Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

21

Sunday, 14.06.2009, 09:47

Mi też nie, czyli najważniejsze źródło, co zabrać na expę i co tam może dropnąć się popsuło :/
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

22

Sunday, 14.06.2009, 10:44

Problem zlokalizowany, za jakieś 30 minut powinno wszystko działać :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


23

Sunday, 14.06.2009, 10:47

W wyniku błędnej obsługi Scannera przez pewnego swiezo upieczonego czlonka Raportownik Team zostal blednie nadpisany plik db.txt. Błąd naprawię w ciągu 30min (tyle trwa skanowanie serwera i generowanie nowej listy raportow). I prosiłbym o wypowiadanie się w temacie Raportownika

P.S Jeśli ktoś nie posiada nowej wersji Raportownika (1.5.1) to ma NATYCHMIAST pobrac nowa wersję.

-----------Raportownik TE - 1.5-----------


Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

24

Sunday, 14.06.2009, 10:59

Wiem że jestem ślepy i jest to napisane w temacie, ale jak ją pobrać ?
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

25

Sunday, 14.06.2009, 11:08

Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

26

Sunday, 14.06.2009, 11:25

Spróbowałem wrzucić raport i ... dodałem 2 [ te same (jaskinia 2 lvl, Anioł, T1) ] można jeden z nich skasować ? :P
I teraz pytanie ... czy jak skasuję raport [gra] to w raportowniku będzie się trzymać ??
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

27

Sunday, 14.06.2009, 11:33

Jak to możliwe ,że te same ? Nie da sie - te same raporty = te same punkty = blokada przez serwer. Podaj linka do sprawdzenia.

W raportowniku trzyma sie poki ja nie skasuje z serwera albo ktos nie wrzuci lepszego (gdy jest 10 raportow).

-----------Raportownik TE - 1.5-----------


Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

28

Sunday, 14.06.2009, 11:38

Było tak ... najpierw wrzuciłem linka, potem wyślij, potem się pokazały staty [ wojsko i punkty ] i znowu dałem wyślij i powiedziało że już taki dałem, ale wchodząc w T1, jaskinia 2 były 2 takie same raporty.
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

29

Friday, 26.06.2009, 13:20

O co biega?

kiedy próbuje podejrzeć raporty z Lokacj specjaleych pojawia mi sie komunikat:
[403] Forbidden : Dostęp zabroniony
Zapytanie odrzucone przez serwer. Nie masz dostępu do /TimeEdge/RWzLS/44.5.htm na tym serwerze. You don't have permission to access /TimeEdge/RWzLS/44.5.htm

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Lomnas" (26.06.2009, 19:12)


AlienPFtF

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

30

Friday, 26.06.2009, 19:04

kiedy próbuje podejrzeć raporty z Lokacj specjaleych pojawia mi sie komunikat:
[403] Forbidden : Dostęp zabroniony
Zapytanie odrzucone przez serwer. Nie masz dostępu do /TimeEdge/RWzLS/44.5.htm na tym serwerze. You don't have permission to access /TimeEdge/RWzLS/44.5.htm

Przeniosłem z Listy Lokacji... Lomnas



To jednak nie o raportownik chodzi, tylko o Listę lokacji specjalnych...

Mi przy wchodzeniu na jakikolwiek raport z listy lokacji specjalnych identyczny błąd wywala. Więc post Czarnej Mamby był w odpowiednim topicu.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

31

Friday, 26.06.2009, 19:13

Fakt... tak to jest jak się człowiek spieszy;)
Chyba serwer padł. Zapytam właściciela co będzie z tym dalej.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

kirk

Początkujący

Postów: 0

Skąd: WR

  • Wyślij prywatną wiadomość

32

Saturday, 27.06.2009, 09:09

Ups

Czy wiadomo już coś na temat listy lokacji specjalnych, co będzie z nimi dalej :) :D

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

33

Saturday, 27.06.2009, 09:25

Linki powinny działać jakoś w przyszłym tygodniu. Dokładnego dnia nie znam bo Diabeł sam nie wiedział;)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

kirk

Początkujący

Postów: 0

Skąd: WR

  • Wyślij prywatną wiadomość

34

Saturday, 27.06.2009, 09:39

Oki, dziękuję :) Zajrzę za parę dni :)

35

Thursday, 02.07.2009, 10:30

ktoś coś robi z tym że się raporty nie otwierają ??

AlienPFtF

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

36

Thursday, 02.07.2009, 10:45

przeczytaj kilka postów wyżej. Serwer, na którym były te raporty padł. Spróbuj wyszukać potrzebne informacje z listy, a raporty weź z strony Alkuzada.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

37

Thursday, 09.07.2009, 10:31

Raporty nie będą działać już w ogóle... Chyba, że wrócimy do dawnego sposobu ich zapisywania.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

AlienPFtF

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

38

Thursday, 09.07.2009, 11:06

hmmm... a może dałoby się zmienić te odnośniki do raportów z strony Alkuzada? Myślę, że nie byłoby to problemem.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

39

Thursday, 09.07.2009, 11:13

W sumie tak też można. Chociaż strony raportownika powstały po to żeby nie musieć się bawić na forum w ręczne wpisywanie i prowadzenie listy;) Po prostu wykasuję stare linki i zostanie sama lista lokacji z linkami do przejrzenia pod podanymi adresami.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

40

Tuesday, 28.07.2009, 00:01

lokacje specjalne i optymalne przejscie

gdzies zginęła stronka na ktorej byly te opisy przejsc lokacji specjalnych-szkoda ciezko poczatkujacym dopasowac rodzaj wojska do potworków w lokacjach; czy istnieje szansa ze zostanie to przywrócone bo wiele o tych opisach slyszalem od starszych (dluzej grajacych) graczy
pozdrawiam