Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Sunday, 01.06.2008, 12:03

Rekrutowanie jednostek

Nie wiem czy to blad ale chyba tak :P
Mianowicie jesli klikne przycisk "max" np. przy miotaczach kamieni (nie klikam trenuj), ale po namysli zdecyduje sie zrekrutowac dzikich ludzi i klikam "trenuj" to zaczynaja mi sie trenowac miotacze kamieni, bo nie zredukowalem "zamowienia" przy nich do zera.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Thorga" (02.06.2008, 13:35)


2

Sunday, 01.06.2008, 12:05

Taka sytuacja pojawia się przy wielu grach. Ale nie ma z nią problemu, wystarczy wcześniej wyzerować 1 zamówienie ;)

3

Sunday, 01.06.2008, 12:09

Wlasnie o to mi chodzi, ze ktos moze zapomniec wyzerowac i nie zauwarzyc, ze trenuja sie nie te jednostki ktore chcial trenowac.
Tak wiem, ze to wina gracza bo powinien sprawdzic ale mimo wszystko wartalo by to poprawic jesli jest to w mozliwosciach tworcow gry ;)

DarkWolf

Początkujący

Postów: 33

Skąd: Poznań

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Sunday, 01.06.2008, 12:13

to będzie miał nauczkę na przyszłość :)

5

Sunday, 01.06.2008, 12:17

Od przybytku głowa nie boli ;) Będzie miał więcej jednostek niż chciał :P

6

Sunday, 01.06.2008, 12:17

Pozostaje sie przyzwyczaić - skrypt który mógłby umożliwić budowanie paru rodzajów jednostek jednym kliknięciem (tak, żeby sprawdzał czy mamy odpowiednią ilość surki oraz czy przyrost nam pozwala wytrenować tyle jednostek) jest na tyle skomplikowany i procesożerny, że nie opłaca sie go wprowadzać - gdy rozwiązaniem jest po prostu budowanie po kolei każdego typu jednostki ;p
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "KruczoCzarny" (01.06.2008, 12:22)


7

Monday, 02.06.2008, 13:34

RE: Rekrutowanie jednostek

Nie wiem czy to blad ale chyba tak :P
Mianowicie jesli klikne przycisk "max" np. przy miotaczach kamieni (nie klikam trenuj), ale po namysli zdecyduje sie zrekrutowac dzikich ludzi i klikam "trenuj" to zaczynaja mi sie trenowac miotacze kamieni, bo nie zredukowalem "zamowienia" przy nich do zera.
Klikniesz kilka i skąd gra ma wiedzieć, co chciałeś wytrenować? 8)
Nie oczekuj od systemu czytania w myślach :D
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Podobne wątki