Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Wednesday, 12.11.2008, 15:25

>>>>>>>>BRAK CZASU ROZBUDOWY<<<<<<<<BRAK MOŻLIWOŚCI DOŁĄCZENIA JEDNOSTEK DO ARMII-

Zgłaszałem już dwukrotnie bez odpowiedzi czekam na pomoc i porady.
Na moim koncie nie widać czasu budowy oraz czasu tworzenia nowych jednostek to można przeżyć ale największy problem u mnie jest taki że po stworzeniu jednostek nie jestem wstanie ich dodać do armii. Tak samo bohater nie może przemieszczać się na tyły armii.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "rufi81" (12.11.2008, 20:45)


LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Wednesday, 12.11.2008, 15:39

jaką przeglądarkę używasz ??
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

3

Wednesday, 12.11.2008, 15:41

Najprawdopodobniej nie masz włączonego JavaScriptu.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

4

Wednesday, 12.11.2008, 18:30

Używam Mozilla Firefox i jest to dla mnie o tyle dziwne że wcześniej nie miałem takich problemów. wiem że Mozilla potrafi wiele blokować ale nie dokonywałem żadnych zmian w opcjach tej przeglądarki.

5

Wednesday, 12.11.2008, 19:54

Narzędzia -> Opcje -> Treść
3 od góry checkbox:
[v] włącz obsługę języka JavaScript
powinno być zaznaczone

mogło się gdzieś wyłączyć przez przypadkowo naciśniętą śmieszną kombinację klawiszy ;)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

6

Wednesday, 12.11.2008, 20:37

Narzędzia -> Opcje -> Treść
3 od góry checkbox:
[v] włącz obsługę języka JavaScript
powinno być zaznaczone

mogło się gdzieś wyłączyć przez przypadkowo naciśniętą śmieszną kombinację klawiszy ;)

Sprawdziłem jest włączone.

7

Wednesday, 12.11.2008, 20:42

włączyłem znowu :( Explorera no i wszystko działa problem tkwi niestety w Mozilli Firefox. Zgodzę się że coś mogło się wyłączyć albo włączyć przez przypadkowe naciśnięcie kombinacji klawiszy ale niestety to mnie już troszkę przerasta. Zamykam temat i DZIĘKUJE za POMOC.

8

Wednesday, 12.11.2008, 22:10

Zawsze możesz odinstalować i zainstalować ponownie FF`a.

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Thursday, 13.11.2008, 09:39

Wyczyść historię i pliki tymczasowe, może pomoże.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

10

Friday, 14.11.2008, 20:14

Ja ostatnio też mam problemy z Firefoxem. Np. wszystko mi się rozciąga, w menu miasta/wioski na polach budowy jest wszystko rozmazane i nie widać budynków, a w raportach walki nie widać jestnostek, za to gdyby długośc strony wyciągnąć z monitora trwało by to pół minuty i zajęło by to jakieś półtorej metra kolorowych pasków... ( to były przykłady)
8o

11

Friday, 14.11.2008, 20:16

ps. musze korzystać z internet explorera a mam bardzo starą wersję więc proszę o szybką pomoc

a narazie kończę kontrolkę na grze, chwila tv i do lulu bo mam gips na nodze :-(
a i tak mam niecałe 11 lat hehe
8o

12

Friday, 14.11.2008, 20:44

ściągnij sobie nowszą wersje albo inną przeglądarkę. przy okazji na dole postu (swojego) masz przycisk "edytuj"

13

Saturday, 15.11.2008, 11:55

Zapomniałem sobie i dzięki. :love:







ps. to juz edit jak cos i pisze znowu na szybko koniec problemu nagle
ps2. pyrzetaczsz to?
8o

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "GazowanyMajonez" (15.11.2008, 12:05)