Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

drPayton

Początkujący

  • "drPayton" started this thread

Postów: 12

Skąd: Olsztyn

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Sunday, 01.06.2008, 12:21

Śmierć szpiegów - raport szpiegowania

Jeśli było i przegapiłem to przepraszam.

Jak w temacie - szpieguję, wojska giną (wszyscy!) a i tak dostaję raport szpiegowski. Jakoś to bez sensu chyba jest, skoro nikt nie przeżył to skąd raport?

DarkWolf

Początkujący

Postów: 33

Skąd: Poznań

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Sunday, 01.06.2008, 12:23

czasem dobrze wiedzieć ze zginęli :) a może część była tak bardzo ranna że zdążyli tylko raport dostarczyć?

3

Sunday, 01.06.2008, 12:25

Dostajesz tylko informacje o tym, że Twoje jednostki zginęły, a szpiegowanie sie nie powiodło.
Inaczej byłaby masa tematów "zaginęło moje wojsko!" ;p
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


drPayton

Początkujący

  • "drPayton" started this thread

Postów: 12

Skąd: Olsztyn

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Sunday, 01.06.2008, 12:31

KC: Chyba,że od wczoraj coś się zmieniło. Ale wczoraj rano jeszcze wysłałem szpiegów, zginęli a ja dostałem nie tylko informację,ale też statystyki szpiegowanej wioski i o to mi chodziło... Zmieniliście to od wczoraj?

5

Sunday, 01.06.2008, 12:34

Hm - mi jak zginęli szpiedzy, to nie dostałem żadnej informacji na temat szpiegowanej wioski ;d
Masz raport?
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


drPayton

Początkujący

  • "drPayton" started this thread

Postów: 12

Skąd: Olsztyn

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Sunday, 01.06.2008, 12:36

Skasowałem niestety, zwrócę uwagę przy najbliższej okazji.Musisz wierzyć mi na słowo :P
A dopóki raportu nie dam - temat zawieszony ;)

Klim

Nierejestrowany

7

Sunday, 01.06.2008, 13:06

mimo, że szpiedzy giną, od czas udo czasu dostaję raport (wczoraj zawsze dostawałem raporty ze szpiegowania, dzisiaj na 4 akcje z 2 dostałem raport, a z 2 kolejnych nie)
http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=c6d3e224d2

8

Sunday, 01.06.2008, 13:19

Ja miałem trochę inną sytuację. Moja wioska ma 5 zasięgu. Wysłałem miotacza na przeszpiegi do wioski oddalonej o 3 pola i dostaje taki raport:

http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=f16b9cdf71

Oglądając raport trochę się wkurzyłem, że straciłem wojaka, ale jak zerknąłem na widok armii okazało się, że miotacz żyje.
Co do komunikatu o tym, że szpiegowana wioska jest poza zasięgiem to zdarzyło mi się to już kilka razy mimo, że szpieguję tylko wioski które mam w zasięgu.

9

Sunday, 01.06.2008, 13:20

mimo, że szpiedzy giną, od czas udo czasu dostaję raport (wczoraj zawsze dostawałem raporty ze szpiegowania, dzisiaj na 4 akcje z 2 dostałem raport, a z 2 kolejnych nie)
http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=c6d3e224d2
U mnie to samo. Armia została całkowicie zniszczona ale raport jest. Pytanie czy to bug czy działanie celowe ?

10

Sunday, 01.06.2008, 13:31

Edit down

mój bład ;d
nie zauważyłem tego na samym końcu.

Anyway, admini wiedzą o tym bugu :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio edytowany przez "KruczoCzarny" (01.06.2008, 13:38)


Elif

Początkujący

Postów: 16

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Sunday, 01.06.2008, 13:33

To w takim razie jest błąd w komunikacie. Nie powinno być tekstu "Twoja armia została całkowicie zniszczona."

Klim

Nierejestrowany

12

Sunday, 01.06.2008, 13:38

to wkleję link z dzisiaj:
http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=aa23b42184
Szaman zginął, a raport jest :) w przeciwieństwie do drugiego typu raportów:
http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=3e6b23e5fd
Szaman zginął i raportu nie ma

13

Sunday, 01.06.2008, 13:47

dodatkowo błędnie pokazywana jest informacja o garnizonie w wiosce - pokazuje ilość jednostek, które zginęły

14

Sunday, 01.06.2008, 13:49

To mnie właśnie zmyliło - gdy raport się "uda", w miejsce jednostek które miały zginąć jest informacja o tych, które są w szpiegowanej wiosce.
W raporcie który sie nie udał, jest normalnie.

Jak ktoś ma jeszcze jakieś linki do tego, niech wklei tutaj.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


drPayton

Początkujący

  • "drPayton" started this thread

Postów: 12

Skąd: Olsztyn

  • Wyślij prywatną wiadomość

15

Sunday, 01.06.2008, 14:52

Czyli nie przewidziało mi się :)

I obiecany link: http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=a441bc6836

btw: Totem na lvl 0- Czyli go nie ma? To po co wymieniać?

16

Sunday, 01.06.2008, 14:54

Totem jest niejako wbudowany w każdą wioskę (bez niego jej nie ma). Tak naprawdę nigdy go nie budujemy, tylko cały czas upujemy :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0