Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Wednesday, 03.12.2008, 10:29

Inicjatywa

siema mam kilka pytan
1.wiem ze to głupie ale co daje dokładnie Inicjatywa ? ? naprzyklad ze naszego bohatera bedzie trudno zabic czy cos innego ?
2. od kiedy Bohater moze uzywac Krąg magii na polu bitwy ?
3.kiedy można wyszkolić 2 bohatera ?

2

Wednesday, 03.12.2008, 10:55

ad1 inicjatywa - daje szanse na dodatkowy atak w rundzie.
jest bardzo przydatna szczególnie w wyższej epoce - możesz chodzić do lokacji bez armii (np jaskinia - i powoli, dopóki nie masz wojska zbierać sobie doświadczenie i rozwijać postać) \
a dzięki dodatkowym atakom masz większą szansę na zabicie wszystkich przeciwników w lokacji.
ad2. z tego co napisali w tutku - to bodajże od EP2
ad3 jak masz 2 wioskę możesz powolać drugiego Bohatera i zacząć go szkolić.

3

Wednesday, 03.12.2008, 11:07

ad2 - kiedy złoży odpowiednie słowo runiczne.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

4

Wednesday, 03.12.2008, 11:07

inicjatywa tez odgrywa role przy wypuszczaniu ataku.

najpierw atakuje jednostka z wyzsza inicjatywa.

5

Wednesday, 03.12.2008, 13:10

thx to chyba zrobie reset postaci bo dałem w takie umietnosci..
rasa bohatera człowiek
bron białe
krąg piekła
Logistyka
dowodzenia
atak
obronna
to robie reset postaci:)

6

Wednesday, 03.12.2008, 13:42

to po resecie wpakuj wszystko w dowodzenie i rozwin je jak najszybciej do 10 poziomu zebys na lokacje mogl chodzic z 10 jednostkami. ale to poczytaj sobie o tym na forum.

Lokacje specjalne - z czym to jesc ? [TUTORIAL]
Jak nie utknac w kamieniu - Mini poradnik

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "krowa" (03.12.2008, 13:48)