Nie jesteś zalogowany.

1

Tuesday, 09.12.2008, 17:38

kilka pytan

mam kilka pytan :)
1. gdy ma sie osadnika a technologia Ogień opracowania to jak wysyła się osadnika zeby założyć nową wioske ?
2.czy w epoce 1 można założyć więcej osad ?
3. ile jest w sumie epok w grze ?
4. jak np zostane w epoce 2 i nie bede dawał na awans to moje wojska mają szanse pokonać graczy co mają inny poziom epoki ?:)

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Tuesday, 09.12.2008, 17:44

1.klikasz na terenie, który Cię interesuje. Po prawej stronie na dole pod rozpiską co możesz na terenie postawić jest opcja "Załóż nową wioskę tutaj". Klikasz i osadnik idzie.
2.Nie
3.Na razie otwartych są 4. Docelowo ma być 6.
4.Możesz atakować graczy, którzy są o 1 epokę wyżej lub niżej od Ciebie. Oblegać możesz wioski tylko ze swojej epoki.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Tuesday, 09.12.2008, 17:47

1. gdy ma sie osadnika a technologia Ogień opracowania to jak wysyła się osadnika zeby założyć nową wioske ?
jak naciśniesz na pole gdzie chcesz ją postawić i będziesz miał widok coś jak w manu kopalnie to na dole po prawej masz coś takiego:

Na tym terenie możesz zbudować łącznie:
Chatka drwala: 2
(1)
[75]

Stajnia: 4
[60]

Kopalnia złota: 1
[5]

Wyrobisko gliny: 7
(1)
[160]

Kopalnia żelaza: 4
[40]
Liczba pól pozwalających na wydobycie: 16

Załóż nową wioskę tutaj

ty będziesz miał tylko jaskinie i strumień, ale zasada ta sam
klikasz na "Załóż nową wioskę tutaj" i wysyłasz osadnika

2.czy w epoce 1 można założyć więcej osad ?
możesz mieć w sumie 1 wioskę oprócz stolicy, ale stawiać możesz ich nieskończenie wiele


3. ile jest w sumie epok w grze ?
6

4. jak np zostane w epoce 2 i nie bede dawał na awans to moje wojska mają szanse pokonać graczy co mają inny poziom epoki ?
teoretycznie z wojem z kamienia można chyba wykończyć wojo z 6 epoki, ale to może się tylko na oblegu zdarzyć, atakuje jedną epokę w górę i w dół
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

4

Tuesday, 09.12.2008, 18:48

thx qrde mam malutki problem mam strumien i jaskine na 9 lvl ale pisze mi ze nie moge wyszkolic osadnika Pomocy ! :( "Teksanska masakra piła mechaniczną" =/

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Tuesday, 09.12.2008, 18:50

jaki masz całkowity przyrost wszystkich surowców ??
ile przyrostu zjadają Ci jednostki
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

6

Tuesday, 09.12.2008, 18:55

skasowałem całe wojsko i dalej mi pisze ze nie mozna wyszkolic jednostki =/ to co mam robisz ? wydaje mi sie ze erroe w grze =/

7

Tuesday, 09.12.2008, 19:03

Sprawdz jego utrzymanie i sprawdz jaki masz przyrost w wiosce :) To jedyne wytlumaczenie na brak mozliwosci wybudowania , no chyba ze nie masz opracowanej technologi ktora pozwala posiadac ci nowa wioske ale wtedy nie byloby raczej sensu go budowac :)

8

Tuesday, 09.12.2008, 19:05

juz wiem jakie mam 50 kamieni i 20 krzemień dostaje na godzinę mam 4kopalni , 5 strumień na 9 lvl .. to co mam robisz ? mam opracowana tą technologie :) grabiłem i zabijałem połowę dnia zęby mierz surowce na tą technologie :D

===============
ok juz wiem nie wybudowałem 1 kopalni na 9 lvl

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "LordTomaszz" (10.12.2008, 22:30)


Podobne wątki