Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Sunday, 14.12.2008, 19:03

2 Wioska Kiedy ją założyc????/

Mam 12 tys punktów , troche wojska .Własnie zrobiłem technologie ogień i mam wydobycie 50 krzemu.Mam pytanie teraz zakładać wioske czy jeszcze czekac??

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Sunday, 14.12.2008, 19:10

im szybciej tym lepiej
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

tristan

Początkujący

Postów: 42

Skąd: Trójmiasto

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Sunday, 14.12.2008, 19:15

Jak mówi LaCroix - jeżeli już możesz to nie wahaj się i stawiaj. Każda kolejna wioska to większa produkcja, więcej wojska, a więc większa szansa dla Ciebie, że to Ty będziesz rządził w okolicy, a nie Twój sąsiad :D Tylko nie zakładaj na pierwszym polu z brzegu, przejrzyj forum, poczytaj o zakładaniu wiosek z myślą o kolejnych epokach i wtedy wysyłaj osadnika.
Szukanie nie boli, a tutorial nie gryzie.

cerberis

Intermediate

Postów: 206

Skąd: z innego swiata

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Sunday, 14.12.2008, 19:52

a tam osadnika... wez przeskanuj okolice i wychac opuszczona wioche, zaoszczedzisz czasu i surki na rozwoj ;)
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

5

Sunday, 14.12.2008, 20:01

Dzięki za odpowiedzi ;]. A jak się przejmuje komus wioche???

6

Sunday, 14.12.2008, 21:12

oblegając jego wioskę (nie stolicę)

7

Sunday, 14.12.2008, 22:09

Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0