Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Wednesday, 12.11.2008, 12:33

Trzeba sobie dobierać silnych sojuszników, jak wszędzie
Po to są klany w grze żeby mieć z tego korzyści a nie tylko ładną chorągiewkę.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

22

Wednesday, 12.11.2008, 12:42

czyli tylko pięścią można coś w tej grze zdziałać, a głową nic ??
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

23

Wednesday, 12.11.2008, 12:44

Widzę tylko 2 przetrzebione armie oblegających. Coś chyba poszło nie tak przy kontruderzeniach.
Grać solo możesz nikt ci stolicy nie odbierze :).

24

Wednesday, 12.11.2008, 12:52

czyli tylko pięścią można coś w tej grze zdziałać, a głową nic ??

Głową możesz też uderzyć w monitor ;)

edit:
raport usunięty na prośbę
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Thorga" (12.11.2008, 14:16)


LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

25

Wednesday, 12.11.2008, 13:42

no prawie, 3 armie w obronie, co pozwoliło wykończyć dość łuczników, więc co zdziałali tu sojusznicy ??, chyba to w czasie ataków na oblegających mieli farta i trafili na jedną z armii z łucznikami, a do tego silnej armii nie trzeba
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

26

Wednesday, 12.11.2008, 15:27

drama drama drama
gra zespolowa to to co we wszystkich grach daje najwiecej frajdy...
chcesz grac solo? idz pograj w mario single player, gry MMO z reguly sa grami zespolowymi, bez klanu/gildii mozesz sobie pofarmic w jakiejs dziurze, mozesz nawet miec najlpeszy sprzet i poziom, ale bez klanu i tak nic nie zdzialasz
istota gier MMO jest gra w grupie mniejszej lub wiekszej, ale o to tu chodzi...
Mowisz ze w tej grze liczy sie tylko armia i gra zespolowa? zmien gre, w TE nie potrzeba juz wiecej totemow i krzemieni. To byl twoj sposob na gre, ty postanowiles byc "najlepszy" w rankingu, ktory nic nie znaczy, a to wlasnie takich ludzi gracze w MMO najbardziej nie lubia. Tymbardziej jesli po stracie wiochy robia emoquita bo krzywda im sie stala... Zmienmy gre pod "lidera" bo to on jest tu najwazniejszy... n/c

27

Wednesday, 12.11.2008, 17:52

Tak, TE jest grą zespołową i będzie, może nawet w większym stopniu niż jest obecnie
(jak na razie większość osób narzeka na to, że klany są mało przydatne).

To że ktoś ci zabrał wioskę oraz kto jaki klan kiedy opuścił nie ma nic wspólnego z systemem gry.
Mało przydatne? Chodzi pewnie o to że w klanach jest nudno, nic sie nie
dzieje, wszyscy sobie przypominają że są w klanie dopiero jak trzeba
komuś wioske podwędzić... :evil: I faktycznie wspólne misje były by dobrym urozmaiceniem gry, byłaby większa integracja klanu 8) .


Commander bez urazy ale dość póżno dotarło do Ciebie ze punkciki w rankingu to wiesz gdzie można sobie wsadzić :P Jak dla mnie to nigdy nie zasługiwałeś na bycie nr 1. Kisiłeś się w pierwszej epoce, nabijałeś punkciki i cwaniakowałeś biegając z ponad 40 MD których praktycznie żadna nasza armia nie mogła w zadawalającym stopniu "ruszyć". Z czasem zbudowałeś i zdobyłes prawie wszystko co było do zrobienia w I epoce i postanowiłes ruszyć dalej. Przed przejściem do II epoki zaczałeś stękac o jakims pokoju itp. bo wiedziałeś że czekają na Ciebie kłopoty.
Było tyle siedzieć w kamyku? trzeba było tam zostać do końca gry, może tych mamutów by już nigdy nikt nie ruszył :rotfl:
Gram pod innym nickiem

28

Wednesday, 12.11.2008, 18:22

@ Commander. Wybacz ale właśnie gry zespołowe przyciągają największa publikę i dostarczają więcej emocji. Ciekawiej jest gdy cieszy się zespoł 11 piłkarzy czy jeden tenisista?
Do niedawna zachwycałeś się grą, wystarczy poczytać Twoje komentarze na Interii. Straciłeś wioskę i zacząłeś płakać i bluzgać na system gry. Wybacz....ja mam bana na 30 dni gdzie NIC nie mogę zrobić i zostanę daleeeko w tyle ale mam nadzieję że administratorzy pozwola mi powrócić na swoje konto po to aby udowodnić parę rzeczy ;) Widać hartu w duchu to nie masz za grosz :P

@LaCroix. Mieliście 6 ataków. Powiem szczerze ze były one mało przemyślane. Brakuje Wam doświadczenia w walce tak jak wielu graczom którzy podniecają się chodząc tylko na nie aktywne konta i budując kolejny poziom jakiegoś budynku czy kopalni. My Młodzi Wilcy w przeciwieństwie do Was zostaliśmy powołani by walczyć i własnie nasze przygotowanie (a wasze nie przygotowanie) wyszło na polu walki :P

Ze swojej strony dodam iz uważam że gry zespołowej jest mało i ciesze się z zapowiedzi że będzie jej więcej ;)

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

29

Wednesday, 12.11.2008, 18:36

@LaCroix. Mieliście 6 ataków. Powiem szczerze ze były one mało przemyślane. Brakuje Wam doświadczenia w walce tak jak wielu graczom którzy podniecają się chodząc tylko na nie aktywne konta i budując kolejny poziom jakiegoś budynku czy kopalni. My Młodzi Wilcy w przeciwieństwie do Was zostaliśmy powołani by walczyć i własnie nasze przygotowanie (a wasze nie przygotowanie) wyszło na polu walki :P
problem w tym, że sposób założenia oblegu był bardzo nieprzemyślany, a o tym, że idziesz bez kapłanów zorientowałem się parę minut po puszczeniu pierwszego ataku,
jeżeli uważasz, że ataki były nieprzemyślane to myśl tak dalej
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

30

Wednesday, 12.11.2008, 18:42

Przy dość mocnym herosku z obstawą ataki z 3 epoki są mało skuteczne bo przy legio i hopkach łucznicy i kusznicy padają jak muchy o piechurach nie wspominając :P
Zresztą przemyślenie zakładających obleg a atakujących ich zostało zweryfikowane wynikiem oblegu :P

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

31

Wednesday, 12.11.2008, 18:52

Przy dość mocnym herosku z obstawą ataki z 3 epoki są mało skuteczne bo przy legio i hopkach łucznicy i kusznicy padają jak muchy o piechurach nie wspominając :P
hero akurat był dość słaby, dlatego przy braku danych uznałem, że idzie z kapłanami, jak dostałem raport z wiochy skąd był zakładany obleg to już się zorientowałem, że idzie bez, gdybym dostał go 10 minut wcześniej poszły by 3 ataki, których finał byłby mniej więcej pod rząd, najpierw około 40 hopków, potem 100 procków i na końcu moi kusznicy i byłoby koniec zabawy, niestety zabrakło czasu na wykonanie tego później

mój błąd polegał na tym, że was przeceniłem, ale gdyby chociaż jeden atak wszedł w 3 erę, to wynik oblegu byłby inny, to nie przemyślenie zdecydowało o wyniku oblegu ale wasz fart
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

32

Wednesday, 12.11.2008, 18:58

Hehe nie zdajesz sobie sprawy że zaraz po założeniu oblegu 6 naszych silnych armii stało z którymi tez musieli byście sobie poradzić :P To Wy musieli byście mieć szczęście aby wszystkimi atakami załatwić mnie ;)
Zresztą proponuję...jeśli chcecie możemy powtórzyć obleg ;)

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

33

Wednesday, 12.11.2008, 19:03

Hehe nie zdajesz sobie sprawy że zaraz po założeniu oblegu 6 naszych silnych armii stało z którymi tez musieli byście sobie poradzić
zdaję sobie sprawę, ale trochę mocno się ociągali, gdyby poszli szybciej byłyby po prostu ataki najsilniejszymi armiami
:P To Wy musieli byście mieć szczęście aby wszystkimi atakami załatwić mnie ;)
gdyby poszły od razu, to nie, bo Twoi się ociągali z dołączeniem, jak już podołączali to było to niemożliwe

Zresztą proponuję...jeśli chcecie możemy powtórzyć obleg ;)
nie dzięki, nie chcę się bawić w farta
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

34

Wednesday, 12.11.2008, 19:04

W takim razie kończymy dyskusję bo sam przyznałeś że to u Was coś nie zagrało. Gdyby, gdyby, gdyby....

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

35

Wednesday, 12.11.2008, 19:06

W takim razie kończymy dyskusję bo sam przyznałeś że to u Was coś nie zagrało
no kończymy,
i nie zagrało, bo raport był spóźniony, a ja Ciebie przeceniłem
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

36

Wednesday, 12.11.2008, 19:07

I bardzo dobrze ;) najważniejsze to stwarzać pozory :P

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

37

Wednesday, 12.11.2008, 19:09

najważniejsze to stwarzać pozory :P
skoro tak twierdzisz, kłócić o to się z Tobą nie będę
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

38

Wednesday, 12.11.2008, 19:10

Tak twierdzę ponieważ wkurzają mnie smętne, teoretyczne gadki a w praktyce wyszło inaczej

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

39

Wednesday, 12.11.2008, 19:12

smętne, teoretyczne gadki a w praktyce wyszło inaczej
smętne nie wiem
teoretyczne tak
i wyszło inaczej

Generalnie Shinsengumi wasz klan jest silniejszy od mojego i gdyby nasz armie przeciwstawić waszym to wy byście wygrali, ale nie zarzucaj mi proszę, że ataki były nieprzemyślane
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "LaCroix" (12.11.2008, 19:24)


40

Wednesday, 12.11.2008, 19:25

Ej, nie przesadzacie aby z tym spamem pod koniec? :P Macie przecież od czegoś PW...
Po upomnieniu za spamowanie dla KazMax i LaCroix.

Wątek zdaje się być wyczerpany, dlatego zamykam. Gdyby ktoś chciał dodać coś KONSTRUKTYWNEGO, niechaj piszę na PW do któregoś moda będącego akurat online :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0