You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Monday, December 1st 2008, 11:31am

Szop_13, Kasioraja, Brave

ID 10468
Login Szop
Postać Szop_13

ID 17844
Login kasioraja
Postać Kasioraja

Multikonta/niezgłoszona gra z 1 IP, ban stały;

+ zasiadanie z:

ID 10698
Login Niszczyciel
Postać Brave

Zasiadanie, 2 dni;
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

2

Monday, December 1st 2008, 2:57pm

Chciałbym wytłumaczyć się za nim wymierzono mi tą kare ale nie zostałem nawet ostrzeżony ,że coś takiego mi grozi przyznaje się ,że nie zgłosiłem że więcej osób korzysta z jednego komputera ale myślałem ,że to nie jest konieczne. Chciałem wiec powiedzieć ,że nie mam wielu kąt natomiast wynajmuje razem z przyjaciółmi mieszkanie studenckie i posiadamy jeden komputer wiec musimy razem z niego korzystać. Jeżeli wiec jest jakis sposób dzieki któremu mógłbym udowodnić swoją niewinność to chętnie z niego skorzystam :thumbup:

3

Monday, December 1st 2008, 3:05pm

Quoted

za nim wymierzono mi tą kare ale nie zostałem nawet ostrzeżony ,że coś takiego mi grozi przyznaje się ,że nie zgłosiłem że więcej osób korzysta z jednego komputera ale myślałem ,że to nie jest konieczne.

Jest taki duży czerwony napis na ekranie zakładania nowego konta.

4

Monday, December 1st 2008, 3:09pm

Próba usprawiedliwienia

:( dzięki za info :(

Niszczyciel

Beginner

• Send private message

5

Monday, December 1st 2008, 3:20pm

:(

Witam serdecznie;
Przyznam szczerze, że jestem szczerze zadowolony z gry time edge. Więc tym bardziej jest mi przykro z czasowego zablokowania mojego konta. Wiem, że nieznajomość przepisów nie usprawiedliwia. Zachęcałem przyjaciół do rejestrowania się na stronie time edge i do gry. Jesteśmy studentami i korzystamy z wspólnego komputera. Lecz nigdy w żaden sposów nie działałem na szkodę serwisu czaswojny.interia.pl
Pozdrowienia dla wszystkich graczy

6

Monday, December 1st 2008, 3:27pm

Ponieważ logi wyglądają jak gra dwóch różnych osób (szop i kasioraja), mogę zmienić karę na niezgłoszoną grę z 1 IP - 48h dla każdego.
Niszczyciel - j.w., czyli bez zmian

This post has been edited 1 times, last edit by "Thorga" (Dec 1st 2008, 3:36pm)

Niszczyciel

Beginner

• Send private message

7

Monday, December 1st 2008, 3:43pm

PW

Gdzie konkretnie mam wysłać to zgłoszenie? Co oznacza skrót PW? Wysłałem zgłoszenie jako prywatną wiadomość (nie wiem czy poprawne od strony formalnej)

This post has been edited 1 times, last edit by "Niszczyciel" (Dec 1st 2008, 3:56pm)

LaCroix

Intermediate

• Send private message

8

Monday, December 1st 2008, 5:57pm

http://forum.czaswojny.interia.pl/index.…=PMNew&userID=3

masz wyżej link, pw = prywatna wiadomość
jest taka koperta pod nazwą użytkownika obok postu
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

9

Monday, December 1st 2008, 6:06pm

W pełni akceptuje wymierzoną karę i myślę ,że te 48 h to odpowiednia kara za moje gapiostwo Ps.czy muszę jeszcze zgłaszać ,że z tego IP będzie korzystać kasioraja i Szop czy sprawa jest już załatwiona ??

Niszczyciel

Beginner

• Send private message

10

Monday, December 1st 2008, 10:55pm

Wymiar kary

Muszę pochwalić zespół time edge za profesjonalne podejście do sprawy. Gra jest rozbudowana, emocjonująca i nie faworyzuje w wyraźny sposób wybranych graczy (np. poprzez konto premium). Przyznam szczerze, że wciągnęła mnie ta gra i 48-godzinna blokada konta to dla mnie dotkliwa kara. Jest to druga moja gra tego typu (zaczynałem od Traviana) i time edge spełnia moje oczekiwania, a travian cóż... (bez komentarza). Pozdrowienia dla rodziny time edge:)

Jestewm uczciwym graczem, który nie przeczytał uważnie regulaminu. Może to śmieszne usprawiedliwienie ale prawdziwe. Już czuje głód gry:(

PS: Gram sam i gdyby ktoś mi pomagał to ta gra straciłaby dla mnie sens. Już się nie tłumaczę, po prostu głupio się znaleźć na czarnej liście.