Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 04.12.2008, 23:42

Brak czasów w wiadomości o oblegu

Praktycznie całą esencje prbolemu napisalem w temacie, to już 2 raz, w wiadomości o oblężeniu brakuje czasu końca oblegu i czasu przed ktorym agresorzy muszą dołaczyć/

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=7f85947dac

moje id - 839

2

Friday, 05.12.2008, 00:39

Cytat

Oblężenie zakończy się 5 grudnia 2008 16:30:40.
Agresorzy chcący dołączyć do oblężenia muszą być na miejscu przed 5 grudnia 2008 06:22:41.

A to to co jest? :>
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


3

Friday, 05.12.2008, 00:47

pobrałeś te godziny z linku jeśli tak to musze stwierdzić że kolejny problem bedzie chyba z opera bo mi także po kliknięciu na jego wiadomośc nie pokazało godzin ...

4

Friday, 05.12.2008, 09:07

Problem został potwierdzony oraz zgłoszony do OPERy ;).

Nie usuwaj tej wiadomości i zapisz ją w folderze zapisane.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

5

Friday, 05.12.2008, 15:38

tak dokładnie, uzywam opery Wersja 9.27, Kompilacja 8841, wcześniej nic takiego mi sie nie zdażało, również nie uśmiecha mi sie przechodzenie na nowszą wersje, która dla mnie jest poprostu.... brzydka i niedopracowana...

6

Friday, 05.12.2008, 21:21

w czym nowsza wersja opery jest brzydsza i bardziej niedopracowana?!?!
radze jaknajszybsza aktualizacje ;p
a Suchi w wolnej chwili moze sprawdzi pod opera 10.0 alfa czy problem sie pojawia

7

Friday, 05.12.2008, 22:47

Wioska xxx gracza Satan rozpoczęła działania oblężnicze na wioskę yyy gracza dudi.
Oblężenie ma na celu przejęcie wioski!
Oblężenie zakończy się .
Agresorzy chcący dołączyć do oblężenia muszą być na miejscu przed .

tak to u mnie wyglada, pokombinuje jeszcze z jakimis flashami itp. co do nowej opery to poprostu no nie spodobala mi sie, tak samo jak nie lubie visty, jest w niej za duzo niepotrzebnych, ale ladnie wygladajacych rzeczy, ktore pewnie tylko obciazaja niepotrzebnie kompa
caly ten jej interfejs mnie tak przerazil, ze odrazu cofnalem sie do tej poprzedniej wersji, mozliwe ze to cos namieszalo, bo wczesniej nie mialem takiego problemu

8

Saturday, 06.12.2008, 02:02

Hmmmm, moja nowa Opera 9.5 na standardowym interfejsie nie ma prawie bajerów i działa trochę szybciej niż starsza o_0 Ale siedzę głównie na Firefoxie bo wole jego sposób ładowania i wyświetlania :) Chociaż jest parę rodzajów stron, gdzie używam Opery, bo lepiej się tam sprawdza (np obsługa gmaila). Obecnie korzystanie z dwóch przeglądarek nie jest ani trudne, a potrafi znacznie usprawnić korzystanie z internetu

Także - zalecam albo zainstalowanie sobie od zera opery, "na czysto" (może masz jakieś bajery ze starej o których istnieniu zapomniałeś/nie wiedziałeś), albo, przynajmniej póki co, granie spod FF :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


9

Saturday, 06.12.2008, 18:11

tak jakos wydaje mi sie za najnowsza opera to 10, ja mialem przez chwile, a instalowanie od nowa mi sie nie usmiecha, szkoda mi wszystkich ustawien, chyba ze mi powiesz w ktorych one sa plikach

10

Saturday, 06.12.2008, 19:27

Akurat ten błąd Operą nowszą nie naprawisz, póki co :) A najnowsza oficjalna to 9.5.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


11

Saturday, 06.12.2008, 23:28

Akurat ten błąd Operą nowszą nie naprawisz, póki co :) A najnowsza oficjalna to 9.5.

Niestety ale musze Cie zmartwic ponieważ najaktualniejsza wersja jest 9.62 której używam juz od dłużeszego czasu ....

12

Sunday, 07.12.2008, 04:29

no i u ciebie demonios jest tez taki blad czy nic nigdy nie oblegales na tej operze?

13

Sunday, 07.12.2008, 08:10

wprowadzeniu zmian i aktualizacji opery nie miałem jeszcze okazji oblegać...

14

Sunday, 07.12.2008, 18:30

no to 9.62 - generalnie osadza się na zmianach 9.5 :P aczkolwiek kajam się za błąd, chociaż niewielki.
Co do tematu - kliknij na link u góry i powiedz czy widzisz te godziny, nie musisz nic oblegać :) U mnie na operze nie było ich widać, na przykład (z ciekawości potem sprawdziłem)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


15

Sunday, 07.12.2008, 23:22

godzin z tego linku nie widze pod operą zato pod Chrome noramlnie...
ale jest ciekawsza sprawa dotyczy czasu ważności premium co było juz poruszane....
rozmawiałem na ten teamat z Dziewczyna i jej tez nie wyswietla czasu ale co dziwne jak zaloguje sie z jej komputera na moje konto wszystko jest jak najbardziej poprawnie... dodam że następuje jedynie wylogowanie i zalogowanie bez żadnych zmian i czyszczeń systemu , nawet nie zamykam karty w przeglądarce...
dziewczyna kożysta z Opery 9.62 ale jak zaloguje sie przez Chrome to widzi czas końca premium normalnie....
z ciekawości sprawdziliśmy jak to wyglada u mnie i okazało sie że dokładnie tak samo czyli ja mam czas normalnie a ona tylko przy użyciu innej przeglądarki niż Opera...

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "demonios" (08.12.2008, 00:12)


Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

16

Monday, 08.12.2008, 08:40

Problem został potwierdzony oraz zgłoszony do OPERy ;).
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker