Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Tuesday, 11.11.2008, 10:48

Starozytnosc kontra kamien

Witam
Mam takie pytanko, ostatnio udalo mi sie szczesliwie (no niestety chyba jednak nie ) przejsc do starozytnosci. No i tu sie zaczely problemy. Pierwszy to nistety z mojej winy nie wpadlem na pomysl ze obie wioski przechodza i jedna teraz jest praktycznie martwa (0 ołtarza) druga jest ok. Niestety wokol mnie brak jest osob ktore sa w starzytnosci i mimo tego ze mialem wysoki lvl oltarza w jednej z wiosek braklo mi surowcow wkrotce po wybudowaniu kopaln na 1-2 lvl . No i teaz pojawia sie problem z zasobami. Jak sie rozwijac gdy musisz utrzymac armie (chociazby kilku m iecznikow i procarzy) by bronic sie przed atakami a takze zdobywac surowce gdyz z tego co widze podczas atakowania ludzi z kamienia otrzymuje sie tylko drawno i pozatym nic....

2

Tuesday, 11.11.2008, 11:04

musisz handlować albo sprzedawać przedmioty z lokacji specjalnych

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Tuesday, 11.11.2008, 11:34

procki kosztują drewno w utrzymaju, więc stawiasz max procków i grabisz
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

4

Tuesday, 11.11.2008, 12:00

Wiem wiem, no ale grabie drewno :P W sumie perpetum mobile no ale kurka wodna ile mozna ^^ a i do lokacje specjalnych tez trzeba miec wojsko i nie wiem czy procki iz enuf if u know wht i mean :P
ps dzieki za tip ze sprzedaza itemow :P

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Tuesday, 11.11.2008, 12:06

ledwo wszedłeś do antyku i chcesz antyk farmić, najpierw się trochę rozbuduj wtedy będzie można, zrób sobie 200 procków albo 100 hopków i będziesz latał po sąsiadach z antyku

trochę cierpliwości
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Tuesday, 11.11.2008, 12:33

Po za tym jak nie masz z czym biegać na lokacje i masz bohatera latającego to biegaj samym hero, choćby do jaskini - zawsze trochę expa wpadnie
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

7

Tuesday, 11.11.2008, 12:42

Tak chyba wlasnie zrobie, narazie mam troche prockow wiec zobaze co da sie zrobic z 10cioma :P no bo wiecej nie moge brac.

8

Tuesday, 11.11.2008, 13:51

miej TYLKO prockow, wybieraj sie na przeciwnikow chodzby nawet dalej od ciebie, zawsze zarobisz cos surowca. Budujesz powoli kopalnie w obu wioskach i po jakims czasie bedzie dobrze ;)
na poczatku w kamieniu tez latwo nie bylo