Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Saturday, 15.11.2008, 08:59

problem ? czy nie ? ----dla spostrzegawczych.......

-macie wrażenie , że nielatający bohaterowie są uprzywilejowani ?-ta sama lokacja , ten sam poziom , te same ustawienia (front i armia )-BARDZO RZADKO sie zdarza , by lotny miał więcej expa---15-25 punktów mniej....................rzućcie na to okiem....
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - bo czasami pykam w szachy na kurniku ...........

2

Saturday, 15.11.2008, 10:20

mis się wydaje że odwrotnie. nielotnym dostawałem po 90-110 exp. teraz dostaje 110-140 exp. za jaskinię :P

3

Saturday, 15.11.2008, 10:22

moze twoj latajacy bohater nabil max lvl dla danej epoki to potem mu ucinaja 35%
Każdy powinien coś sądzić - ja sądzę, że wypiję jeszcze jednego drinka.

4

Saturday, 15.11.2008, 10:50

obaj mają ucinane punkty....
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - bo czasami pykam w szachy na kurniku ...........

5

Saturday, 15.11.2008, 10:54

Jakieś raporty?

Przeciwnicy w lokacjach mają różną ilość HP w zależności od tego, jak silni się wylosują.
Exp jest liczony od HP zabitych przeciwników.
Mniej expa = trafili się słabsi.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

6

Saturday, 15.11.2008, 11:47

dziękuję Thorga za naukę ---staram się puszczać bohaterów tuż po sobie - ale na to wygląda iż mam pecha, bo statystycznie licząc od pięciu tylko dni na 80 % nielot przynosił mi więcej punktów - (oczywiście trafiał na większą ilość przeciwników-jak chcesz to widzieć )-----uwaga jeszcze-nie liczę 3 ostatnich lokacji bo jest odwrotnie-dopiero przed chwilą nielot przyniósł więcej -może się mylę a może trzeba wgłębić się bardziej w teorię wielkich liczb czy statystyki......
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
sorry--jeśli nikt nic nie zauważył to nie ma problemu i w wolnej chwili ktoś to zamknie........
ja się będę wgłębiał w matematykę ...a wiecie gdzie jest pierwsze zero w liczbie pi ? kiedyś nauczyłem się 35 cyfr po przecinku trenując mnemotechnikę......
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - bo czasami pykam w szachy na kurniku ...........

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "wASabi" (15.11.2008, 12:10)


7

Saturday, 15.11.2008, 12:00

wASabi wiem że zaraz napiszesz albo napisałeś parę sekund przedemną bo patrzyłem kto jest on-line ale skoro tym nielotem ( pingwin hehe ) masz więcej przeciwników to wiadomo chyba że więcej exp no nie ( aha ten post na szybko pisałem ) ( pewnie dostanę kolejne ostrzeżenie albo coś )
8o

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Monday, 17.11.2008, 08:45

Czysty przypadek. Nie istnieje żaden algorytm zmieniający warunki lokacji specjalnej w zależności od tego, czy bohater lata czy też nie.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker