Nie jesteś zalogowany.

[analizowany] wywalenie z urlopu

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

czarny syn

Intermediate

  • "czarny syn" started this thread

Postów: 184

Skąd: skar kam

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Thursday, 11.12.2008, 23:16

wywalenie z urlopu

Witam
Ja rozumiem że rozwiązujecie błędy - ale to już lekka przesada - naprawienie buga z banem spowodowało wyrzucenie mnie z urlopu do aktywnych graczy - ciekaw jestem jak to naprawicie - bo wydaje mi się że większośc urlopowoanych wyleciała.
Mam szczęście że zajrzałem na tw ;)

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Thursday, 11.12.2008, 23:24

jakoś żadna urlopowana farma mi się nie uaktywniła
nie dałeś komuś przypadkiem pasów ??
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

czarny syn

Intermediate

  • "czarny syn" started this thread

Postów: 184

Skąd: skar kam

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Thursday, 11.12.2008, 23:47

raczej niemożliwe - nawet z passami - urlop zacząłem wczoraj o 15.30 ;) czyli powinienem byc w tej chwili na urlopie ;) na bw - jeszcze 3h do wyłączenia urlopu - więc nie wiem co i jak ;) poczekam na reakcję administracji - pewnie wyszło na to że mniej więcej w tym monencie co zaczęli naprawiac buga wziąłem urlop i jakiś skrypt sprawdzający po prostu wyłączył mi urlop ;)

Edyta: W razie w podaję uid - 68 ;)

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "czarny syn" (12.12.2008, 09:13)


Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Friday, 12.12.2008, 08:36

Naprawa wczorajszego buga nie powinna mieć żadnego związku z urlopem.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker