Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Wednesday, 26.11.2008, 12:22

Kasper, FilipeKk

ID 6101
Login kaspersy
Postać Kasper

ID 2054
Login filipskrzat
Postać FilipeKk

Multikonta, ban stały;
Możliwość odblokowania jednego z kont po 5 dniach;

EDIT: zmienione na Zasiadanie.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Thorga" (28.11.2008, 09:10)


2

Wednesday, 26.11.2008, 16:47

no to ciekawe mistrzu,bo jedno to konto moje filipskrzat (filip mam na imie)
a drugie to konto mojego brata, kasper sie nazywa.

Ciekawe jak inaczej mamy grać. Dwa łącza internetowe w domu? nie sądze..

cheeers. pozdro mam nadzieje na odbanowanie.

3

Thursday, 27.11.2008, 10:02

cytując twojego brata:

Cytat

nawet razem nie mieszkamy więc musieliście mnie lub jego złapać w trakcie odwiedzin lub jak coś dla niego u siebie robilem bo zadzwonił lub na odwrót

1. Ujawnianie innej osobie swojego hasła jest niezgodne z regulaminem
2. Wchodzenie na czyjeś konto w celu innym niż włączenia urlopu jest niezgodne z regulaminem

Skoro brat twierdzi, że nie mieszkacie razem, tym bardziej nie musicie się "odwiedzać" i "sprawdzać swoje konta" po 10 razy dziennie.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

4

Thursday, 27.11.2008, 23:14

no to nie było 10 razy dziennie hola hola, raz na tydzien moze 2, jeśli tak wam to przeszkadze nawet jeśli jesteśmy braćmi no to ok już nie będziemy, ale ODBLOKJCIE OBA konta jak najszybciej!

5

Friday, 28.11.2008, 09:08

Konta zostaną odblokowane za 3 godziny, zmieniłam kwalifikację czynu z Multikonta na Zasiadanie.

Proszę pamiętać, że za każde kolejne włażenie sobie nawzajem na konta (recydywa) kary są coraz wyższe.
Jeśli każdy ma własny komputer i łącze, może grać tylko i wyłącznie u siebie, nie dając podstaw do żadnych podejrzeń.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny