Nie jesteś zalogowany.

viceroy

Intermediate

  • "viceroy" started this thread

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Saturday, 08.11.2008, 11:45

oddam konto - 3 epoka - pilnie

postac znajduje się w 3 epoce.
stolica ładnie rozbudowana.
trzeba poszukac sobie 2 wioseczek pod zabudowe w okolicy.
heros ANIOŁ na poziomie 19

oddam w zamian za konto w grze bloodwars serwer 8 hardcore
kontakt na pw.
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "viceroy" (23.11.2008, 17:18)


2

Tuesday, 18.11.2008, 10:16

Aktualne jeszcze? Jakich herosów masz? Anioł, Necro, Demon? Mam dwa konta na BW 16 i 15 poziom postaci. Mogę oddać bo nie gram. Premium jest na kilka miechów jeszcze.
Nie da się niczego zyskać nieuczciwością. Wynika to z pewnego prawa równowagi. Zaciągamy wysoko oprocentowany kredyt jedynie, który przyjdzie nam spłacać cierpieniem. Nie dziw się więc gdy masz pecha lub gdy nie układa ci się w życiu, bo spłacasz tylko swoje długi.

3

Tuesday, 18.11.2008, 18:29

Hehehe...big return?? :P

4

Tuesday, 18.11.2008, 20:14

Rzeczywiście, trudniej odejść niż mi się zdawało.
Nie da się niczego zyskać nieuczciwością. Wynika to z pewnego prawa równowagi. Zaciągamy wysoko oprocentowany kredyt jedynie, który przyjdzie nam spłacać cierpieniem. Nie dziw się więc gdy masz pecha lub gdy nie układa ci się w życiu, bo spłacasz tylko swoje długi.

5

Tuesday, 18.11.2008, 21:28

I po co kasowałes konto?? Troszke zimnej krwi na drugi raz ;)

6

Tuesday, 18.11.2008, 22:12

Z takimi dywagacjami na temat kont zapraszam do Offtopicu albo Misz-Maszu.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

ptz

Trainee

Postów: 91

Skąd: Białystok

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Saturday, 22.11.2008, 00:05

Thorga, 3 posty nie na temat i się czepiasz. Forum jest od tego żeby się wypowiedzieć, do tego raczej w sposób moim zdaniem dość swobodny. Może nie staraj się szufladkować każdej rozmowy, bo to i roboty sporo, i się z celem mija ;p

8

Saturday, 22.11.2008, 14:01

To są AŻ 3 posty nie na temat - na forum BW chociażby poleciałyby 3 warny ;p Tutaj nie chodzi o to, że chcemy ograniczyć wam wolność wypowiedzi - tylko konieczne jest zachowanie porządku. Im większe forum, tym ta konieczność jest silniejsza. Swobodnie możecie wypowiadać się w tematach i działach do tego przeznaczonych, np Offtopicu :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


ptz

Trainee

Postów: 91

Skąd: Białystok

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Saturday, 22.11.2008, 14:30

Jak uważasz, Ty tu moderujesz. Ale moim zdaniem forum TE nie jest na tyle duze zeby sobie zawracac glowe kilkoma odpowiedziami nie na temat ;p

// Dlatego na razie poprzestajemy na słownych prośbach :P
KC.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "KruczoCzarny" (22.11.2008, 15:10)


VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Saturday, 22.11.2008, 15:49

Jak uważasz, Ty tu moderujesz. Ale moim zdaniem forum TE nie jest na tyle duze zeby sobie zawracac glowe kilkoma odpowiedziami nie na temat ;p
Tia może i nie jest duże, ale przyzwyczajenia spamienia wchodzą w krew i później długo i namiętnie trzeba tłumaczyć, dlaczego "nagle" i niespodziewanie obowiązują normalne, standardowe zasady forum i skąd te bany.

Tobie to nie robi, ale może autorowi tego tematu nie spodobałoby się to, że zamiast ofert przygarnięcia konta czyta o poczynaniach jednego z graczy.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

ptz

Trainee

Postów: 91

Skąd: Białystok

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Saturday, 22.11.2008, 22:33

Z tym nie mogę się nie zgodzić ;]
pozdro ;)

viceroy

Intermediate

  • "viceroy" started this thread

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Sunday, 23.11.2008, 17:17

a czy ja moge coś powiedziec w swoim temacie??

moje konto cały czas do oddania.
ale chce zagrac na bloodwars na r8. jak ktos ma jakies dobre konto top 50 to sie zamienie.
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

Podobne wątki