Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Sunday, 01.06.2008, 21:27

Anioły vs Demony

Jaka postac według was jest najlepsza, wydaje mi sie ze demony, maja bonus do dmg:
Bonus podstawowy:
+20 Atak
Kolejne poziomy:
+1,5 Atak / poziom
+1 Atak Przeciwlotniczy / poziom

Anioły maja bonus do hp ale hp kosztuje grosze w porównaniu do atakoów.

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Sunday, 01.06.2008, 21:31

Pamiętaj, że ten bonus nie dolicza się bohaterowi. Działa tylko na jego armię. I sądzę, że rasy są dobrze zrównoważone, chociaż ludzie wydają się być bardzo losowi... Ciężko być pewnym wyniku w ich przypadku.
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

3

Sunday, 01.06.2008, 21:48

nie dolicz sie bohaterowi?? aha nie doczytałem tego widac w tutorialu dzieki

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Sunday, 01.06.2008, 21:50

Bohaterowie sami w sobie różnią się tylko kosztem rozwoju magii - człowiek tańsze żywioły droższa śmierć, nieumarły na odwrót; anioł tańsze życie droższe piekło, demon odwrotnie.
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

Ayron

Początkujący

Postów: 36

Skąd: Olsztyn

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Sunday, 01.06.2008, 22:01

Różnią się też kosztami umiejętności władania bronią.
koniec gry

6

Sunday, 01.06.2008, 22:38

sa gdzies opisane poszczególne czary? ktore arkany sa lepsze?

7

Sunday, 01.06.2008, 22:52

sa gdzies opisane poszczególne czary? ktore arkany sa lepsze?

Czarow jeszcze nie ma.

Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Sunday, 01.06.2008, 23:02

Jak dla mnie najlepsi są nieumarli jak ich podrasujesz czyli np mamut ma 40obr+ 10 od bohatera + 10 z technologi na 1 poz. to masz już 60 obrony + 10 dmg także można się nieźle bronić i atakować
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Sunday, 01.06.2008, 23:13

Demony są do ataku, a anioły do obrony. Nieumarli natomiast są uniwersalni. Ale jak to mawia mój znajomy, jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego. Atak nieumarłych jest za mały na życie aniołów, a obrona jest zbyt niska na atak demonów (moim zdaniem). Ja osobiście wolę skupić się na jednym i to mocno rozwijać.
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

10

Sunday, 01.06.2008, 23:25

pisałem juz w innym watku o tym ale tu widze ze wiecej osob dyskutuje, co z limitem atakow? :
"ja siedze przy kompie 2h max, nie mam szans z wyjadaczami co graja po 10h bo sa w stamie zrobic 10x wiecej "farm", bedzie jakis limit jak w bw?"

Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Monday, 02.06.2008, 09:59

pisałem juz w innym watku o tym ale tu widze ze wiecej osob dyskutuje, co z limitem atakow? :
"ja siedze przy kompie 2h max, nie mam szans z wyjadaczami co graja po 10h bo sa w stamie zrobic 10x wiecej "farm", bedzie jakis limit jak w bw?"


Gdzieś czytałem że jednego gracza będzie można tylko raz w ciągu doby zaatakować to powinno wystarczyć :)
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

DarkWolf

Początkujący

Postów: 33

Skąd: Poznań

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Monday, 02.06.2008, 10:40


pisałem juz w innym watku o tym ale tu widze ze wiecej osob dyskutuje, co z limitem atakow? :
"ja siedze przy kompie 2h max, nie mam szans z wyjadaczami co graja po 10h bo sa w stamie zrobic 10x wiecej "farm", bedzie jakis limit jak w bw?"


Gdzieś czytałem że jednego gracza będzie można tylko raz w ciągu doby zaatakować to powinno wystarczyć :)
2 ataki na jednego gracza w ciągu doby (tak jak na bw)

13

Monday, 02.06.2008, 10:56

yhym a limit atakow bedzie? znajomy z gry wczoraj mi pisal ze w sobotę zrobil 36 atakow

14

Monday, 02.06.2008, 11:05

1. Limitu ataków nie będzie (jest tylko ograniczenie, że jednego gracza możemy zaatakować tylko 2 razy na dobę).
2. Balans ras można sprawdzić, używając symulatora.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny