Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Tuesday, 11.11.2008, 10:26

Lokacje Specjalne ka koncie Premium

Mam taki problem że zakupiłem konto premium przy którym jest liczba wypraw do lokacji specjalnych równa 12
a ja mam tylko 6 ;/
Proszę o odpowiedź


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

2

Tuesday, 11.11.2008, 11:02

Pewnie dlatego że podczas wpisywania kodu miałeś 0 wypraw, czyli miałeś wszystkie możliwe wykorzystane. Konto premium daje max 12 wypraw, a od razu po doładowaniu dodaje 6 do tych teoretycznie 12 które mógłbyś mieć,ale ponieważ miałeś 0 jak się domyślam to po wpisaniu kodu pojawiło się ich 6. Wszystko się zgadza jeżeli jest tak jak pisałem.

3

Tuesday, 11.11.2008, 11:02

12 to maksymalna liczba wypraw . wyprawy ładują się teraz co 2 a nie 4 godziny :P

4

Tuesday, 11.11.2008, 11:19

czyli wszystko wporzo tylko ze jak wykorzystam 1 wyprawe to bede mogl isc na nastepna za 2h ;] :rotfl:


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

5

Tuesday, 11.11.2008, 12:21

Niee, bedziesz mogl isc kiedy chcesz ale wyprawa sie odnowi za 2h, czyli założmy ze masz 7 wypraw pójdziesz na jedną to zostanie Ci 6, ale bedziesz mogl isc na nastepna kiedy chcesz. Tylko wyprawa odnowi sie za 2h czyli bedziesz miał 7 znowu.

6

Tuesday, 11.11.2008, 14:42

czyli jak szybko wykorzystam po północy wszystkie 6 wypraw to 6x 30minut=3h czyli okolo godziny 5 nad ranem bede mial spowrotem wszystkie 6 wypraw ;]? :huh:


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Tuesday, 11.11.2008, 14:46

Maksimum wypraw to 12. Nie można mieć więcej na liczniku. Co 2 godziny odnawia się jedna czyli masz o jedną więcej na tymże liczniku co każde 2 godziny do maksymalnych 12 (więcej mieć nie można więc radze na bieżąco je wykorzystywać). Nie ma znaczenia czy jest północ czy południe bo to nie jest liczba wypraw na dzień.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

8

Tuesday, 11.11.2008, 15:09

O każdej nieparzystej godzinie (do czasu zmiany czasu na letni :)) odnawia się jedna wyprawa.

9

Tuesday, 11.11.2008, 17:57

no zauwazylem wlasnie ze okolo 17 mi sie odnowila ;]
a jeszcze jedno odnawiaja sie od polnocy to wiem ale moge miec 12 do wykorzystania czy caly czas musi byc miej niz 6 wypraw zeby sie odnowilo ? :thumbup:


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Tuesday, 11.11.2008, 18:13

Odnawia się do 12 (taki jest max.). Północ nie ma tu nic do rzeczy! Odnawiają się co każdą nieparzystą godzinę (jak Diablo111 napisał) a nie od północy
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

11

Tuesday, 11.11.2008, 19:11

Możesz wykorzystywać jak uważasz, nie ważne czy masz 1 czy 11 dostępnych i tak o nieparzystej 1 wyprawa się odrodzi że tak powiem :). Stracić wyprawę możesz jedynie wtedy gdy masz 12 do wykorzystania i minie nieparzysta godzina bo wtedy cały czas masz 12, więc najlepiej wykorzystywać wyprawy w każdej wolnej chwili.

12

Saturday, 15.11.2008, 21:34

a jak bedziesz mial 0 wypraw i skonczy Ci sie premium to bedziesz mial -6 ;)

Podobne wątki