Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 06.11.2008, 14:11

Tigham, Kupa

ID 5132
Login RockLeeRoX
Postać Tigham

ID 7483
Login micholus
Postać Kupa

Zasiadanie;
2 dni.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

2

Thursday, 06.11.2008, 15:48

mam pytanie za co kładnie możesz mi wyjaćnić za co ten ban na 2 dni?

3

Thursday, 06.11.2008, 15:51

Regulamin gry:

Cytat

§5 Ograniczenia

[...]

II. Użytkowanie jednego konta przez wielu graczy jest zabronione.

Jednocześnie zabronione jest udostępnianie hasła do swojego konta osobom trzecim.
Administrator ani żaden operator gry nie może zażądać, ani nigdy nie zażąda od użytkownika podania jego hasła. BW Team nie bierze odpowiedzialności za żadne szkody wynikłe ze świadomego bądź nieświadomego udostępnienia hasła do swojego konta osobom trzecim.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

4

Thursday, 06.11.2008, 15:54

a więć chciałbym poinformowąć że ja i mój kolega spotykamy się po szkole to raz u mnie to raz u miego i gram ja loguje się u niego w domu on u mniea dziś przed dostaniem bana logowaliśmy sie w szkole w pracowni informatycznej . Mam pytanie czy to jest karalne przez ten punkt regulaminu?

5

Friday, 07.11.2008, 12:33

Nie mam możliwości odróżnienia "wymieniliśmy się z kolegą hasłami i opiekujemy się nawzajem swoimi kontami, kiedy jeden z nas nie może być przy komputerze" od "czasami ja jestem u kolegi a czasami on u mnie i sobie gramy".
Każdy ma u siebie w domu komputer i łącze. Nie musicie się logować co 15 minut przez całą dobę.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

6

Friday, 07.11.2008, 15:04

dobrze przepraszmy nie będziemy już tak robić a teraz mogę prosić o odbanownie konta

7

Friday, 07.11.2008, 15:16

Konta zostaną automatycznie odblokowane jutro.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Podobne wątki