Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Friday, 14.11.2008, 08:57

ilosc graczy na serwie

albo cos mi umknelo, albo w bardzo krotkim czasie przybylo okolo 1000 graczy, chyba ze znowu ktos sobie mape powieksza

2

Friday, 14.11.2008, 09:51

reklama ;)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Friday, 14.11.2008, 11:05

złudzenie optyczne :rolleyes:
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Friday, 14.11.2008, 12:44

jakie złudzenie? :) jak zaczynałem niecały miesiąc temu to byłem na skraju mapy. teraz do skraju mam 3 ekrany:) powiem tak jak to złudzenie to muszę sobie mocniejsze okulary kupić:D
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Friday, 14.11.2008, 12:54

Thorga wam napisała skąd nowi gracze :)
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

6

Saturday, 15.11.2008, 13:48

dosyc skuteczna ta reklama musiala byc, miejmy na dzieje ze w tym tysiacu znajdzie sie kilku dobrych graczy ;)

cerberis

Intermediate

Postów: 206

Skąd: z innego swiata

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Wednesday, 19.11.2008, 23:53

miejmy nadzieje, ze z tych tysiecy chociaz kilkudziesieciu pogra dluzszy czas :)
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

8

Saturday, 20.12.2008, 20:48

ehh

No tak, liczą się tylko liczby, Bo przecież gdyby wyrzucić graczy którzy są nieaktywni od ponad 2 miesięcy i zatrzymali sie na totemie lvl <5 to (prawie? ponad?) połowa graczy go out.... A przecież ile to tacy zajmują pól które mogły by być dobrymi wioseczkami :rotfl:

Ah, zapomniałem dodać że obecnie mamy ponad 22k ,,graczy'' :P
Gram pod innym nickiem

elan

Początkujący

Postów: 5

Skąd: Śląsk

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Monday, 22.12.2008, 22:07

podobno nie liczy sie ilosc tylko jakosc
Sic vi pacem para bellum

10

Tuesday, 23.12.2008, 14:55

podobno nie liczy sie ilosc tylko jakosc
Chyba w klanie...:rotfl: dla twórców gry ILOŚĆ ma ogromna znaczenie, dlatego niechętnie podchodzą do likwidacji kont nieaktywnych od kilku miesięcy
Gram pod innym nickiem

11

Tuesday, 23.12.2008, 16:06

Nieaktywne wioski już znikają, przynajmniej w mojej okolicy. Do tej pory nie były kasowane bo skrypt chyba od 20 lub 22 k zaczął je kasować żeby początkujący mieli łatwiejszy start.

A przynajmniej tak mi się wydaje że więcej wolnego miejsca się zrobiło w okolicy :D.