Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 27.11.2008, 11:37

Wyglad forum.

Siemka!



Jestem tu nowy w tej grze. Ale zdązylem zauwazyc ze na forum ogulnie przebywa bardzo mało osób:P Moim zdaniem jest to spowodowane po cześci kiepskim w mojim przekonaniu wygladzie, kolorze. Gralem w wiele gier internetowych.

I we wszystkich grach forum przypominało strone z gra:) co z mojej opini wygladało bardzo fajenie. Rozumiem że Czas Wojny nie chce bec jak inne gry ale taki wyglad forum nie poprawia wizerunku gry a czego sie obawiam moze jej nawet szkodzić:/ Mysle ze powinnismy przedyskutować zmiane wygladu forum albo przeprowadzic nakiete czy powinnismy zmienic wyglad czy nie:)

Co sadzicie o zmianach?? i jakie macie propozycje na nie?

Ja proponuje od zmiany logo na forum:Pbo to obecne to chyba jakis programistiow jest:D

2

Thursday, 27.11.2008, 12:10

Ja to konserwatywny jestem.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Thursday, 27.11.2008, 12:11

Poza tym jak walniesz dodatkowe grafiki to czas ładowania wydłuży się a (przynajmniej dla mnie) liczy się szybkość
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

4

Thursday, 27.11.2008, 12:15

no to teraz z tym dowaliłeś:P ja tu nie zamierzam wprowadzac filmów animowanych:D ani jakis innych ruchomych menu czy czegoś chodzi mi tylko o zmiane kolorków z bialego i niebieskiego na cos blizszego grze;)

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Thursday, 27.11.2008, 12:18

a co ci to da? bez grafik i tak się nic tak na prawdę nie zmieni. a do kolorku już się wszyscy pewnie przyzwyczaili.
poza tym jaki kolor proponujesz?
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

6

Thursday, 27.11.2008, 12:21

no taki jaki gra ma czyli czarny i lekko brazowy czy jakis taki:P wiesz do koloru mozna sie szybko przyzwyczaić i odzwyczaić;P

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Thursday, 27.11.2008, 12:26

... a i tak poczekamy co admini powiedzą:)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

8

Thursday, 27.11.2008, 12:28

ja Ci powiem co powiedzą ;) "jest dobrze jak jest i tak zostanie"....

9

Thursday, 27.11.2008, 12:28

no poczekajmy az "ktos z gory" sie wypowie:D

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Thursday, 27.11.2008, 12:34

poza tym co ma wygląd kolorkowo-skinowy do liczby użytkowników na forum? forum jest dobre=>dużo użytkowników. a że gra młoda jest jeszcze to i postujących niewiele (w porównaniu z innymi grami). pogadamy za pół roku to sami zobaczycie.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

11

Thursday, 27.11.2008, 12:41

<ktoś z góry> -"nie będzie"
<mientay> - "co nie będzie"
<ktoś z góry> - "zmian nie będzie"

12

Thursday, 27.11.2008, 12:42

dobra spoko ale to forum wyglada jakby jakis gracz wziął i załozyl na fora.pl a takie forum gry powinno sie wyrózniac przynajmniej logo gry:P

13

Thursday, 27.11.2008, 12:47

W wolnej chwili pomyślę nad projektem :)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

14

Thursday, 27.11.2008, 12:50

<ktoś z góry> -"nie będzie"
<mientay> - "co nie będzie"
<ktoś z góry> - "zmian nie będzie"
no i się pomyliłeś :D
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

15

Thursday, 27.11.2008, 12:53

<ktoś z góry> -"nie będzie"
<mientay> - "co nie będzie"
<ktoś z góry> - "zmian nie będzie"
:rotfl: Zaczynacie czuć klimat i czaić o co biega :D Cóż forum jest wygodne i wygląda jak wygląda ;) Moim zdaniem zostanie pewnie zmienione (lub dojdzie skin) ale jak zwykle nie wiadomo kiedy co i jak, Ale jak to mawiają chłopaki z Blizzarda "Jak będzie zrobione to będzie" ^^
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

16

Thursday, 27.11.2008, 13:00

W wolnej chwili pomyślę nad projektem :)


Fajnie zmiana sie przyda jakby potrzebny byl ktoś kto mialby cos wymyslic to zgłoś sie do mnie:D

-"nie będzie"
- "co nie będzie"
- "zmian nie będzie"
:rotfl: Zaczynacie czuć klimat i czaić o co biega :D Cóż forum jest wygodne i wygląda jak wygląda ;) Moim zdaniem zostanie pewnie zmienione (lub dojdzie skin) ale jak zwykle nie wiadomo kiedy co i jak, Ale jak to mawiają chłopaki z Blizzarda "Jak będzie zrobione to będzie" ^^


wiadomo jak w kazdej grze nikomu robic sie nie chce znam to:D

cerberis

Intermediate

Postów: 206

Skąd: z innego swiata

  • Wyślij prywatną wiadomość

17

Thursday, 27.11.2008, 18:28

no wiecie, to forum powstalo jako robocze do alfy i bety, coby szybko gracze mogli swoje spostrzezenia opisac wraz z opisem bugow, a ze w srodku gry bety sie na normalne tryby gry przestawilo TE to swoja droga :P. Forum nienadazylo, a szkoda, bo ten wyglad troszke taki bezplciowy jest i klimatu zadnego niema (no moze kliniczny chyba).

Zatem Thorga powodzenia i obys znalazla czas i wene na tworcze spelnienie sie nad wygladem nowym forum.
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

18

Thursday, 27.11.2008, 20:21

Wiecie - jeśli czujecie się na siłach, sami możecie zrobić projekty i przesłać je Thordze :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


19

Friday, 28.11.2008, 08:06

wiemy ale programować nie umiemy:)

20

Friday, 28.11.2008, 08:09

Podmienia się tylko obrazki ;)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny