Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 03.11.2008, 14:51

Czy to jest push!?

Witam. Kupiłem na aukcji puklerz (1) na 1pkh. Dodałem do niego runę FEH. Przeoczyłem że mam broń 2h i nie moge go założyć ... ;/
Więc wystawiłem na aukcje. co sie stało?
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=4c93991a83

Nie wiem czy to push


Oto screen.
http://img84.imageshack.us/img84/3231/nowyobrazmapabitowadq7.png

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Monday, 03.11.2008, 15:00

przeczytaj regulamin....
IX. Zabrania się działań Push oraz Pull.
Push/pull to:
  • notoryczne przekazywanie przedmiotów oraz punktów z jednego konta na inne, w efekcie powodujące ponad normalny rozwój danej postaci,
  • atakowanie własnych postaci oraz ustawianie wyniku starcia,
  • ustawianie wyników transakcji handlowych. Identyfikowane jako transakcje, w których wartość transakcji znacząco odbiega od rynkowej wartości przedmiotów.
  • Push - sytuacja opisana w podpunktach od a do c, gdzie stroną odnoszącą korzyść jest gracz będący wyżej w rankingu.
  • Pull - sytuacja opisana w podpunktach od a do c, gdzie stroną odnoszącą korzyść jest gracz będący niżej w rankingu.
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

3

Monday, 03.11.2008, 15:24

Cytat

Jeśli uważasz, że otrzymana za Twój przedmiot oferta znacznie przekracza wartość przedmiotu,
kliknij tutaj aby zgłosić ten fakt do operatora serwera.


Ja sprawdzam jak przebiegała licytacja i za ile sprzedają się tego typu przedmioty.
W przypadku było wszystko w porządku.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

4

Monday, 03.11.2008, 15:48

Cytat

ustawianie wyników transakcji handlowych. Identyfikowane jako transakcje, w których wartość transakcji znacząco odbiega od rynkowej wartości przedmiotów.


EBO - to mnie właśnie niepokoi.

Thorga, dzięki za info :)

Chyba można zamknąć.

Podobne wątki