Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Tuesday, 09.12.2008, 11:47

Bielin, Dark Driver

ID 15448
Login Bielin
Postać Bielin

ID 14984
Login Tygrys86
Postać Dark Driver

Zasiadanie, po 2 dni;
Informuję, że intensywna opieka nad swoimi kontami nawzajem nie jest dozwolona.

Po ponownym przejrzeniu logów - kara zwiększona do 7 dni.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Thorga" (10.12.2008, 10:03)


2

Tuesday, 09.12.2008, 17:13

nie rozumiem dlaczego granie z jednego kompa jest niedozwolone? DarkDriver jest moim sasiadem, przesiaduje u mnie a ja u niego, wieczorami wypijamy piwko, ogladamy YouTube i gramy w TE. on wysyla swoje wojsko, rozbudowuje sie, pozniej ja robie to samo i czekamy az armie wroca. w dzien podobnie, ale bez piwka. nie rozumiem od kiedy jest to niedozwolone bo nie znalazlem takiego zapisu w regulaminie? czemu zaraz jest posadzanie o jakies niecne zachowania? mamy chyba domniemanie niewinnosci, a jak sie nie jest pewnym to wystarczy zapytac. tymbardziej, ze wykupione mamy konto premium i jestesmy 2 dni w plecy (finansowo i wzgledem naszych przeciwnikow). prosze o wyjasnienia.

3

Tuesday, 09.12.2008, 18:58

1. Czytanie informacji zawartych w oknie rejestracji jest przydatne - jest tam wyraźna informacja, że grę z 1 IP należy zgłaszać, żeby uniknąć zablokowania konta. No ale po co się przemęczać i czytać. Lepiej później mieć pretensje.

2. Z logów wynika, że się teleportujesz - logujesz się u siebie, a za 10 sekund u swojego kolegi.
Słyszałam, że James Randi ustanowił nagrodę miliona dolarów dla osoby, która udowodni, ze posiada jakieś zdolności paranormalne. Ewentualnie może NASA będzie zainteresowana ;)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Tygrys

Trainee

Postów: 55

Skąd: Z Kątowni

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Tuesday, 09.12.2008, 19:09

w punkcie drugim piszesz zupelnie nielogicznie. jesli bym siedzial w innym mieszkaniu, na innym kompie to po co mialbym wchodzic na konto kolegi w 10 sek po nim?

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Tygrys" (09.12.2008, 19:22)


5

Tuesday, 09.12.2008, 19:12

1) byc moze i nie zauwazylem, moj blad
2) a slyszalas o czyms takim jak LAPTOP Z WI-FI?

6

Wednesday, 10.12.2008, 09:12

Nie wiem po co wchodzić w na konto kolegi 10 sekund po nim. I nie wiem co wi-fi ma tutaj do rzeczy.
Pozostaje również fakt, że nie zostało zgłoszone to, co powinniście zgłosić.
Przypominam, że nie ma co się pruć, bo dostaliście najmniejszą możliwą regulaminową karę.

logowanie na konto Bielin na jednym komputerze
Bielin ( 15448 ) - Sun Dec 7 18:22:15 CET 2008 89.74.27.137

dokładnie 19 sekund później na drugim
Bielin ( 15448 ) - Sun Dec 7 18:22:24 CET 2008 83.21.36.118

logujesz się u siebie w domu, następnie teleportujesz się, żeby zalogować się u kumpla, huh?
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Thorga" (10.12.2008, 10:02)


7

Wednesday, 10.12.2008, 09:34

to ze zostalo to nie zgloszone to faktycznie nasz blad. ale z tym teleportowaniem i WI-Fi to jednak nie rozumiesz. jak ktos ma laptopa z WI-FI, siec bezprzewodowa w domu i mieszka drzwi-w-drzwi z sasiadem to mozna siedziec w jednym pokoju z dwoma komputerami, prawda? i wtedy nie ma potrzeby "sie teleportowac" czy uzywac innych paranormalnych mocy. mam nadzieje ze tym razem to zrozumiesz :)

8

Wednesday, 10.12.2008, 09:47

jeśli przyjmiemy, że
ty masz swojego laptopa i jesteś połączony przez swoją sieć i swoje IP,
a kolega siedzący obok ma swojego kompa i jest połączony przez swoją sieć i swoje IP,

to tym bardziej - po co kolega wtedy loguje się na twoje konto?
skoro może zajrzeć ci przez ramię, jeśli chce zobaczyć, co masz na koncie?

ja widzę logowanie na jednym komputerze, 19 sek później logowanie na drugim komputerze
łącznie w ciągu 1 godziny jest aż 13 przelogowań

każdy siedzi przy własnym komputerze, średnio co 5 minut się zamieniacie miejscami i logujecie od nowa na TE ;)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

9

Wednesday, 10.12.2008, 09:53

nie wzielas pod uwage ze na laptopach COS jeszcze robimy procz TE? jesli np. na moim laptopie odpale jakis filmik, to wtedy obslugujemy konto z drugiego laptopa. z koleji jak kolega np. instaluje office'a to robimy to z mojego. jak mu sie komp zrestartuje po zainstalowaniu office'a to po 19 sek loguje sie ode mnie bo nie zdazyl wyslac armii czy czegos wybudowac. logiczne? nie wiem jak Ci to inaczej wytlumaczyc. dlaczego dla Ciebie wrozenie z logow to tylko bany? nie wszystko jest takie, na jakie wyglada z logow.

10

Wednesday, 10.12.2008, 09:59

Taaaaaaaaaaak, i tak codziennie od samego początku gry, po 50 przelogowań dziennie.
Praktycznie nie wolnej chwili, żeby jeden albo drugi nie grał obu kontami.

Po ponownym przejrzeniu logów za tak oszałamiającą liczbę przelogowań zwiększam karę do 7 dni.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Tygrys

Trainee

Postów: 55

Skąd: Z Kątowni

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Wednesday, 10.12.2008, 11:18

dobra, oddawaj mi kase za konto premium!! po takiej karze odechciewa mi sie juz w to grac:/ mozesz sobie skasowac to konto...:(

12

Wednesday, 10.12.2008, 12:30

no comments. widac ze jestes na tym punkcie przewrazliwona. powiedz mi tylko dlaczego masz takie przeswiadczenie o swojej nieomylnosci? nie przyjmujesz ZADNYCH tlumaczen? sama napisalas gdzies na tym forum, ze z logow nie da sie przewidziec co bylo naprawde. wiec z gory zakladasz ze masz racje, a ktos inny nie. przykre bardzo ze ktos taki jest Operatorem tej gry.

13

Wednesday, 10.12.2008, 12:53

Ojej.
Mam uwierzyć, że siedzicie u siebie CODZIENNIE, od 6 rano do 4 nad ranem, non stop instalując coś to na jednym to na drugim komputerze? ;)

A może po prostu pogralibyście uczciwie?
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

14

Wednesday, 10.12.2008, 14:58

w co wierzysz, a co nie to juz nie moj problem :) ja Ci mowie jak to wyglada z mojej strony, Ty mozesz myslec co chcesz. Ty masz tylko logi, a logi niczego nie dowodza tak naprawde. szkoda tylko ze nie bierzesz pod uwage ZADNYCH wyjasnien i nie bierzesz pod uwage, iz mozesz sie mylic. smutne ale prawdziwe.

Tygrys

Trainee

Postów: 55

Skąd: Z Kątowni

  • Wyślij prywatną wiadomość

15

Wednesday, 10.12.2008, 15:09

No taki zawód: "Wróżenie z logów", trzeba oddac sprawiedliwosc:D

16

Thursday, 11.12.2008, 09:46

w co wierzysz, a co nie to juz nie moj problem :)

Muszę cię rozczarować - kary są wymierzane na podstawie tego, o czym ja jestem przekonana.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

17

Thursday, 11.12.2008, 10:48

myslalem ze kary sa wymierzane na podstawie regulaminu i wykroczen, a nie indywidualnych przekonan operatora :)
widzisz, mowisz ze nie mozesz odroznic z logow, czy mam racje czy nie, wiec zakladasz ze nie mam. ja z Twojego postepowania nie odrozniam, czy kierujesz sie regulaminem, czy po prostu farmilem za duzo Twojego kolege czy kolezanke.
moje argumenty do Ciebie nie docieraja i szkoda, ze przez takie zchowanie (czyt, wywyzszanie sie ponad) gra moze stracic kilku uzytkownikow :)

18

Thursday, 11.12.2008, 11:01

Owszem, a rodzaj i skalę wykroczenia określam ja.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

19

Thursday, 11.12.2008, 11:10

ale przede wszystkim ZAKLADASZ iz bylo to wykroczenie. czemu nie przyjmujesz do wiadomosci, ze ktos moze miec racje w tym co mowi? hmm pomyslmy... wiem dlaczego.... bo Cie to nic nie obchodzi i moga Ci naskoczyc? ;)

20

Thursday, 11.12.2008, 11:22

Proponuję poczytać sobie regulamin:

Cytat

VIII. Zabrania się tworzenia multikont.
Za multikonto uważa się użytkowanie więcej niż jednego konta przez jednego użytkownika na tym samym serwerze Time Edge: Czas Wojny. Dostatecznym powodem do posądzenia o multikonto jest użytkowanie więcej niż jednego konta z tego samego numeru IP bądź tego samego komputera, na tym samym serwerze Time Edge: Czas Wojny.


Cytat

VIIIa. W przypadku chęci grania więcej niż jednej osoby z danego adresu IP, na tym samym serwerze, wszystkie osoby mają obowiązek dokonać zgłoszenia takiego faktu do operatora danego serwera bądź, w przypadku braku takiej możliwości, do administratora, niezwłocznie po założeniu postaci. Zgłoszenia może dokonać jedna osoba, ale w zgłoszeniu muszą być podane loginy wszystkich osób korzystające z danego IP, o których wie osoba zgłaszająca w momencie składania zgłoszenia.

VIIIb. W przypadku niedopełnienia tego obowiązku administracja bądź operator ma prawo zablokować WSZYSTKIE konta korzystające z danego IP, na tym samym serwerze.


Nawet zakładając twoją wersję, że ty się logowałeś u kolegi, a nie moją, że dałeś mu hasło, żeby ci pilnował konto:
Logowałeś się na komputerze kolegi? Logowałeś.
Zgłosiłeś? Nie zgłosiłeś.
Mam prawo zablokować wasze konta? Mam.

Dodge this ;)
albo, jak mawiał Johnny Bravo - "mów do ręki".
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Thorga" (11.12.2008, 11:35)