You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Saturday, December 13th 2008, 3:39pm

jestem swiezakiem jak zwiekszyc exp bohatera

jak w temacie jak moge zwiekszyc doswiadczenie bohatera bo napadłem juz na jednoa wioske i nic sie nie ziewkszyło jak to zrobic garm dopiero dtugi dzien wiec prosze o porady pozdrawiam

2

Saturday, December 13th 2008, 3:44pm

w lokacjach specjalnych można zdobyc doświadczenie dla bohatera obecnie takie balwanki z mapie chodz tam z wojskiem bo zginiesz ;]

Lista lokacji specjalnych

tu masz jeszcze przydatny link z czym gdzie chodzic


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

3

Saturday, December 13th 2008, 3:50pm

wiem ale tam jest napisane ze trzeba miec 3 poziom a ja nie moge go zdobyc:(:(

tristan

Beginner

Posts: 42

Location: Trójmiasto

  • Send private message

4

Saturday, December 13th 2008, 4:01pm

żeby zwiększyć poziom bohatera trzeba wpłacić odpowiednią kwotę na konto Operatorki Serwera. A tak na serio czy nikt k***a nie czyta tutoriala i korzysta z szukajki? Gra powinna pozwalać na założenie konta dopiero po przeczytaniu tutoriala i zdaniu testu ze znajomości.
Szukanie nie boli, a tutorial nie gryzie.

5

Saturday, December 13th 2008, 4:04pm

dzieki za radee juz sobie znalazłem odpowiednie lokacje> i jak masz tak pisac to wogule nie pisz

Lomnas

Super Moderator

Posts: 960

Location: Kraków

  • Send private message

6

Saturday, December 13th 2008, 4:05pm

Gdzie jest napisane że trzeba mieć 3 poziom? Chodzenie na lokacje ogranicza tylko era, w której się znajdujesz. Czy wygrasz daną walkę zależy od umiejętności twojego hero oraz od wojska, jakie ze sobą weźmiesz. Na początek polecałbym jaskinię piętro/poziom 1 jak masz 5 mamutów. z większą ilością (7-8 ) to już 2 piętro a z 10 to na 3 poziom. Dobrze by było jakieś technologie dla nich wynaleźć.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

This post has been edited 1 times, last edit by "Lomnas" (Dec 18th 2008, 9:55am)


VeiN

Moderator

Posts: 543

Location: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Send private message

7

Saturday, December 13th 2008, 4:08pm

wejdź pod ekspedycje ;) => http://czaswojny.interia.pl/demo_pl/demo0.html

a później przejrzyj link w moim opisie
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

8

Saturday, December 13th 2008, 4:16pm

wilekie dzieki wiele mi pomogł ten samouczek pozdro i to sie nazywa porada i juz znalazłem lokacje z pierwsza epoka:):)

9

Saturday, December 13th 2008, 5:56pm

chyba dałem ciała moge dowodzic tylko jedna jednostka bo nie dałem umiejetnosci dowodzenia myslicie ze udda mi sie to wygrac poszłem z jednym jaskiniowcem

Lomnas

Super Moderator

Posts: 960

Location: Kraków

  • Send private message

10

Saturday, December 13th 2008, 5:57pm

Zresetuj bohatera i daj mu latanie oraz 5-6 punktów do dowodzenia. potem postaraj się o te 5-6 mamutów i dopiero idź na jaskinię.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

11

Saturday, December 13th 2008, 5:59pm

jak sie restejue bohatera juz zresteowałem ale poległem w drugiej rundzie całkowita porazka:(:L(:(

Lomnas

Super Moderator

Posts: 960

Location: Kraków

  • Send private message

12

Saturday, December 13th 2008, 6:03pm

Zakładka "Bohater". Na dole pod ilością posiadanego doświadczenia i guzikami "Cofnij" i "Zapisz zmiany" masz na czerwono napis: "Zresetuj całkowicie bohatera". Klikasz, potwierdzasz i masz świeżego bohatera na 1 poziomie. Doświadczenie, jakie zdobyłeś do tej pory przepada ale możesz sobie lepiej bohatera na początku rozwinąć.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

Aliar

Intermediate

Posts: 388

Location: Mezopotamia

  • Send private message

13

Saturday, December 13th 2008, 8:03pm

Co nie zmienia faktu, że to wszystko (no może w 99%) było już na forum. Szukajka nie gryzie....
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

14

Saturday, December 13th 2008, 10:59pm

Zostawiam temat ku potomnym - tyle pytań i odpowiedzi dawno w jednym topicu nie było :)
Naprawdę, tutorial oraz szukajka nie powstały bez celu...

Zamykam - a następne tematy o takiej treści mogą zostać już serio nagrodzone ostrzeżeniem ;P
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


Similar threads