Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

181

Friday, 23.01.2009, 11:02

Z pomysłów zaproponowanych tutaj najbardziej realne i do wprowadzenia wcześniej lub później (kolejność przypadkowa):

1) Pasek przewijania w zbrojowni - dla Premium
2) Hurtowa sprzedaż run na aukcjach
3) Hurtowa sprzedaż run za surowce
4) Przenoszenie stolicy 1raz/epoka, pola standardowe startowe stolicy, budynki są kasowane (jak po przejściu do następnej epoki).
5) Zmiana nazwy głównego bohatera - za dni Premium
6) Wyszukiwarka graczy po nazwie
7 ) Jakieś klanowe eventy (niespodzianka)
8 ) Skrócenie czasu marszu armii za surowce (wprowadzone)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Thorga" (13.02.2009, 14:21)


cerberis

Intermediate

Postów: 206

Skąd: z innego swiata

  • Wyślij prywatną wiadomość

182

Saturday, 24.01.2009, 08:42

W koncu jednoznaczna deklaracja co do zmian w grze ;)

1 - bedzie mozliwosc wyciagania sprzetu niezaleznie od jego polozenia w zbrojowni?
4 - a co bedzie z surka? mam nadzieje, ze bedzie nienaruszona
7 - czekam z niecierpliwoscia :D
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

183

Monday, 26.01.2009, 08:50

ad 1. po to właśnie to ma być ;)
ad 2. jak będziemy to wprowadzać to będziemy się zastanawiać :)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

184

Monday, 26.01.2009, 11:03

Jesli chodzi o przeniesienie stolicy to powinno to byc mozliwie najkosztowniejsze. W przeciwnym razie azdy juz na poczatku epoki bedzie sobie przenosil stolice gdzie mu wygodniej i ja rozbudowywal w kosmos wiedzac, ze jednoczesnie buduje fundament silnej armii dla glownego. Moim zdaniem powinno to byc rozwiazane podobne do "Civilization", gdzie w dowolnym miescie mozna wybudowac palac (jeden na cala cywilizacje) i tam, gdzie palac- tam stolica. Tyle, ze ten palac powinien byc na tyle drogi, zeby nie myslno o nim ponizej (powiedzmy) 10 lvl budowli glownej i koniecznie zajmowac slota. Ewentualnie jakas wymagajaca technologia niewymagana do ukonczenia epoki.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

185

Monday, 26.01.2009, 11:09

Baldr, pola będą standardowe jak we wszystkich stolicach.
Nie zbudujesz lepszej armii w przeniesionej stolicy, niż zbudowałbyś w standardowej.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

186

Monday, 26.01.2009, 11:13

No wlasnie, teraz dopiero doczytalem :P
Mea culpa
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

187

Monday, 26.01.2009, 19:47

Czy jest możliwość wprowadzenia jeszcze usuwania RUN z przedmiotów pojedynczo a nie wszystkich na raz? Myślę trochę przyszłościowo. Za jakiś czas pewnie ktoś sobie znajdzie fajny prefiksowany z miejscami na runy przedmiot do zadawania bólu. Włoży do niego jedną rzadką RUNę i powiedzmy 2 słabsze.Po pewnym czasie (powiedzmy roku ;) ), znajdzie drugą rzadką runę i będzie chciał ulepszyć broń. Ale nie będzie miał takiej możliwości bo zniknie mu ta pierwsza rzadka runa. A bieganie z fajnym orężem bez run, skoro jest na nie miejsce jest trochę bezsensu. Ale to tylko moje zdanie.

viceroy

Intermediate

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

188

Monday, 26.01.2009, 19:49

Czy jest możliwość wprowadzenia jeszcze usuwania RUN z przedmiotów pojedynczo a nie wszystkich na raz? Myślę trochę przyszłościowo. Za jakiś czas pewnie ktoś sobie znajdzie fajny prefiksowany z miejscami na runy przedmiot do zadawania bólu. Włoży do niego jedną rzadką RUNę i powiedzmy 2 słabsze.Po pewnym czasie (powiedzmy roku ;) ), znajdzie drugą rzadką runę i będzie chciał ulepszyć broń. Ale nie będzie miał takiej możliwości bo zniknie mu ta pierwsza rzadka runa. A bieganie z fajnym orężem bez run, skoro jest na nie miejsce jest trochę bezsensu. Ale to tylko moje zdanie.


nie zgadzam sie z tym

spakowałeś item runami to martw sie . chcesz oslotować item to trac wszystkie runy
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

189

Tuesday, 27.01.2009, 08:15

Czy jest możliwość wprowadzenia jeszcze usuwania RUN z przedmiotów pojedynczo a nie wszystkich na raz?


Nie będzie - trzeba pomysleć, zanim się wsadzi :rotfl:
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

190

Wednesday, 28.01.2009, 18:02

Hmm tak sobie myślę :P
Może w późniejszej wersji możnaby było wprowadzić kilka poziomów niektórych technologii ? Np. jakiś tech obecnie daje +10 do ataku, a na kolejnym poziomie +11 do ataku (oczywiście łącznie, zysk = +1 do ataku). Każdy kolejny poziom wymaga więcej surki (z jakimś przelicznikiem np. 1,25) i ma wyższe wymagania jeżeli chodzi o budynki.

ps
W sumie to od dawien dawna mam fajnego pomysła odnośnie wprowadzenia religii i wojny o relikty ^^, ale pewnie byłoby to zbyt czasochłonne ;)
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

191

Wednesday, 28.01.2009, 18:43

dobry pomysł z tymi techami a szczególnie dla tych co lubią gnić w jednej epoce 8) albo dla tych którzy będą w 6 8)

każdy ma jakiś wymarzony pomysł :D o którym śni nocami np. wojna o relikwie :D

edit: a relikwie można byłoby wkładać do miecza xD a w sumie są już runy xD

ps można by tez (o ile by się to wprowadziło) wprowadzić np. 2 religie i np. raz w miesiącu wojny między nimi 8) (nie wiem jakby to miało wyglądać xD )


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Pablo123" (28.01.2009, 18:49)


ptz

Trainee

Postów: 91

Skąd: Białystok

  • Wyślij prywatną wiadomość

192

Wednesday, 28.01.2009, 18:49

Wpadłem na coś takiego

Dać w każdej epoce / w wyższych jakiegoś techa tylu hartowanie żelaza, obróbka brązu czy coś, który pozwalałby jednorazowo zrobić ileśtam slotów w przedmiocie lub dać jakiś słaby prefiks. Wyrównałoby to szanse ludziom, którzy nie mają szczęścia w dropie ;p

DoGi114

Początkujący

Postów: 47

Skąd: Gdynia

  • Wyślij prywatną wiadomość

193

Wednesday, 28.01.2009, 19:49

dobre ptz, ale ludzie ktorzy maja szczescie tez by z tego kozysztali ;pp...
osobiscie spodobał mi sie pomysl z religiami, mozna by robic wyprawy krzyzowe, potem w wspolczewsnosci mozna by zamachy tereorystyczne w celu obalenia wioski o innej religi. Religia dawała by bonusy np +5% do wydobycia, ruchu jednostek, ataku, defensywy, i czasu budowy(skrucenie o 5%)... Tech by bylo trzeba opracowac w kazdej epoce wybierajac jednak z kilku religi...
NP:
-Chrześcijanizm- +5% wydobycia, 10% szybsze jednostki, 5% szybsza budowa.
-Islam- 10% wydobycia, 3% szybsze jednostki, 2% szybsza budowa.
-Buddyzm- 2% wydobycia, 6% szybsze jednostki, 10% szybsza budowa.
-Hinduizm- 3% wydobycia, 5% szybsze jednostki, 5% szybsza budowa.
itd.
Inni gracze mogliby robic zamachy na przywodcow religijnych (jeden z bohaterów. [najlepiej głowny]) i w tym czasie znikalyby bonusy az do wskrzeszenia tegoz bohatera...
jak wam sie podoba ;p

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

194

Wednesday, 28.01.2009, 20:18

ps można by tez (o ile by się to wprowadziło) wprowadzić np. 2 religie i np. raz w miesiącu wojny między nimi 8) (nie wiem jakby to miało wyglądać xD )
Nom właśnie ten pomysł z religiami jest z tym związany :P. Może trochę opiszę, bez super szczegółów bo szkoda czasu, i tak dużo wyjdzie :P.
Z grubsza są 3 religie. Do jednej z nich można się zapisać od Ep2. To by było coś ala drugi klan tylko na wielką skalę i bez bezpośredniego lidera.

Każda religia dawałaby bonus stały "wyznawcom" działając wyłącznie przeciwko wyznawcom innych religii (lub przeciwko poganom) (np. bonusy do ataku/obrony/grabieży (np. obniżenie skuteczności ochrony spichlerzy o 10%, zwiększenie do 60% ilości zrabowanych surowców gdy nie zabiliśmy wszystkich podczas ataku itp.), przyzywanie pomocnika Boga itp.

Dodatkowo mamy jeszcze zakładkę ołtarza, gdzie można składać ofiary - każdy religia wymaga innej ofiary (np. jedna przedmiotów inna zwojów inna run) za które można dostać czasowe błogosławieństwo (im lepszy przedmiot/ zwój/runa tym dłużej trwa).

Wypisanie się z "religii" czy w skrócie zmiana wiary własnego "kraju" wiązałaby się z zamieszkami (np. 3 dni korupcji w każdym mieście + losowa degradacja jednego z budynków w każdej wiosce).

Wojny religijne => Co miesiąc dla każdej religii pojawia się relikwia, widoczne dla wszystkich graczy 3 religii. Zabawa polega na tym aby jedno wyznanie opanowało wszystkie 3 relikwie. W tym celu muszą być założone specyficzne oblegli o relikwie, w których może brać udział do 50 graczy na każdą stronę - aaale stron biorących udział w walce na raz może być 3 ^^.
Jeżeli gracze jednej z religii zbiorą wszystkie relikwie to wyznawcy pozostałych dwóch religii dostają po -10% do ataku/obrony i a "wygrani" np. skrócenie czasu wypraw do lokacji specjalnych do 7min (tu przykład, głównie chodzi o to, żeby to było coś naprawdę wartego zachodu ;)). Relikwie oczywiście można odbić ;) lub poczekać do następnego miesiąca gdy stan relikwii jest resetowany - znów każda religia ma po 1 relikwii.

To tak z grubsza co miałem na myśli bo nie ma sensu się mocniej rozpisywać ;)
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

195

Wednesday, 28.01.2009, 20:19

Wpadłem na coś takiego

Dać w każdej epoce / w wyższych jakiegoś techa tylu hartowanie żelaza, obróbka brązu czy coś, który pozwalałby jednorazowo zrobić ileśtam slotów w przedmiocie lub dać jakiś słaby prefiks. Wyrównałoby to szanse ludziom, którzy nie mają szczęścia w dropie ;p



poprostu zrobic cos na BW moria.

DoGi114

Początkujący

Postów: 47

Skąd: Gdynia

  • Wyślij prywatną wiadomość

196

Wednesday, 28.01.2009, 20:19

hehe Vein opisalem podobny pomysl powyzej ;pp
czytaj czasami ;p (bez obrazy)

- zacząłem pisać przed 19 - VeiN ;)

EDIT: Wow dlugo ci zajelo ;ppp ale nic trudno... ;p moze jakas ankiete na pomysl czy cus?? ;p

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio edytowany przez "DoGi114" (28.01.2009, 20:26)


197

Thursday, 29.01.2009, 06:20

Pomysł z religiami rewelacyjny. ;D święte wojny, może premie do obrażeń wobec jednostek innych religii? ;>
_______________________________________________________________________________________________________

- Co robi typowy multikonto-player po orgazmie?
- Przełącza z redtube'a na Time Edge.
_____________________________________________________________________________________________
Nie podoba się? To nie graj!
_______________________________________________________________________________________________________

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

198

Thursday, 29.01.2009, 16:08


-Chrześcijanizm- +5% wydobycia, 10% szybsze jednostki, 5% szybsza budowa.
-Islam- 10% wydobycia, 3% szybsze jednostki, 2% szybsza budowa.
-Buddyzm- 2% wydobycia, 6% szybsze jednostki, 10% szybsza budowa.
-Hinduizm- 3% wydobycia, 5% szybsze jednostki, 5% szybsza budowa.
Skoro wymyślasz bonusy, to je przemyśl (Porównajcie Chrześcijanizm i Hinduizm..)
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

DoGi114

Początkujący

Postów: 47

Skąd: Gdynia

  • Wyślij prywatną wiadomość

199

Thursday, 29.01.2009, 17:57

to byly przykladowe proporcje...
fakt nieracjonalnie zrobilem hhinduistow, ale chodzi o sama idee pomyslu...

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

200

Thursday, 29.01.2009, 18:07

Dogi tak nawiasem mówiąc to twój i mój pomysł jest powiązany chyba tylko z nazwy "religią" :P
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych