Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

261

Thursday, 19.02.2009, 08:23

Jezu oO Zadziwia mnie wasz talent do rozumienia ironii....
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

262

Thursday, 19.02.2009, 10:49

"Będzie, gdy zostanie zrobione", jak to mówi Blizzard. Proszę o zakończenie spamu - temat jest w celach przedstawienia swoich pomysłów :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


263

Thursday, 19.02.2009, 12:33

proponuje dodać nowy budynek który by dodawał "jednostki obronne" tzn. jednostki które by stacjonowały w wiosce nie kosztowały by w utrzymaniu i nie można by było nimi atakować ale broniły by wioski mogły by być to jednostki najlepsze w epoce lub jakieś nowe np. budynek arena w starożytności i jednostki gladiatorzy. budynek byłby drogi i za każdy poziom o 1 jednostkę więcej. jednostki po śmierci automatycznie by się odnawiały lub trzeba by je było wskrzesić za opłatą:) maksymalny poziom budynku to 10. co o tym myślicie?? pomogło by to słabym graczom przestać być farmami:).

gawlinski1

Nierejestrowany

264

Thursday, 19.02.2009, 12:42

niewykonalne
bardziej budynek np. koszary
"pozwala na wcielenie mieszkańców wioski do armii"
wraz z poziomem budynku zmieszała by się siła ataku i obrony lub też ilość takich jednostek
(kwestia do ustalenia koszt takiego budynku i siły jednostek)

viceroy

Intermediate

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

265

Thursday, 19.02.2009, 12:54

od obrony to macie panowie mury obronne.

koniec kombinacji:D
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

266

Thursday, 19.02.2009, 13:20

wy chyba chcecie z tego zrobic ogejma ;]
jeszcze żeby złom leżał koło wioski ;]

EDIT nie wiem o co ci chodzi wyraziłem po prostu swoje zdanie na ten temat i nic więcej ty chyba wolałbyś jakby wszyscy napisali : super pomysł, genialny itp. i nie rozumiem też

Cytat

jak ci sie nie podoba to poprostu powiedz a nie spamuj
przecież powiedziałem


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Pablo123" (19.02.2009, 14:03)


267

Thursday, 19.02.2009, 13:51

jak Ci się pomysł nie podoba to po prostu to powiedz a nie spamuj
łatwo tak do wszystkiego przytykać łatkę a w ogame nie grałem i pomysł jest mój
jak masz lepszy pomysł to go podaj a jak nie to ustosunkowuj się merytorycznie a nie slogany puszczasz

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

268

Thursday, 19.02.2009, 16:23

@ shougnn
Jeżeli liczysz, że to zmniejszy ataki na wioski to się grubo mylisz -to je zwiększy bo wielu graczom zależy na doświadczeniu jakie by zapewne dostawali za pokonane jednostek stacjonujących w wiosce. Po za tym 10 jednostek, nawet najlepszych to jest praktycznie nic. Początkujący w starożytności jest w stanie bez problemu sobie z nimi poradzić.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "VeiN" (19.02.2009, 16:32)


gawlinski1

Nierejestrowany

269

Thursday, 19.02.2009, 16:27

ja proponowałem budynek.. wtedy mur czy też koszary nie dawały by expa.

270

Thursday, 19.02.2009, 16:58

Możeby tak wprowadzic dodatkowe bonusy z ras typu ładownośc czy czas marszu.
np. Anioł zwiększałby umiejętnośc leczenia jednostek
Demon ładownośc
Człowiek szybkośc
Nieumarły szpiegowanie

co myślicie

gawlinski1

Nierejestrowany

271

Thursday, 19.02.2009, 17:09

fajny pomysł ale raczej mało sprawiedliwy..
leczenie zwłaszcza w porównaniu z resztą;) - chyba że opcja dodatkowo przy wyborze dowolnej rasy
można by wybrać jedna z 3 ( ładowność, czas marszu, szpiegowanie - jako specjalność i do wybory któraś z nich.

w ogóle to mnie zastanawia jak anioł może nie latać - to kura jakaś czy czy pingwin? może lepiej zmienić rasę na "wampir"
(czy to pod WB podchodzi.. zawsze może być "prawie jak anioł" albo "ptak" - bo nie wszystkie latają:)

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

272

Thursday, 19.02.2009, 17:27

w ogóle to mnie zastanawia jak anioł może nie latać - to kura jakaś czy czy pingwin? może lepiej zmienić rasę na "wampir"
(czy to pod WB podchodzi.. zawsze może być "prawie jak anioł" albo "ptak" - bo nie wszystkie latają:)
Problemy egzystencjalne zostaw sobie do knajpy ;)

Co do pomysłu to po pierwsze jest on niesprawiedliwy. Po drugie dostawałbyś coś za nic. Nie będzie rzadnych dodatkowych bonusów do ras na takim etapie gry. Ja rozumiem, że pewnie cieprisz na brak ładowności w ep2 i myślisz, że należy to załatwić poprzez wprowadzenie pomysłu o nowych bonusach dla bohaterów, "ale nie tędy droga" (jak to mówił zaKwas :P)
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

273

Thursday, 19.02.2009, 17:41

nie chodzi o mała ładownosc armiitylko o urozmaicenie gry. zawsze warto spróbowac .
Ntomiast również niesprawiedliwie przynajmniej na 1 lvl człowiek w porównaniu do innych ras

gawlinski1

Nierejestrowany

274

Thursday, 19.02.2009, 17:43

zapewne dla tego że celem gry nie jest trzymanie bohatera na 1 poziomie tylko rozwój postaci..
a co za tym idzie gra.. i z czasem postać zyskuje na znaczeniu.
dodawać możesz postaci umiejętności po przez zwoje..;)

275

Thursday, 19.02.2009, 23:11

Czy istnieje jaka kol wiek możliwość zmiany głównego bohatera (chodzi tutaj o rasę) nawet poprzez usunięcie bohatera obecnie istniejącego(miła by była taka możliwość). I jeszcze coś co by się przydało to usuwanie definitywne bohaterów (np tych którzy nie są powyżej 2-3 levelu.

DoGi114

Początkujący

Postów: 47

Skąd: Gdynia

  • Wyślij prywatną wiadomość

276

Friday, 20.02.2009, 06:46

zaczecie gry od nowa ;p

277

Friday, 20.02.2009, 11:37

Wystarczy wysłać hero na samobójczą misję i możesz powołać nowego. - chodzi o GŁÓWNEGO BOHATERA tego co stacjonuje w stolicy =.= - VeiN

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "VeiN" (20.02.2009, 15:30)


Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

278

Friday, 20.02.2009, 14:05

Czy istnieje jaka kol wiek możliwość zmiany głównego bohatera (chodzi tutaj o rasę) nawet poprzez usunięcie bohatera obecnie istniejącego(miła by była taka możliwość). I jeszcze coś co by się przydało to usuwanie definitywne bohaterów (np tych którzy nie są powyżej 2-3 levelu.

Nie usuwanie tylko dezaktywacja bohatera w inny sposób niż zabicie go. A usuwanie definitywne? Możesz mieć max. 15 herosów (żywych i martwych). To daje po dwóch hero na wioskę w Przyszłości. Na 100% wystarczająca liczba...
Zmiana głównego? A po co? Trzeba było lepiej przemyśleć Swój wybór na początku gry. Jak chcesz nowego hero w stolicy to konto musisz zresetować i zacząć od nowa. Bo w stolicy innego hero niż główny nie powołasz.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

Wupas

Zbanowany

  • "Wupas" został zablokowany

Postów: 65

Skąd: Karlino

  • Wyślij prywatną wiadomość

279

Saturday, 21.02.2009, 09:19

Pomysł->Można by wprowadzić dodatkowy budynek ktury by skracał czas rekrujtowania jednostek np. do 75%
Oczywiście by tak łatwo niebyło będzie kilka poziomów tego budynku.
Bo zapewniam was że już dużo osób opuściło nas właśnie przez czas rekrutowania jednostek. :(

280

Saturday, 21.02.2009, 09:28

na pewno nie zostanie wprowadzone ;] to jest kolejny sposób na ułatwienie gry a poza tym w każdej grze rekrutowanie wojska musi trochę trwać trochę cierpliwości człowieku ;] zakolejkuj na noc i wstawaj co 3h i zaś kolejkuj ;]


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?