...i od piątku nie mogłem się nawet tego dowiedzieć. Więc jakiej odpowiedzi i wyjasnień możemy oczekiwać od operatora?
Proponuję zebrać wszystkie osoby które uważają się za pokrzywdzone (i tylko takie a nie faktycznych oszustów) i napisać wspólne pismo do Administratorów.

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Monday, 27.10.2008, 11:02

Najszybszej odpowiedzi można się doczekać w godzinach roboczych, czyli w pn-pt w godzinach 8-16. W pozostałych dniach trwa to dłużej, ale najczęściej krócej niż 48 godzin.
Listę teamu zawsze można zobaczyć tutaj: http://forum.czaswojny.interia.pl/index.php?page=Team
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Monday, 27.10.2008, 11:08

SOPa nie ma i pewnie na razie długo nie będzie, pojawi się przy kilku serwerach. Według "drabinki" ważności skargi na OPa powinniście składać adminowi. Naprawdę nie mówicie, że było ciężko na to wpaść :P.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

8

Monday, 27.10.2008, 11:38

Najszybszej odpowiedzi można się doczekać w godzinach roboczych, czyli w pn-pt w godzinach 8-16. W pozostałych dniach trwa to dłużej, ale najczęściej krócej niż 48 godzin.
Listę teamu zawsze można zobaczyć tutaj: http://forum.czaswojny.interia.pl/index.php?page=Team
Listę teamu przejrzałem. W momencie pisania zapytania (oraz na długo po jego napisaniu, wiadomość została przeczytana) o super operatora, Pani operator nie raczyła odpowiedzieć.
Skoro w regulaminie wspomniane jest ze zgłaszamy do super operatora, a ja nie mogłem go znależć to zapytałem. Dziwne jest to że operator nie wie czy jest, czy nie ma, kim jest jej bezpośredni przełożony. Jeśli nawet nie ma stanowiska super operatora to powinna mnie o tym fakcie poinformować oraz przekazać informację gdzie mogę napisać stosowną skargę.

@Vein- nie było ciężko bo tak też zrobiłem. Jednak wszyscy ostatnio kurczowo trzymają się regulaminu więc ja też się go trzymam.

9

Monday, 27.10.2008, 15:34

Czyli trzymając się kurczowo, powinieneś nie mieć problemu z tym, by wysłać skargę do Administratora :P
Posypały się bany, i od razu zrobił się szum. Brakuję tutaj tylko C47, i będzie jak na BW :D

Tak patrzę na te bany w pegierzu i do głowy przychodzi mi tylko jedna myśl - ludzie sobie grali jak chcieli, olewając z góry na dół regulamin, a teraz, gdy zaczęło się banowanie, mają wielkie pretensje. Fakt, Thorga zaczęła swą działalność jak Deus Ex Machina - niewiadomo skąd i bez ostrzeżenia, ale bez przesady.

Dura Lex, Sed Lex - twarde prawo, ale prawo. Grając w TE zobowiązaliście się, wszyscy, przestrzegać nasz prawo, czyli regulamin. A operator nie banuje, gdy nie ma do tego podstaw. A to, że nie wszystkimi dowodami może dzielić się publicznie, to już inna bajka.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


10

Monday, 27.10.2008, 15:55

A operator nie banuje, gdy nie ma do tego podstaw. A to, że nie wszystkimi dowodami może dzielić się publicznie, to już inna bajka.
Tutaj spokojnie mogę z Tobą spekulować ponieważ od piątku próbuję dowiedzieć się jaka była faktyczna przyczyna zmiany przewinienia z zasiadania na multikonto i nadal się nie dowiedziałem. Poza tym że jedno z kont zostało użyte do założenia oblężenia co dla mnie nie jest żadnym powodem ani dowodem ponieważ oblężenia i niszczenie wiosek robią wszyscy. Taka już mechanika gry, którą zresztą założyli sami twórcy wiec czy to jest podstawa? Dla mnie i dla 99% ludzi na pewno żadna.
Co do upubliczniania informacji...na PW pomimo wielu próśb też niczego się nie dowiedziałem. Czyżby nie mieli dowodów a teraz głupio im się wycofać z podjętych decyzji...nie mam pojęcia.

11

Monday, 27.10.2008, 19:56

Pani operator proszę się nie ukrywać. Administracja powinna być dostępna dla użytkowników, powinna służyć radą i pomocą. To m.in z naszych wpłat dostaje pani pensję więc pytam...o co chodzi?? Znów Pani siedzi na ukrytym co o czymś świadczy...żal

No nic...skoro nie ma Pani ochoty rozmawiać na forum, nie udziela odpowiedzi poprzez PW to wysyłam do Pani PW z moim numerem telefonu i nr Gadu-Gadu. Może ta forma komunikacji będzie odpowiednia.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "KazMax" (27.10.2008, 20:04)


12

Monday, 27.10.2008, 20:04

Wydaje mi się, że powiedziałam wszystko na ten temat.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

13

Monday, 27.10.2008, 20:07

Czyli nie powiedziała Pani NIC. Dosłownie NIC!!! Ludzie czy wy słyszycie to samo co ja?
Dałam bana za multikonto ponieważ tak mi się podobało. Tyle się dowiedziałem. Aż cisną się na usta różne epitety...ale myślę że w tym przypadku nawet to to za mało.

14

Monday, 27.10.2008, 20:10

Rozumiem że skoro sprawa jest wyjaśniona to nie ma po co się ukrywać ?
Zapraszam do oglądania
Wygląd Itemów ze względu na epoki

15

Monday, 27.10.2008, 20:13

Nawiązująć do wypowiedzi Admina Konrada:
Najszybszej odpowiedzi można się doczekać w godzinach roboczych, czyli w pn-pt w godzinach 8-16. W pozostałych dniach trwa to dłużej, ale najczęściej krócej niż 48 godzin.
jak to sie ma do mojej korespondencji z Thorgą : Friday, 24.10.2008, 17:14Odbiorcy: Thorga (24.10.2008, 17:16) ,Fakt dostałem odpowiedz:Friday, 24.10.2008, 19:10RE: ban
Konto Cora było wykorzystywane tylko do przejmowania i niszczenia wiosek wrogich klanów, prawda? wtedy ja odpisałem:
Friday, 24.10.2008, 19:38
Odbiorcy: Thorga (24.10.2008, 19:40)
RE: RE: ban
nie nie prawda ale teraz już wiem czym zostało spowodaowane to "trzepanie". jakbyś dobrze popatrzyła to gram na nim od początku bety,
I to bybyło na tyle może uznała że temat jest zamknięty , uważam jednak że niezostało wszystko załatwione a le na tym się skończyła nasza korespondencja .do tej chwili niedostałem żadnej odpowiedzi.

A już korzystając z okazji i żeby niezaczynać nowego wątku DO WSZYSTKICH GRACZY,panowie i panie Operator i Admin zarzucają mi że konto Cora jest utrzymywane przezemnie tylko poto aby innym graczom palić wioski jeżeli spaliłem komuś wioskę (oprócz wioski wodza klanu Synegy do spalenia tej wioski sie przyznałem bo taka jest prawda że ją spaliłem) to bardzo proszę o tym napisać
na forum sam jestem ciekawy komu jeszcze spaliłem wioskę bo może coś umkło mojej uwadze paliłem wioski i sam nic o tym niewiem.

16

Monday, 27.10.2008, 20:13

Mesmer w takim razie pokaz mi gdzie jest wyjasniona bo ja chyba slepy jestem.

17

Monday, 27.10.2008, 20:18

A już korzystając z okazji i żeby niezaczynać nowego wątku DO WSZYSTKICH GRACZY,panowie i panie Operator i Admin zarzucają mi że konto Cora jest utrzymywane przezemnie tylko poto aby innym graczom palić wioski jeżeli spaliłem komuś wioskę (oprócz wioski wodza klanu Synegy do spalenia tej wioski sie przyznałem bo taka jest prawda że ją spaliłem) to bardzo proszę o tym napisać
na forum sam jestem ciekawy komu jeszcze spaliłem wioskę bo może coś umkło mojej uwadze paliłem wioski i sam nic o tym niewiem.
No identyczna sytuacja jak u mnie. Cora weż jednak pod uwage iz przejmowanie i niszczenie wiosek to jeden z elementów gry. Więc nad czym tutaj jeszcze się rozwodzić to nie mam pojecia.
To tak jakbys był na wojnie, dali ci pistolet i kazli iść walczyć, po czym postawili cie przed sadem z zarzutem że zabiłeś.
Nalezymy do wrogich sobie klanów. Młodzi Wilcy zabrali SA kilka wiosek i spalili to samo zrobiło SA z kilkoma naszymi wioskami. jednak to co robimy to NASZA sprawa a nie sprawa administracji!!!!

18

Monday, 27.10.2008, 20:21

Mesmer w takim razie pokaz mi gdzie jest wyjasniona bo ja chyba slepy jestem.


Naah Sarkazm

Naprawde jestem ciekaw wyjaśnienia
Zapraszam do oglądania
Wygląd Itemów ze względu na epoki

19

Monday, 27.10.2008, 20:45

Zbanować MESMERA ! ! ! ! !
Ten człowiek nic nie wnosi do tematu ;D

20

Monday, 27.10.2008, 20:54

Przyjmuje bana na forum tuż za Tobą jako że Twój post jest pełen treści związanej z tematem.

Ja wnosze do tematu swoją ciekawość a Ty zawiść do wszystkiego co jest lepsze od Ciebie. Aaa masz wiadomość na poczcie

Back to topic to jak dowiemy się wreszcie czegość czy to pozostanie już milczeniem ?
Zapraszam do oglądania
Wygląd Itemów ze względu na epoki