Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Sunday, 01.06.2008, 21:40

juz istnieje prosze zamknac :)

cy mozna stworzyc cos takiego jak "szukaj lokalizacji"



np szukaj lokalizacji "wpisujesz <jaskinia>" i wyskakuje ci x10 y20 , x25y44 itd itd bo jak ja mam szukac gdzie blizej jak najblizsza znaleziona mam ponad 1h od wioski to nie fear ze wzgledu nas to ze w 2 strony zajmujie to 2h czyli 12 ypraw 24h Ponad a tyle to nikt nie siedzi wiec to nie fear ze jeda osoba biegnie 3 minutyb a druga 2 godziny nie uwazacie ? we wczesniejszym temnacie poruszanym ktos napisal , przenies sie do kwadratu gdzie jest bliso hmm supr tylko to jest <pare dni> wiec juz mnie odsawia a poczatku gry itd itd ... jak myslicie panowie administratory ?:>:P

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "julia" (01.06.2008, 21:57)


Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Sunday, 01.06.2008, 21:45

RE: propozycja

Wyszukiwarka graczy i lokacji specjalnych (znajdź najbliższą jaskinię). Zapisywanie współrzędnych.


Może to nie dokładnie to o co Ci chodzi, ale i tak myślę, że to wielu graczom na początku pomoże. Zresztą później też, bo łatwiej będzie farmy wyszukiwać ;)
A spójrz jeszcze na to w ten sposób, że w późniejszych erach (albo nawet później w pierwszej erze jak jaskinie będą mało opłacalne) ty będziesz miała bliżej do innych lokacji :)

EDIT: o_O Fear? Fear [czyt. fir] to strach. Prawdopodobnie chodziło Ci o fair [czyt. fer], czyli sprawiedliwy, równy :)
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

3

Sunday, 01.06.2008, 21:56

dokladnie dziekuje za odpowiedz a pozatym zauwaz ze tych na wyzszych lvl jest multum gdzie nie klikniesz hehehe ;P ale chodzi wlasnie tylko ot o zeby byla wyszukiwarka dzieki wielkie nie moglam znalesc tej wypowiedzi pana adminka :) pozdrawiam mozna zamknac ;P