You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Magister

Intermediate

• Send private message

21

Sunday, June 14th 2009, 9:47am

Mi też nie, czyli najważniejsze źródło, co zabrać na expę i co tam może dropnąć się popsuło :/
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

22

Sunday, June 14th 2009, 10:44am

Problem zlokalizowany, za jakieś 30 minut powinno wszystko działać :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0

23

Sunday, June 14th 2009, 10:47am

W wyniku błędnej obsługi Scannera przez pewnego swiezo upieczonego czlonka Raportownik Team zostal blednie nadpisany plik db.txt. Błąd naprawię w ciągu 30min (tyle trwa skanowanie serwera i generowanie nowej listy raportow). I prosiłbym o wypowiadanie się w temacie Raportownika

P.S Jeśli ktoś nie posiada nowej wersji Raportownika (1.5.1) to ma NATYCHMIAST pobrac nowa wersję.

-----------Raportownik TE - 1.5-----------

Magister

Intermediate

• Send private message

24

Sunday, June 14th 2009, 10:59am

Wiem że jestem ślepy i jest to napisane w temacie, ale jak ją pobrać ?
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

25

Sunday, June 14th 2009, 11:08am

Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0

Magister

Intermediate

• Send private message

26

Sunday, June 14th 2009, 11:25am

Spróbowałem wrzucić raport i ... dodałem 2 [ te same (jaskinia 2 lvl, Anioł, T1) ] można jeden z nich skasować ? :P
I teraz pytanie ... czy jak skasuję raport [gra] to w raportowniku będzie się trzymać ??

27

Sunday, June 14th 2009, 11:33am

Jak to możliwe ,że te same ? Nie da sie - te same raporty = te same punkty = blokada przez serwer. Podaj linka do sprawdzenia.

W raportowniku trzyma sie poki ja nie skasuje z serwera albo ktos nie wrzuci lepszego (gdy jest 10 raportow).

-----------Raportownik TE - 1.5-----------

Magister

Intermediate

• Send private message

28

Sunday, June 14th 2009, 11:38am

Było tak ... najpierw wrzuciłem linka, potem wyślij, potem się pokazały staty [ wojsko i punkty ] i znowu dałem wyślij i powiedziało że już taki dałem, ale wchodząc w T1, jaskinia 2 były 2 takie same raporty.

29

Friday, June 26th 2009, 1:20pm

O co biega?

kiedy próbuje podejrzeć raporty z Lokacj specjaleych pojawia mi sie komunikat:
[403] Forbidden : Dostęp zabroniony
Zapytanie odrzucone przez serwer. Nie masz dostępu do /TimeEdge/RWzLS/44.5.htm na tym serwerze. You don't have permission to access /TimeEdge/RWzLS/44.5.htm

This post has been edited 2 times, last edit by "Lomnas" (Jun 26th 2009, 7:12pm)

AlienPFtF

Intermediate

• Send private message

30

Friday, June 26th 2009, 7:04pm

kiedy próbuje podejrzeć raporty z Lokacj specjaleych pojawia mi sie komunikat:
[403] Forbidden : Dostęp zabroniony
Zapytanie odrzucone przez serwer. Nie masz dostępu do /TimeEdge/RWzLS/44.5.htm na tym serwerze. You don't have permission to access /TimeEdge/RWzLS/44.5.htm

Przeniosłem z Listy Lokacji... Lomnas

To jednak nie o raportownik chodzi, tylko o Listę lokacji specjalnych...

Mi przy wchodzeniu na jakikolwiek raport z listy lokacji specjalnych identyczny błąd wywala. Więc post Czarnej Mamby był w odpowiednim topicu.

Lomnas

Super Moderator

• Send private message

31

Friday, June 26th 2009, 7:13pm

Fakt... tak to jest jak się człowiek spieszy;)
Chyba serwer padł. Zapytam właściciela co będzie z tym dalej.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D

Dajcie wasala;)

kirk

Beginner

• Send private message

32

Saturday, June 27th 2009, 9:09am

Ups

Czy wiadomo już coś na temat listy lokacji specjalnych, co będzie z nimi dalej :) :D

Lomnas

Super Moderator

• Send private message

33

Saturday, June 27th 2009, 9:25am

Linki powinny działać jakoś w przyszłym tygodniu. Dokładnego dnia nie znam bo Diabeł sam nie wiedział;)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

Dajcie wasala;)

kirk

Beginner

• Send private message

34

Saturday, June 27th 2009, 9:39am

Oki, dziękuję :) Zajrzę za parę dni :)

35

Thursday, July 2nd 2009, 10:30am

ktoś coś robi z tym że się raporty nie otwierają ??

AlienPFtF

Intermediate

• Send private message

36

Thursday, July 2nd 2009, 10:45am

przeczytaj kilka postów wyżej. Serwer, na którym były te raporty padł. Spróbuj wyszukać potrzebne informacje z listy, a raporty weź z strony Alkuzada.

Lomnas

Super Moderator

• Send private message

37

Thursday, July 9th 2009, 10:31am

Raporty nie będą działać już w ogóle... Chyba, że wrócimy do dawnego sposobu ich zapisywania.

Dajcie wasala;)

AlienPFtF

Intermediate

• Send private message

38

Thursday, July 9th 2009, 11:06am

hmmm... a może dałoby się zmienić te odnośniki do raportów z strony Alkuzada? Myślę, że nie byłoby to problemem.

Lomnas

Super Moderator

• Send private message

39

Thursday, July 9th 2009, 11:13am

W sumie tak też można. Chociaż strony raportownika powstały po to żeby nie musieć się bawić na forum w ręczne wpisywanie i prowadzenie listy;) Po prostu wykasuję stare linki i zostanie sama lista lokacji z linkami do przejrzenia pod podanymi adresami.

Dajcie wasala;)

40

Tuesday, July 28th 2009, 12:01am

lokacje specjalne i optymalne przejscie

gdzies zginęła stronka na ktorej byly te opisy przejsc lokacji specjalnych-szkoda ciezko poczatkujacym dopasowac rodzaj wojska do potworków w lokacjach; czy istnieje szansa ze zostanie to przywrócone bo wiele o tych opisach slyszalem od starszych (dluzej grajacych) graczy
pozdrawiam