Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 04.12.2008, 11:12

Bohater

Siema mam pytanie w sprawie bohatera .. co moge zaatakowac sam zęby rozwijał sie ? mam Bohatera na 1 lvl dałen umietnosci na Inicjatywa i Atak,obrona a co zostało to na zdrowie ale wiekscoc dałem na Inicjatywa jestem w 1 epoce ;)

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Thursday, 04.12.2008, 11:18

zresetuj go daj 400 pkt. na latanie, dowodzenie do 5, reszta inicjatywa. potem wytrenuj 5 mamutów i idź na jaskinie poziom 1. za zdobyte doświadczenie kupuj dalej dowodzenie do 10 (to jest max.). jak będziesz miał 7-8 mamutów to możesz iść na drugi poziom a z 10 na trzeci. powodzenia:)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Thursday, 04.12.2008, 12:06

Jeżeli chodzi o lokacje specjalne zaprasza z zapoznaniem się z tematem => Lokacje specjalne - z czym to jesc ? [TUTORIAL]
jak już zaczniesz chodzić, to zapraszam do przejrzenia => Lista lokacji specjalnych

Znajdziesz tam info z jaką obstawą się wybrać :)
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

4

Thursday, 04.12.2008, 23:17

a jak Bohater np ma umietnosc Latania (przypominam ze jestem w Epoce 1 ) i armie 14 dzikich ludzi zaaatakuje z nimi Gaj druidów .. to wygram ? przy okazji co trzeba robisz zeby armia zaatakowała wrogą wioske z Bohaterem ?

czarny syn

Intermediate

Postów: 184

Skąd: skar kam

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Thursday, 04.12.2008, 23:33

nie zabierzesz 14 dzikich - o ilości woja w lokacjach specjalnych decyduje dowodzenie - a max wartośc dowodzenia to 10

6

Friday, 05.12.2008, 00:06

aaha czyli pokonam ? ich

7

Friday, 05.12.2008, 00:09

aaha czyli pokonam ? ich


myśle że odpowiedzi wystarczającej udzielił ktos troche wyżej ;) poczytaj sobie troche to sie dowiesz czy pokonasz...
Jeżeli chodzi o lokacje specjalne zaprasza z zapoznaniem się z tematem => Lokacje specjalne - z czym to jesc ? [TUTORIAL]
jak już zaczniesz chodzić, to zapraszam do przejrzenia => Lista lokacji specjalnych

Znajdziesz tam info z jaką obstawą się wybrać :)

8

Friday, 05.12.2008, 00:18

juz prawie wrzystko wiem tylko 1 nie wiem ... jak dołacza sie Armie do Bohatera ? zeby razem atakowali

9

Friday, 05.12.2008, 00:22

bohatera i jednostki musisz mieć w jedej armii i jeżeli chcesz by i bohater i jednostki atakowały to dajesz wszystkie do F czyli na front ;)
jeśli chcesz by bohater leczył to daj go do R czyli na obwody

10

Friday, 05.12.2008, 00:53

aaha:P tak nie wiem czy dobrze zrobiłem.. wybrałem cel.. potem dałem na dodaj armie a za chwile wyskoczyło ze nie ma armii w wiosce :P jesli Bohater sam zaatakowął to trudno musze nauczyc sie tego :P

11

Friday, 05.12.2008, 00:55

po prawej stronie jedna z ikon przenosi Cie do edycji armi i tam sobie zmieniasz a jak już z okna mapy dajesz atak to tylko możesz atakowac wcześniej przygotowaną armia .....