Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 27.10.2008, 12:20

Skarga na operatora Thorga

W związku z zaistniałą sytuacją (do przeczytania w odpowiednim dziale) składam tą drogą oficjalną skargę na operatora Thorga za bezpodstawną zmianę zarzutu wobec mojej osoby a dotyczącą kont kazmax i barthezz.
Prowadząc w piątkowe popołudnie prywatną korespondecję z operatorem Thorga zostałem poproszony o wyjaśnienie sytuacji z kontem barhezz. Pozwolę sobie zacytować treśc korespondencji:

Thorga:

Friday, 24.10.2008, 17:48
RE[5]: Ponownie ja

Dobrze, proszę jeszcze o szczere wyjaśnienie sprawy barthezza.

Kazmax:
RE[6]: Ponownie ja

Tak jak pisałem młodszy brat którego namówiłem na grę. Na poczatku przysiadł trochę ale chyba mu się znudziła. Troszkę ja pociągnałem konto do przodu ale nigdy nie przykładalismy jakiejś specialnej uwagi do tego konta...ot było to gralismy na zmianę. Jeśli chcesz możesz je usunąć i będzie święty spokój i nikt o to pretensji miał nie będzie. Ja mam swoje konto i na jego mi nie zalezy, zresztą jak widzę jemu tez na nim nie specialnie zalezy.

Powiem wprost - decyzja nalezy do Ciebie.

Pozdrowionka

Thorga:

Friday, 24.10.2008, 18:06
RE[7]: Ponownie ja

wyjaśnij mi jeszcze proszę - to jest IP czyje i gdzie?
213.77.xxx.xxx
80.48.xxx.xxx
213.77.xxx.xxx

Kazmax:

Friday, 24.10.2008, 18:09
Odbiorcy: Thorga (24.10.2008, 18:09)
RE[8]: Ponownie ja

213.77.xxx.xxx - moje

80.48.xxx.xxx - Goderiana (na 99% bo nie sprawdzałem na jego kompie - poza tym on jest w sieci osiedlowej wiec do kompa przypisane ma IP prywatne, trzeba by u niego sprawdzic IP bramki i wtedy bedzie jasne ale nie mam takiej mozliwości. Jak bedzie w domu to sie od niego dowiem)

213.77.xxx.xxx- też moje bo to jest to samo co wyżej ;)
Thorga:
RE[9]: Ponownie ja

przykro mi - przeanalizowałam dokładnie logi i z tego co widzę, to ty, goderian i barthezz to jedna i ta sama osoba.
otrzymasz bana na wszystkie 3 konta, z możliwością odblokowania jednego z nich po 5 dniach (łącznie z tą karą - 4 dniach)

Kazmax:

Friday, 24.10.2008, 18:25
Odbiorcy: Thorga (24.10.2008, 18:27)
RE[10]: Ponownie ja

No weż nie żartuj. Obok mnie siedzi Goderian i co ja mam mu teraz powiedzieć???? Przeciez przed chwilą logował się na forum ze swojego kompa!! No juzusicku ja pisze do Ciebie prawdę a Ty nam takie numery robisz???
Kazmax:

Friday, 24.10.2008, 18:32
Odbiorcy: Thorga (24.10.2008, 18:33)
RE[10]: Ponownie ja

Sprawdz logi z poniedziałku. Ja siedziałem od ok 6.30-7.30 w domu. 8.00-16.00 w pracy. 16.30 -?? w domu.
Goderian ??-do ok 17 od siebie z domu , pozniej był u mnie zapewne logowal sie u mnie.
Barthezz tylko z mojego IP (przyznałem sie ze sporadycznie wchodziłem na jego konto wiec moze być tez z IP moje w pracy).

jesli chcesz to Goderian zaraz wróci do domu i zaloguje sie na forum. Bedziemy wtedy siedzieli obydwoje na raz i mozemy z Tobą pisac (nawet na GG jednoczesnie z innych IP)
Thorga:

Friday, 24.10.2008, 18:33
RE[11]: Ponownie ja

tak, też słyszałam o proxy.
Kazmax:

Friday, 24.10.2008, 18:34
Odbiorcy: Thorga (24.10.2008, 18:36)
RE[12]: Ponownie ja

nie rozumiem....chcesz nasze skany dowodów osobistych? Co mamy zrobic aby to udowodnic?? Normalnie paranoja.....
Thorga:

Friday, 24.10.2008, 18:51
RE[13]: Ponownie ja

barthezz dostaje bana stałego, ty dostajesz dodatkowe 4 dni za multi, goderian zostaje tak jak jest.
jesteście na mojej czarnej liście i pod obserwacją.

Kazmax:


Friday, 24.10.2008, 18:53
Odbiorcy: Thorga (24.10.2008, 18:57)
RE[14]: Ponownie ja

Za jakie multi?? Dostalem bana za zasiadanie na koncie bartheza i niech to wystarczy.
Premiuj szczerośc i prawdomówność. Obiecałem że to juz sie wiecej nie powtórzy....
Thorga:

Friday, 24.10.2008, 19:07
RE[15]: Ponownie ja

Konto barthezz było wykorzystywane do przejmowania i niszczenia wiosek innych klanów, prawda?

Kazmax:


Friday, 24.10.2008, 19:09
Odbiorcy: Thorga (24.10.2008, 19:10)
RE[16]: Ponownie ja

nie prawda. Tak samo możesz napisac o koncie każdego.
Owszem barhezz dołaczył jednorazowo do sojuszu na chwile w celu załozenia oblega na I epoke. Powodem tego było to że nie mielismy człowieka w I epoce jednak nadal to konto de facto NIE JEST MOJE wiec o jakim multikoncie mówimy. Zdarzało mi sie na nie logowac za co odbywam własnie kare przecież....
W tym momencie operator Thorga zaprzestała ze mną jakiejkolwiek komunikacji.

Kazmax:

Friday, 24.10.2008, 19:49
Odbiorcy: Thorga (24.10.2008, 19:53)
RE[16]: Ponownie ja

Ponieważ za chwilę wychodze z Goderianem na wódeczke napisze swoje ostatnie słowo.
Proszę o ponowne przeanalizowanie logów i działań na moim kocie i bathezza. Nie wiem kto podsuwa Pani takie rady (podejrzewam że ktoś z moich wrogów) ale są one bezpodstawne i nieprawdziwe.
Jeśli po kolejnej analizie nie zmieni pani swojej decyzji będę zmuszony wnieść oficjalną skargę do aministratorów gry poniewaz nie pogodze się z faktem który nie miał miejsca. Mam nazieję że ma Pani silne dowody na moja multikontowość (wiem że ich nie będzie ponieważ multi nie było).
Do zasiadania przyznałem się bez żadnych nacisków. Odbywam karę. Do multikonta sie nie przyznaje i nigdy nie przyznam ponieważ to fikcja!!

Pozdrawiam
Kazmax:

Friday, 24.10.2008, 20:14
Odbiorcy: Thorga (24.10.2008, 21:49)
RE[16]: Ponownie ja

"Skargi na Operatorów należy kierować do Super Operatorów, natomiast skargi na Super Operatorów jak i na Super moderatorów należy składać do Administratorów."

Przepraszam że truję ale jakby coś jutro nie chce tracić zbędnego czasu który został mi zabrany na bana. Kto jest Super Operatorem w grze?? Jeśli takiego nie ma to czy mam pisać do Administratora??

Pzdr
To jest moja rozmowa z operatorem. Jedynym jej argumentem na multikonto był fakt iż z konta barthezza zostało założone oblężenie i zniszczona wioska (zaznaczam-JEDNORAZOWO). Pytam...czy taki czyn jest zabroniony?? Czy świadczy to o multikoncie?
Operator Thorga dwukrotnie zminiała decyzje. Najpierw za zasiadanie na 3 kontach (moje, barthezz i Goderian). Następnie oskarzyła całą trójkę o multikonto aby po kilku minutach stwierdzic iż Goderian to nie multikonto a jest nim moje konto i bartezza. Czy to jest logiczne??

Czas mojej kary (przypominam 5 dni za mulikonto) mija mniej więcej za 24h. Wytrzymałem 4 dni to i wytrzymam jeszcze jeden. Gdybym był świadom tego iż użytkownik Thorga ma rację nawet bym się nie wysilał aby do kogokolwiek pisać i robić z siebie idiotę. Jednak wiem iz operator nie ma racji i swoje decyzje opiera o domysły, podejrzenia oraz podpowiedzi (zapewne wrogich mi) graczy. Jednak jestem osobą uczciwą (przyznałem się bez żadnych nacisków do zasiadania) i takiej samej uczciwości oczekuję od innych, zwłaszcza osób odpowiedzialnych za grę.

Od Administratorów oczekuję odpowiedzi czy dowody przedstawione przez operatora stanowią o ewidentnym fakcie o posiadaniu przezemnie multikonta? Z tego co wiem kary takie nakładane są własnie w przypadku posiadania EWIDENTNYCH DOWODÓW.

Innymi faktami pozostają:
- nie było informacji w grze o tym, że obejmuje już normalny regulamin (a przecież wiele osób nie wchodzi na forum);
- informację o tym na forum podano dopiero na kilka godzin przed początkiem wypełniania się pręgieża;
- "prawo nie działa wstecz" - wydaje mi się, że thorga wiele logów wzięła zanim pojawiły się normalne reguły, kiedy obowiązywały stare gdzie nie można było karać za multi czy zasiadanie.

Wnoszę o natychmiastowe odblokowanie mojego konta oraz o zadoścuczynienie ze strony operatora Thorga lub Administratorow za czas bezpodstawnie nałożonej kary, który straciłem i mógłbym rozwijac konto. Wnosze równiez o przedłużenie konta Premium o w/w czas.

Wszystkie osoby posiadające sensowne argumenty (nie życzymy sobie faktycznych oszustow) proszę o wpisywanie się w tym temacie wraz ze soją argumentacją.

Temat ten NIE SŁUŻY DO DYSKUSJI!!!

Pragnę również nadmienić iż wiem że skarga nie powinna być umieszczana oficjalnie na forum a kierowana do Administratora, jednak moim celem było pokazanie innym użytkownikom jak się nas traktuje i jak traktowane sa nasze argumenty. Wiem również iż Administratorzy zawsze będą trzymać stronę operatorów i odwrotnie (w myśl zasady solidarności), jednak mimo wszystko proszę któregoś z Administratorów o wypowiedż w tym wątku. Paragnę aby wszyscy zobaczyli jakie są Wasze argumenty i dowody na moją multikontowość.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "KazMax" (27.10.2008, 15:00)


2

Monday, 27.10.2008, 15:53

Cytat

Paragnę aby wszyscy zobaczyli jakie są Wasze argumenty i dowody na moją multikontowość.

Nie liczyłbym na to na Twoim miejscu - Operator, czy Administrator nie może ujawniać pewnych, ściśle potrzebnych przy ocenianiu multikontowości, danych publicznie (czyli na forum). Sprawę polecam wyjaśniać prywatnie, przez PW.

Cytat

- \"prawo nie działa wstecz\" - wydaje mi się, że thorga wiele logów wzięła zanim pojawiły się normalne reguły, kiedy obowiązywały stare gdzie nie można było karać za multi czy zasiadanie.

Reguły te istniały od początku Alphy, cały czas będąc w Regulaminie, który akceptowałeś, rejestrując się w naszej grze. Nie były tylko egzekwowane, bo nie było operatora, a Administracja wolała całą siłę skupić na rozwoju i poprawkach do gry.

Osobiście uważam, że przesadzasz, robiąc z siebie męczennika i obrońcę uciśnionych. Złamałeś regulamin, sam się do tego przyznając, a teraz uciekasz w postawę poszkodowanego, którego krzywdzą i ranią, niczym chrześcijanin podczas walki z tygrysami w rzymski koloseum, równocześnie przyjmując postawę roszczeniową, że \"mi się należy, DOMAGAM się!\".

Dżentelmeni tak \"interesów\" nie załatwiają :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


3

Monday, 27.10.2008, 15:59

Również na PW nie mogę sie niczego dowiedzieć.
Co do przewinienia. Proponuje przeczytać cały wątek. Zasiadanie było i się przyznałem, otrzymując stosowną karę. Multikonta nie było i właśnie staram się usilnie dowiedzieć o podstawy zmiany decyzji z zasiadania na multikonto. Nikt tutaj nie robi z siebie męczennika aczkolwiek jako wolny człowiek masz pełne prawo do takiej oceny sytucji. JA CHCĘ ZNAĆ TYLKO PRAWDĘ!!

4

Monday, 27.10.2008, 16:01

Grałeś barthezzem = było to to twoje drugie konto.

Fakt, czy to ty je założyłeś i wcześniej nim grałeś, czy twój brat czy babcia, niczego nie zmienia.
Skończył grać, a ty je przejąłeś i nim grałeś.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

5

Monday, 27.10.2008, 16:03

Proszę o jakikolwiek dowód.
Grałem nim na zmianę z bratem. To u innych zostało podciągnięte pod zasiadanie a nie pod multikonto.

6

Monday, 27.10.2008, 16:36

Znów cisza.....dlaczego mnie to nie dziwi...

7

Monday, 27.10.2008, 16:41

Już gdzieś pisałem że sądzenie ludzi przez IP to dość niedopracowana metoda gdzie jeśli masz 2 kompy to jesteś szczęśliwy i nie musisz się bać a jak masz tylko jeden i 2 osoby grają to masz problem
Zapraszam do oglądania
Wygląd Itemów ze względu na epoki

8

Monday, 27.10.2008, 16:42

Nikt nie siedzi na forum 24h na dobę...czekaj cierpliwie x]
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


9

Monday, 27.10.2008, 16:46

Ja też to rozumiem

Ale odpowiedź Thorgi na poprzedniego posta pojawiła się 2 minuty po jego i kolejne 2 minuty później odpowiedział i rozmowa się urwała

Ja rozumiem że nie każdy siedzi 24/7 ale wchodzić tylko na 2 minuty to dziwne
Zapraszam do oglądania
Wygląd Itemów ze względu na epoki

10

Monday, 27.10.2008, 16:56

Ja od piatku nie rozumiem jednego. Dlaczego włodarze rzucają oskarżeniami nie popierając tego sensownymi dowodami. Jak można kogoś o cos oskarzyć tylko dlatego że mnie dziś głowa boli, mam okres, mój pies zrobił mi kupe w przedpokoju a mleko się rozlało.
Ludzie!!! od samego poczatku prosze o dwód do tego do czego się nadal nie przyznaję - multikonta.

Jesli takowy dwód dostanę to oficjalnie wszystkich przeproszę, a Thorga dostanie odemnie ponadto bukiet kwiatów z przeprosinami.

No nic...nasza kochana Pani operator znów pojawła sie po 18, sypneła karami i nadal nie raczyła mi przedstawić dowodów...ja poczekam a pozostali gracze podziwiajcie w jak duzym poważaniu ma Nas administracja. Nie można się doprosic o dowody od piątku. Skoro sa to w czym problem?? Tak trudno je tutaj przedstawić. Aż o takie lenistwo administracji nie posadzam...ale kto wie.
Na dodatek znów się ukrywa aby nikt jej nie zauważył...WSTYD!!!!!

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio edytowany przez "KazMax" (27.10.2008, 19:46)


11

Monday, 27.10.2008, 22:09

KazMax, zaczynasz być irytujący. Dowód potwierdzający Twojego bana Thorga zapisała już kilkukrotnie, jak nie umiesz czytac, to już nie nasza wina. O multikonto zostałes posądzony, gdyż tego nie zgłosiłeś, a przelogowywania są ewidentne. Nic więcej nie uzyskasz, więc pogódź się, slicznie proszę, ze stanem faktycznym.

Nic do Ciebie osobiście nie mam, ale te Twoje zarzuty naprawdę zaczynają męczyć :P Przeczytaj jeszcze raz na spokojnie co napisał Operator, i prześpij się z tym. Myśle, że nie jesteś głupi, i zrozumiesz o co chodzi w tym wszystkim :)

A ja idę spać, dobranoc.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


12

Monday, 27.10.2008, 22:21

Być może dla Ciebie jestem irytujący...ale z tobą nie dyskutuje.
Faktycznie chyba nie potrafię czytać (i nie tylko ja) ponieważ nadal nie wiem jaki to dowód (jeśli będziesz łaskaw oświeć mnie).
Zgłosiłem zaraz po otrzymaniu kary za zasiadanie a jeszcze przed posądzeniem o multikonto. Czy tak trudno było wtedy zrozumiec iz nie wiedziałem o tej zmianie i nadrobiłem to zgłaszając najszybciej jak tylko mogłem?? Na dodatek szczerze przeprosiłem Pania operator za co dała mi 3 dni dodatkowego bana.
Przelogowania były u wszystkich jednak niektórzy dostali karę za zasiadanie a mi zmieniono zarzut na multikonto. Why?

Zdaję sobie sprawę z tego że nic nie uzyskam poniewaz z władcami serwera sie nie wygra (nawet jakbym mial argumenty z kosmosu), a z waszej strony przyznanie sie do błędu było by uznane za straszna ujmę i plamę na honorze. Poza tym Wy wszyscy będziecie siebie bronić nawzajem więc wiem że Ty równiez nie możesz nic innego napisac.

Pamietajcie jednak o jednym....nie myli sie ten kto nic nie robi. Szanuje ludzi którzy potrafia przyznac sie do błędu lub winy (tak jak ja to zrobiłem i zostałem za to jeszcze bardziej ukarany bo gdybym siedział cicho to kara skonczyła by się juz w sobote w południe).

Dobranoc. Jutro wracam do gry.

13

Monday, 27.10.2008, 22:36

Nareszcie odblokują moją farmę Shinsenka ;D .........
Szkoda ze dostał tylko 5 dni za multi konta :/

14

Monday, 27.10.2008, 22:42

Nareszcie odblokują moją farmę Shinsenka ;D .........
Szkoda ze dostał tylko 5 dni za multi konta :/
Po raz trzeci proszę moderatorów o interwencję. Przecież komentarze tego użytkownika zakrawają na kpinę po raz kolejny...

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

15

Monday, 27.10.2008, 22:53

Nie proś więcej, ja wszystko widzę, tylko najpierw musiałem spokojnie przeczytać, a parę minut temu wróciłem z roboty ;).
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

17

Monday, 27.10.2008, 23:44

Proszę o jakikolwiek dowód.
Grałem nim na zmianę z bratem.


zadajesz pytanie i od razu sam podajesz dowód na to, że ban jest całkowicie słuszny...

18

Monday, 27.10.2008, 23:47

Ban za zasiadanie jak najbardziej. I własnie za to dostałem go na dzień dobry. Czekam na wyjasnienie zmiany klasyfikacji czynu.

19

Tuesday, 28.10.2008, 08:59

pisałem w poprzednim temacie, że nie ma różnicy pomiędzy wielokrotnym zasiadaniem a multikontem
w logach wygląda to praktycznie identycznie, kara jest taka sama, więc obojętnie za co masz bana to nie powinno być dla ciebie różnicy
na początku dostałeś krótszą karę bo nie było dostatecznych dowodów, ale po ponownym sprawdzeniu i waszych postach kara została słusznie wydłużona

teraz możesz przeczytać regulamin gry i założyć nowe konto grając regulaminowo
albo olać całkiem grę i przestać wymagać czegoś co już było wielokrotnie wyjaśniane a kolejne posty zmierzają do czystego spamu

20

Tuesday, 28.10.2008, 09:27

Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny