Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

reck

Początkujący

  • "reck" started this thread

Postów: 9

Skąd: Wawa

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Thursday, 13.11.2008, 12:09

mam pytanko a propos dropu

czy jest jakas szansa na wydropienie broni miotanej JEDNORECZNEJ w 3 epoce?
bo to jest SilverShadows kochanie:P

2

Thursday, 13.11.2008, 19:45

watpliwe, jesli bylaby takowa to zobaczylbys na aukcji

3

Thursday, 13.11.2008, 19:56

To nie pytanie do administracji bo nie dostaniesz na nie od nas odpowiedzi ;)
Nie będziemy opowiadać co można znaleźć w grze, gracze muszą sami to odkryć.
W związku z tym, ze na pytanie twoje odpowiedziec moga tylko inni gracze (jesli wiedza), przenosze do dzialu "porady" :P
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

reck

Początkujący

  • "reck" started this thread

Postów: 9

Skąd: Wawa

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Thursday, 13.11.2008, 20:14

no coz:) pozostaje mi kibicowac Panu Krowie by przelazil i dal znac w razie czego:)
bo to jest SilverShadows kochanie:P

5

Thursday, 13.11.2008, 20:54

w III nie znalazlem takowej (co nie znaczy ze jej niema bo np. jest kurteczka (byla kiedys na aukcji) a tez jej nie dropnolem :( ) w IV narazie dropnolem tylko rewolwer (palna 1h).

6

Sunday, 16.11.2008, 19:27

Posty poza tematem przeniosłem do 4 Epoka - Kolonizacja by Krowa ;) / usunąlem :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0