Nie jesteś zalogowany.

1

Sunday, 01.06.2008, 14:47

expedycja co robie żle

http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mid=41976&key=be8f3f653e

poszedłem 2 razy wczesniej na expe i mnie rozwalilo to zczailem ze trzema byc jednostka latajace :P ale czemu koles sam bochaterem moze ich rozwalic jak ja z armia nie moge ??

2

Sunday, 01.06.2008, 15:12

z początkowymi jednostkami nie warto iść na ekspedycję. Jak chcesz iść z armią to co najmniej musisz mieć wilczych jeźdźców ;)

3

Sunday, 01.06.2008, 16:25

to jak mam wbijac levele jak nie moge zdobyc expa dokoła mnie wogole bochaterów nie ma :P

Nadszyszkownik

Początkujący

Postów: 42

Skąd: Suwalki City

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Sunday, 01.06.2008, 16:32

a farmy są? :P
rozwijaj przemysł, fundnij sobie mastodonty i dopiero z 4-ema na przykład leć do jaskini
będzie expa :D
"...przyczajony Mastodont ostrożnie wychylił łepek zza porośniętego skąpym listowiem drzewka.
Yes! Yes! Yes! - zakrzyczał w duchu... Szansa sukcesu szpiegowania wynosiła 100%"

5

Sunday, 01.06.2008, 16:34

Wyluzuj. :) Chyba nikt jeszcze levelupa nie zrobil.

Wogole w tej grze powoli expa sie zdobywa. Ale to nawet lepiej - nie bedzie "wyscigu szczurow" znanego z BW (i innych gier).

6

Sunday, 01.06.2008, 16:35

Nikt nie mówił że będzie łatwo :)
Polecam przy okazji lektrurę tutoriala,wiele mądrych słów zostało w nim zwartych.

Zamykam.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0