Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

DoGi114

Początkujący

Postów: 47

Skąd: Gdynia

  • Wyślij prywatną wiadomość

201

Thursday, 29.01.2009, 18:09

zgadzam sie ;p ;D
wiec mysle ze jakby sie przyjal pomysl RELIGIE to mozna by zrobic jakas ankietke ;p

202

Thursday, 29.01.2009, 23:45

A na cholere religie, skoro mamy klasy bohaterw? Skoro zmieniaja wyglad budowli glownej mogliby tez miec jakis wplyw dajmy na to na wydobycie konkretnych surowcow/czas budowy/ czas (koszt) rekrutacji/ koszt techow...
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

cerberis

Intermediate

Postów: 206

Skąd: z innego swiata

  • Wyślij prywatną wiadomość

203

Friday, 30.01.2009, 18:42

Dobra z innej beczki. Poruszane juz chyba na forum, ale niewiem czy w tej formie.
Tak sobie gram i stwierdzam, ze brakuje mozliwosci przekazywania surki czy tez przedmiontow bezposrednio gracz do gracza, mozna by to ograniczyc tylko do uzytkownikow z jednego klanu - przekazywanie surki ograniczone ilosciowo oraz w czasie oczywiscie. Dla stuffu zrobic jakas klanowa zbrojownie - odwolujac sie do BW, to byl rewelacyjny pomysl.

Czekam z niecierpliwoscia na suwak w zbrojowni :D

I apeluje o wprowadzanie w koncu zmian w grze, bo bywalcow od poczatku ery, juz zaczyna znurzenie ogarniac i zniechecienie tak statyczna gra... 5 i 6 ere i tak nikt nieodwiedzi w najblizszych miesiacach, wiec niezaslaniajcie sie praca nad nimi. Daliscie taka zapore w 4 erze na wszystko, ze nawet Krowka mowi, ze zasiedzi w tej erze jeszcze dlugo ;)
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

viceroy

Intermediate

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

204

Friday, 30.01.2009, 22:22

cerberis zero tolerancji dla puszowania . zadnego przelewania surówki.

grasz sam to dalej graj sam a nie szukaj kwadratury w jaju.



a co do statycznosci gry - statyczny to jest np. travian. ta gra ma wystarczajaco duzo dynamiki.
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

ptz

Trainee

Postów: 91

Skąd: Białystok

  • Wyślij prywatną wiadomość

205

Friday, 30.01.2009, 23:54

Mi się podobają pomysły Cerberisa ;p

Wystarczająco dużo dynamiki? W 4e to masz dynamiczne simcity ;p

cerberis

Intermediate

Postów: 206

Skąd: z innego swiata

  • Wyślij prywatną wiadomość

206

Saturday, 31.01.2009, 00:57

ptz niektorzy jak viceroy chyba uwielbiaja simcity, karmia swoje simy, dbaja o nie, buduja im domki, strzyza trawniki i to przeciez jest straaasznie dynamiczna gra prawda? :P

Ja niegram sam. Gram z calym klanem, bo ja egoista niejestem, a przelewanie w ograniczonych ilosciach surki, to nie pushing tylko zgrana koalicja, ktora dba o swoich ludzi. Thorga juz zadba o to zeby niebylo naduzyc :D
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

207

Saturday, 31.01.2009, 10:20

Przelewanie surki9 stworzy tylko niepotrzebne kontrowersje. Z jednej strony bezpodstawne osadzenia o push, z drugiej push rzeczywisty i bezkarny. Lepiej zostawmy ta puszke Pandory zamknieta.
Mozna co najwyzej pzyczyc pre klejnotow od wedrownego lichwiarza, oczywiscie a lichwiarskich zasadach.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

208

Wednesday, 04.02.2009, 16:44

Bardzo przydałby się opcja "zawróć" podczas ataku czy szpiegowania. Dlaczego? Bo:
1)Gdy się wie, że u atakowanego przeciwnika pojawiła się armia, każdy by chciał zawrócić armie
2)Można by armie wysyłać z wioski do wioski, a potem zawrócić, tylko po to by nikt jej nierozwalił podczas naszej możliwości

Ta opcja dałaby większe możliwości strategiczne...
No i jeszcze przydałby się napis podczas chodzenia armii skąd do kąt idzie (aktualnie jest tylko do kąt)

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

209

Wednesday, 04.02.2009, 16:52

Było kilka razy poruszane: http://forum.czaswojny.interia.pl/index.…awr%C3%B3%C4%87. A odpowiedź była jednoznaczna: Opcja zawróć armie...
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

210

Wednesday, 04.02.2009, 16:55

dlatego zanim wyślesz armie musisz pomyśleć... pewno straciłeś tak armie i teraz chciałbyś taką opcję żeby szpiegować czyjąś wioskę kilka sekund przed atakiem aby w razie czego zawrócić. Prawdopodobnie założenia Twórców były takie żeby się nie dało zawracać armii a poza tym ten temat był już poruszany 8)


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

211

Wednesday, 04.02.2009, 17:56

Bez sensu.
Pomyśl z drugiej strony - idzie na ciebie jakaś armia, a ty przerzucasz sobie armię z drugiej wioski, produkujesz dodatkowo mnóstwo jednostek, zacierasz ręce, że ktoś się nadzieje - a tu zonk - zorientował się i zawraca.
No to przewalasz armię z powrotem, ten szpieguje wioskę i znów puszcza atak. Możecie sobie tak klikać bez konkretnych rezultatów całą noc :P
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

212

Wednesday, 04.02.2009, 22:31

Dziwne, że nie można ze względu programistycznych, bo w innych grach internetowych jest taka opcja.

Ze strategicznego punktu widzenia ta opcja jest nawet konieczna. Często się wysyła armie gdzieś tylko po to by szła...
Po drugie każdy strateg gdy widzi przewagę wrogich wojsk, zawraca swoja armię. Tu nie możemy tego zrobić.
Jeżeli chodzi o myślenie z drugiej strony -skoro zrobiłeś silniejszą armię to możesz zaatakować tego kto przed chwilą atakował ciebie. Więc wcale nie trzeba rozpaczać że się wybudowało armie po nic.
No ale dobra, skoro ten temat był omawiany no to... go zakończmy.

213

Wednesday, 04.02.2009, 23:33

Tu nie chodzi o względy programistyczne -> tak ma byc, takie jest założenie.
W poście Thorgi masz wszystko pieknie wyjaśnione.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

214

Wednesday, 04.02.2009, 23:50

Ze strategicznego punktu widzenia ta opcja jest nawet konieczna. Często się wysyła armie gdzieś tylko po to by szła...
Ze strategicznego punktu widzenia nie budujesz tutaj 2 miesiące armii, którą stracisz w jednej chwili bez takiej opcji i nie płaczesz 2 miechów, że się nie możesz pozbierać . Tutaj jak stracisz armię to w przeciągu kilku dni jesteś w stanie odbudować się. Taka jest skromna różnica między strategią w TE a innymi grami i stąd wynika fakt braku anulowania działania.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

215

Saturday, 07.02.2009, 22:14

Przeniosłem posty dotyczące pushu tutaj: SUROWCE, czyli dywagacje na temat "Pushu"..
I tam prosze kontynuować dyskusje :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


216

Tuesday, 10.02.2009, 23:17

drop po bohaterach

witam!

mam propozycję, mianowicie by poległy bohater zostawiał po sobie ekwipunek, to chyba logiczne
skoro już zmartwychwstaje, niech robi to na golasa :)

pozdrawiam

p.s.: sorry, że tu zamieściłem, bo to chyba nie to miejsce...
ktoś ma cierpliwość, niech przenosi, gdzie trzeba...

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "samdiabel" (10.02.2009, 23:25)


viceroy

Intermediate

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

217

Tuesday, 10.02.2009, 23:32

mój jak pada to zostawia eq w zbrojowni. po tym jak go wskrzeszam automatycznie ubiera to co miał po smierci.....

diabeł mozesz wymysleć coś innego????????????????
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

218

Tuesday, 10.02.2009, 23:55

SPAM

mój jak pada to zostawia eq w zbrojowni. po tym jak go wskrzeszam automatycznie ubiera to co miał po smierci.....

diabeł mozesz wymysleć coś innego????????????????
ja z pewnością mogę wymyślić coś innego i nieraz jeszcze to zrobię
nie wiem czy wiesz, ale mój robiłby to samo, gdyby padał...

póki co, Twój post to zwykły SPAM, ogarnij się chłopie, to nie pierwsza taka wypowiedź

219

Wednesday, 11.02.2009, 22:47

Panowie, PAX. Bez denerwowania się, bo szkoda nerwów.

Pomysł z zostawianiem eq w zbrojowni po śmierci jest niepotrzebny (nie widzę żadnych wartych zachodu korzyści z tego wynikających), a Admini mają dość pracy nad naprawdę ważnymi i przydatnymi dla graczy rzeczami :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


220

Thursday, 12.02.2009, 16:34

Nie wiem czy bonusy dla stolicy byly juz poruszane ale mam taka propozycje:
Na kazdy poziom stolicy zaczynajac od trzeciego pojawial by sie jeden losowy surowiec przewazajacy

czyli:
15-19 poziom budynku glownego dawal by 1 surowiec przewazajacy, 20-24 poziom daje kolejny itd