Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 30.10.2008, 15:54

Pytanie dotyczące odwodów

Jeśli mamy 2 armie w wiosce

W jednej jednostki są tylko w odwodzie a w drugiej na lini frontu to czy w przypadku ataku jednostki z drugiej armi (odwody) przejdą na front ?
Zapraszam do oglądania
Wygląd Itemów ze względu na epoki

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Mesmer" (30.10.2008, 16:16)


VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Thursday, 30.10.2008, 17:09

Przenoszę wątek do porad, bo tu lepiej pasuje :)
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Thursday, 30.10.2008, 17:43

nie wiem czy to bug czy nie, ale zostaną w odwodach, co więcej chyba będą nawet leczyć armię, która jest na froncie
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

4

Thursday, 30.10.2008, 18:17

A właśnie że nie :/

Nie zostaną w odwodach tylko wbiją się na fron i zgrabnie zginą :/

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=0a2743d309

Skrycie liczyłem że będzie tak jak w walkach że póki są jeszcze jednostki na froncie w którejkolwiek armii to jednostki z odwodów pozostałych armii nie wejdą na front bo widziałem już kilka takich raportów.

Więc co jest bugiem że jednostki nie przechodzą na front póki w którejkolwiek z armii towarzyszących są jeszcze jednostki na froncie czy bugiem jest to że przechodzą na front mimo innych jednostek
Zapraszam do oglądania
Wygląd Itemów ze względu na epoki

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Thursday, 30.10.2008, 18:26

dziwne jest to, że Ci kapłani wcale nie przeszli na front, raz miałem atak gdy całe wojo było w odwodach i wszyscy przeszli na front

też właśnie widziałem raporty i sam je miałem więc teraz jestem zdziebko zdziwiony
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

6

Thursday, 30.10.2008, 18:28

Ja też byłem w szoku bo czysto teoretycznie powinni zostać z tyłu i nawet leczyć Legio
Zapraszam do oglądania
Wygląd Itemów ze względu na epoki

viceroy

Intermediate

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Thursday, 30.10.2008, 18:32

ja miałem taką akcję. główna armia miała w odwodach heroska i poległa. niestety herosek też padł po tym jak przeszedł na front. druga armia stacjonująca w wiosce to były procki na froncie i chyba 2 kapłanów z tyłu, procki padły a kapłani pozostali w odwodach i przezyli. dziwne albo kapłani z załozenia zostają zawsze z tyłu.
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

8

Thursday, 30.10.2008, 19:33

w normalnym ataku przechodza na front o ile starcza czasu bo zdaza sie ze ich kolej ruchu minela w rundzie 3 i przeszliby w nastepnej ale atak juz sie skonczyl.

9

Thursday, 30.10.2008, 21:55

Na moje to kapłani nie byli na odwodach bo nie miałeś nikogo na froncie. Postaw sobie 1 procka na czele (armi z kapłanami) to ci go zdejmą i jako, że front polegnie ale inna armia trzyma 1 linie wtedy oczywiście kapłani zaczną leczyć.