Nie jesteś zalogowany.

[analizowany] dziwne zjawiska

cerberis

Intermediate

  • "cerberis" started this thread

Postów: 206

Skąd: z innego swiata

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Saturday, 13.12.2008, 07:30

dziwne zjawiska

Witam.
Zapuszczajac jednostke na szpiegowanie oraz jednostkie na rekrutowanie (budowania to niedotyczy, chyba bo musze to dokladnie sprawdzic) i wychodzac z przegladarki bez wylogowania (jak zwykle bylem to czynic, a przegladarka to Opera 9.62) cos dziwnego zaobserwowalem. Mianowicie zawieszenie w prozni tych czynnosci, po ponownym wejsciu do gry (po zalogowaniu, czyli uplynelo troche czasu po automatycznym wylogowaniu przez gre) patrze, a spieg, ktorego poslalem pare godzin wczesniej dopiero zbiera swa leniwa zyc na przeszpiegi, a jednostki do rekrutacji dopiero sie sposobia. Podejrzewam, ze to moze byc wina przegladarki, bo juz zaobserwowalem na forum, ze ma tendencje do nieodswiezania, nawet jak wchodze przez gl. strone do watku, przy ktorym pokazuje post wlasnie napisany, to w watku niewidzi nawet kilku starszych postow i dopiero opcja daj odswiez pozwala przeczytac kilka starszych i ten najnowszy post...
Swoja droga bardzo sie na tej nowej operze zawiodlem, poprzednie wersje niestrzelaly takich foch jak rozkapryszona jedynaczka, gdy krew miesieczna z niej wycieka ;)
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

2

Monday, 15.12.2008, 09:32

Sugeruję napisać ten komentarz na forum opery ;p
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

3

Friday, 19.12.2008, 22:32

ja za to sugeruje zmiane przegladarki na np. firefoxa i dogranie do niego tego co uzywasz w operze (w moim wypadku byly to gesty) troszke sie rozni, mam wrazenie, ze jest powiedzmy, biedniejszy, ale mozna przynajmniej grac spokojnie, przynajmniej mi sie jeszcze nic nie zdazylo na nim

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Saturday, 20.12.2008, 09:11

Możesz spróbować wyłączyć cache dla tych kilku stron (F12).
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Kalwin

Początkujący

Postów: 22

Skąd: Stare Miasto

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Monday, 22.12.2008, 21:32

Ja (nie chwalac sie xD) używam cały czas opery.Oczywiscie aktualizuje jak tylko pojawia sie nowa wersja.Powiem szczerze że ani w TE,ani gdzie indziej nie miałem w/w problemów.Może to jednak nie wina przeglądarki...
:D :P ...Warn up my life... :P:D
F..k Op :P

6

Tuesday, 23.12.2008, 03:57

Nie wiem czy to bug czy moja niewiedza .. ale napiszę :P
Koleś założył konto w grze w/g profilu 4.12.2008 r, , a 18 grudnia ma ochronę 48h jak nowe konto :/ [i zero punktów] . Może znowu o czymś nie wiem , ale wole zapytać ..

Screen http://www.voila.pl/049/vkh9e/?1

/ps grał bardzo dobrze w/g mnie a po zjechaniu 3 razy chyba wymiękł ? Dziwne bo za dużo nie stracił ..
O co chodzi ?

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Tuesday, 23.12.2008, 09:10

Może przeszedł do nowej epoki?
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Tuesday, 23.12.2008, 09:32

z 4k pkt? :p
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

czarny syn

Intermediate

Postów: 184

Skąd: skar kam

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Tuesday, 23.12.2008, 09:49

ech - a zmienił pozycję stolicy? jak tak - to pewnie zresetował konto - czyli zlikwidował stare i założył nowe ;)

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Tuesday, 23.12.2008, 10:00

A pkt. mu zostały?
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

czarny syn

Intermediate

Postów: 184

Skąd: skar kam

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Tuesday, 23.12.2008, 11:50

4k pkty to niedużo - wystarczy kilka jednostek + dodatkowo coś dobuduje - nie sądzę żeby nagle jakiś bug wyskoczył

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Tuesday, 23.12.2008, 11:54

W 5 dni bez problemu tyle punktów nabijesz a może nawet i więcej jak bardzo dużo siedzisz. Nic dziwnego. Sam tyle miałem:)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

13

Tuesday, 23.12.2008, 12:03

Nie chodzi o punkty , o sam fakt że od 18 grudnia miał dwa dni ochrony ! A jakim cudem skoro konto założył 4 grudnia ?

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

14

Tuesday, 23.12.2008, 12:10

reset konta - gracz zaczyna od nowa i ma od nowa czas ochronny. 4k pkt można bardzo szybko uzbierać ;)
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

15

Saturday, 27.12.2008, 10:40

z innej beczki 25 procarzy atakuje osadę w której jest bohater bez wojska i co sie okazuje procarze tracą punkty życia a bohater do końca zachowuje czyste konto, czy ja coś przegapiłem zdaje się że że powinien paść, a tu go nic nie rusza.
Dla jasności osada jest w epoce 1 z bohaterem a ja w epoce 2.

16

Saturday, 27.12.2008, 10:41

jeśli ten bohater jest latający to procarzami nic nie zdziałasz...

17

Saturday, 27.12.2008, 11:24

a to dziwne procarze jak mnie pamięć nie myli są jednostkami strzelającymi więc czy chodzący czy latający nie powinien być dla nich problemem

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

18

Saturday, 27.12.2008, 11:26

Wbrew nazwie nie są. Tu zobacz: Budynki, Jednostki, Technologie (Epoki 1-4)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

19

Saturday, 27.12.2008, 16:56

Jednostka MUSI posiadać atak przeciwlotniczy. Jednostka może być nawet samolotem ale jak nie ma ataku przeciwlotniczego (AA) to nie zadaje obrażeń jednostkom latającym. Pierwszą jednostką zadającą obrażenia AA są łucznicy (dostępni w średniowieczu 3 epoka).
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych