Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 11.12.2008, 20:40

3 epoka a jaskinia

Witam wszystkich i z góry dziękuję za pomoc.
Z czym chodzić do jaskini w 3 epoce ?
Do tej pory jak chciałem expa to chodziłem na 3 lvl t-rexa a jak chciałem dropa to solo na 5 lvl t-rexa. Ale do t-rexa mam 15 min w jedna strone. Do jaskini mam za to troche ponad 6 min w jedna strone. Co bym jednak nie poslał nawet na 2 lvl jaskini to wszyscy padają. Z czym tam chodzić ? Pytam o lvl 2 a najlepiej 3.
Proszę o link z wyprawy, to mi wiele pomoże.
Dotam, że mam umarlaka 23 poziom.

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Thursday, 11.12.2008, 20:50

jaskinię w 3 epoce radzę odstawić, w torii powinny być jednostki z atakiem przebijającym, ale halabardy i wikingi strasznie słabe
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

3

Thursday, 11.12.2008, 20:51

puściłem 8 samurajów i krzyżowca na 2 lvl i wszyscy padli
zależy mi na tej lokacji, bo mam ja pod nosem

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Thursday, 11.12.2008, 20:51

jak druga era to hopki. prawie to samo co mamutki tylko mniej życia mają. na 100% bez techów 2 poziom zczyścisz. z techami to chyba nawet 3 ale tego nie wiem na pewno bo tam nigdy nie chodziłem.

mój błąd. nie doczytałem i się trochę wypuściłem z tymi poradami. sorry
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Lomnas" (11.12.2008, 20:56)


LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Thursday, 11.12.2008, 20:56

ciężki pancerz na atak rozrywający ?? tygrysy za każdym razem ich rozerwą na strzępy,
jak się upierasz żeby chodzić to próbuj z halabardami albo wikingami, ale sugeruję odpuścić i chodzić na 4 lvl T-rexa z krzyżami/samurajami
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

6

Thursday, 11.12.2008, 21:15

może spróbuj z łucznikami. Wszystkie techy plus twój bohater to mają ataku 106 , inicjatywa 190, obrona 46.Nie podpieram tego swoim doświadczeniami ,bo jestem w tej epoce dopiero kilka dni. Może nie będzie taka zła ta moja rada.

7

Saturday, 13.12.2008, 01:05

ciężki pancerz na atak rozrywający ?? tygrysy za każdym razem ich rozerwą na strzępy,
jak się upierasz żeby chodzić to próbuj z halabardami albo wikingami, ale sugeruję odpuścić i chodzić na 4 lvl T-rexa z krzyżami/samurajami
Dzięki za radę :)

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=777287c105

poskutkowało

Podobne wątki