You are not logged in.

[analizowany] wywalenie z urlopu

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

czarny syn

Intermediate

  • "czarny syn" started this thread

Posts: 184

Location: skar kam

  • Send private message

1

Thursday, December 11th 2008, 11:16pm

wywalenie z urlopu

Witam
Ja rozumiem że rozwiązujecie błędy - ale to już lekka przesada - naprawienie buga z banem spowodowało wyrzucenie mnie z urlopu do aktywnych graczy - ciekaw jestem jak to naprawicie - bo wydaje mi się że większośc urlopowoanych wyleciała.
Mam szczęście że zajrzałem na tw ;)

LaCroix

Intermediate

Posts: 403

Location: sarkofag

  • Send private message

2

Thursday, December 11th 2008, 11:24pm

jakoś żadna urlopowana farma mi się nie uaktywniła
nie dałeś komuś przypadkiem pasów ??
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

czarny syn

Intermediate

  • "czarny syn" started this thread

Posts: 184

Location: skar kam

  • Send private message

3

Thursday, December 11th 2008, 11:47pm

raczej niemożliwe - nawet z passami - urlop zacząłem wczoraj o 15.30 ;) czyli powinienem byc w tej chwili na urlopie ;) na bw - jeszcze 3h do wyłączenia urlopu - więc nie wiem co i jak ;) poczekam na reakcję administracji - pewnie wyszło na to że mniej więcej w tym monencie co zaczęli naprawiac buga wziąłem urlop i jakiś skrypt sprawdzający po prostu wyłączył mi urlop ;)

Edyta: W razie w podaję uid - 68 ;)

This post has been edited 1 times, last edit by "czarny syn" (Dec 12th 2008, 9:13am)


Konrad

Administrator

Posts: 1,259

Location: Dark Portal

  • Send private message

4

Friday, December 12th 2008, 8:36am

Naprawa wczorajszego buga nie powinna mieć żadnego związku z urlopem.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Similar threads