Nie jesteś zalogowany.

[nie bug] Nowa wioska

1

Thursday, 27.11.2008, 13:34

Nowa wioska

Mam technologie do budowy 3 osady niestety nie moge jej wybudowac mam fudalizm, rade krolewska, i cechy i gildie osadnika w armii i jak najade na puste pole gdzie moglbym zalozyc miasto pisze zamiast zaluz nowa osade tylko wyjdz no mapy swiata co jest grane. prosze o szybka odpowiedz bo jak przez kilka dni potrzymam osadnika to strace nieporzebnie surowce na jego utrzymanie wiec chce wiedziec czy to zreperujecie szybko czy lepiej goo zlikwidowac i poczekac na naprawienie buga i rozwijac sie ze stolica i 2 wiochami. :thumbdown:

2

Thursday, 27.11.2008, 13:46

Z tego co piszesz to wszystko masz w porzadku, ale wierzyc sie nie chce ze taki bug jest.

Pozwiedz mi tylko, czy osadnika masz w garnizonie czy w armii, i jesli jest w armii to czy jest sam czy z innymi jednostkami.

3

Thursday, 27.11.2008, 13:48

stworzylem nowa specjalna armie dla osadnika jest sam w armii probwalem tez z herosem i taki sam efekt

4

Thursday, 27.11.2008, 13:51

Wiem ze zalezy Ci na czasie ale mi juz nic nie przychodzi do glowy, sprobuj sie wylogowac i zalogowac, moze pod inna przegladarka.

Jak nic to nie da to najwyrazniej bug i tylko czekac na odpowiedz kogos z gory.

PS. zeby przyspieszyc dzialania "naprawcze" radze Ci podac swoj ID z gry, inaczej nie beda w stanie sprawdzic co jest nie tak ;P

5

Thursday, 27.11.2008, 14:01

nr gracza 15643 id w grze rathor
sprawdzalem pod firefox i internet explorer nic nie zmieniło sie ale dzieki za chec pomocy

6

Thursday, 27.11.2008, 14:04

RE: Nowa wioska

jak najade na puste pole gdzie moglbym zalozyc miasto pisze zamiast zaluz nowa osade tylko wyjdz no mapy swiata co jest grane.

Napis "załóż nową wioskę tutaj" znajduje się w oknie po prawej stronie, tam gdzie masz wypisane wszystkie pola i bonusy (pod listą wiosek).
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

7

Thursday, 27.11.2008, 14:13

dzieki faktycznie mój błąd wcześniej to było lepiej widoczne :thumbsup: