Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Tuesday, 28.10.2008, 10:07

Apel do graczy

Drodzy gracze
Teraz widzicie jak są rozwiązywane nasze problemy, nasze pytania i wątpliwości. Administratorzy chcąc Was zastraszyć przed dociekaniem swoich racji jako kozła ofiarnego wybrali mnie. No coż sprytne posunięcie ale jednocześnie bardzo oczywiste i czytelne dla pozostałych graczy.
Gdy użytkownik siedzi cicho to jest OK, gdy jest trochę bardziej dociekliwy niż pozostali posądza go się o burdy, daje bany na stałe, zamyka się jego tematy co gorsza ignoruje się jego kontakt z administracją. Przecież od tego jest forum.
Czy kogokolwiek obraziłem? Czy używałem wulgarnego słownictw w swoich postach? Ja tylko chciałem dociec prawdy w postępowaniu operatora.
Śmiem twierdzić że gdy użytkownik jest "niewygodny" i zbyt dociekliwy zadając trudne pytania na które nie macie jednoznacznej i jasnej odpowiedzi w taki sposób go uciszacie.
Taki sposób postępowania nie świadczy o mojej kulturze a o Waszej.
To nie operator powinien być centralną postacią w grze, są nimi wszyscy użytkownicy a stosowane przez Was metody przypominają te jakie stosowały władze PRL przed '89.

Dobrze wiecie że gra po 30 dniach nie ma sensu. Ja z niej rezygnuję i już teraz możecie usunąć moje i brata konto. Nie będę wnosił o to żadnych pretensji. Pytanie tylko co z resztą PREMIUM...nie ja nakładałem bana i nie ja zmieniłem decyzję na 2 godziny przed odblokowaniem mojego konta.

Jeśli za chwilę nie będę dostępny na forum oznacza to że i do tej formy komunikacji zabroniono mi dostępu.
Drodzy gracze - NIE DAJCIE SIĘ!!!

Swoją drogą....nawet jeśli uznajecie że robię burdy na forum nie ma to nic wspólnego z grą, nie miało to wpływu na grę. Stosowna tutaj byla by kara odnosząca się do forum a nie do gry. No cóz ktoś chciał pokazać swoją władzę i to zrobił.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "KazMax" (28.10.2008, 10:18)


Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Tuesday, 28.10.2008, 10:12

Twoje skargi zaczynają być powoli nudne... Jakbyś przyjął porażkę z godnością już byś sobie grał bo dzisiaj mija Ci ban. Ale nie. Ty musiałeś się awanturować i dociekać nie wiadomo po co nie wiadomo czego. Jakbyś nie siał takiego fermentu to pewnie byś tego bana na stałe nie dostał.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

3

Tuesday, 28.10.2008, 16:30

Dokładnie tak jak wyżej - wszystko co chciałeś zostało wyjaśnione, i to parokrotnie (nawet C47 napisał parę słów od siebie ^^). Lecz nie potrafiłeś przyjąć wyjaśnień operatora do swojej wiadomości, co więcej - zacząłeś zwyczajnie spamować i obrażać imię BWTeamu, ergo - łamać regulamin forum.

Sprawa została wyjaśniona, a wszystko w tym temacie powiedziane - w związku z tym zamykam, a każdy następny temat w tej sprawie zostanie uznany za spam i "nagrodzony" ostrzeżeniem.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0