Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 01.12.2008, 11:31

Szop_13, Kasioraja, Brave

ID 10468
Login Szop
Postać Szop_13

ID 17844
Login kasioraja
Postać Kasioraja

Multikonta/niezgłoszona gra z 1 IP, ban stały;

+ zasiadanie z:

ID 10698
Login Niszczyciel
Postać Brave

Zasiadanie, 2 dni;
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

2

Monday, 01.12.2008, 14:57

Chciałbym wytłumaczyć się za nim wymierzono mi tą kare ale nie zostałem nawet ostrzeżony ,że coś takiego mi grozi przyznaje się ,że nie zgłosiłem że więcej osób korzysta z jednego komputera ale myślałem ,że to nie jest konieczne. Chciałem wiec powiedzieć ,że nie mam wielu kąt natomiast wynajmuje razem z przyjaciółmi mieszkanie studenckie i posiadamy jeden komputer wiec musimy razem z niego korzystać. Jeżeli wiec jest jakis sposób dzieki któremu mógłbym udowodnić swoją niewinność to chętnie z niego skorzystam :thumbup:

3

Monday, 01.12.2008, 15:05

Cytat

za nim wymierzono mi tą kare ale nie zostałem nawet ostrzeżony ,że coś takiego mi grozi przyznaje się ,że nie zgłosiłem że więcej osób korzysta z jednego komputera ale myślałem ,że to nie jest konieczne.

Jest taki duży czerwony napis na ekranie zakładania nowego konta.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

4

Monday, 01.12.2008, 15:09

Próba usprawiedliwienia

:( dzięki za info :(

Niszczyciel

Początkujący

Postów: 3

Skąd: Jeżewo

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Monday, 01.12.2008, 15:20

:(

Witam serdecznie;
Przyznam szczerze, że jestem szczerze zadowolony z gry time edge. Więc tym bardziej jest mi przykro z czasowego zablokowania mojego konta. Wiem, że nieznajomość przepisów nie usprawiedliwia. Zachęcałem przyjaciół do rejestrowania się na stronie time edge i do gry. Jesteśmy studentami i korzystamy z wspólnego komputera. Lecz nigdy w żaden sposów nie działałem na szkodę serwisu czaswojny.interia.pl
Pozdrowienia dla wszystkich graczy

6

Monday, 01.12.2008, 15:27

Ponieważ logi wyglądają jak gra dwóch różnych osób (szop i kasioraja), mogę zmienić karę na niezgłoszoną grę z 1 IP - 48h dla każdego.
Niszczyciel - j.w., czyli bez zmian
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Thorga" (01.12.2008, 15:36)


Niszczyciel

Początkujący

Postów: 3

Skąd: Jeżewo

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Monday, 01.12.2008, 15:43

PW

Gdzie konkretnie mam wysłać to zgłoszenie? Co oznacza skrót PW? Wysłałem zgłoszenie jako prywatną wiadomość (nie wiem czy poprawne od strony formalnej)

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Niszczyciel" (01.12.2008, 15:56)


LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Monday, 01.12.2008, 17:57

http://forum.czaswojny.interia.pl/index.…=PMNew&userID=3

masz wyżej link, pw = prywatna wiadomość
jest taka koperta pod nazwą użytkownika obok postu
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

9

Monday, 01.12.2008, 18:06

W pełni akceptuje wymierzoną karę i myślę ,że te 48 h to odpowiednia kara za moje gapiostwo Ps.czy muszę jeszcze zgłaszać ,że z tego IP będzie korzystać kasioraja i Szop czy sprawa jest już załatwiona ??

Niszczyciel

Początkujący

Postów: 3

Skąd: Jeżewo

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Monday, 01.12.2008, 22:55

Wymiar kary

Muszę pochwalić zespół time edge za profesjonalne podejście do sprawy. Gra jest rozbudowana, emocjonująca i nie faworyzuje w wyraźny sposób wybranych graczy (np. poprzez konto premium). Przyznam szczerze, że wciągnęła mnie ta gra i 48-godzinna blokada konta to dla mnie dotkliwa kara. Jest to druga moja gra tego typu (zaczynałem od Traviana) i time edge spełnia moje oczekiwania, a travian cóż... (bez komentarza). Pozdrowienia dla rodziny time edge:)

Jestewm uczciwym graczem, który nie przeczytał uważnie regulaminu. Może to śmieszne usprawiedliwienie ale prawdziwe. Już czuje głód gry:(

PS: Gram sam i gdyby ktoś mi pomagał to ta gra straciłaby dla mnie sens. Już się nie tłumaczę, po prostu głupio się znaleźć na czarnej liście.