Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

501

Wednesday, 01.07.2009, 18:17

Ale ja to tak sobie napisałem ale ciekawe rzeczy się od was dowiaduje^^
Adminów mamy inteligentnych i z doświadczeniem^^

Gdy rozpoczynałem tę grę w poprzednie wakacje byłem zafascynowany:
http://www.gry.jeja.pl/680%2Cepoka-wojny.html


ale szczególnie obroną w grze po prostu była zabawna szczególnie ta w epoce kamienia.
Może w przyszłości jakąś obronę wprowadzimy?
Ale i tak pewnie nie wejdzie...
A jak coś to imposible się przechodzi samymi procarzami prawie do 4epoki
noi działkami jajecznymi^^ :rotfl:

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Majkel1" (01.07.2009, 18:27)


502

Sunday, 12.07.2009, 11:59

Co wy na to, aby pod doświadczeniem u herosa był pasek informujący ile już expa zdobyliśmy(ewentualnie procentowo). No bo czasem tak się zastanawiam ile to ja już expa zdobyłem i ile w stosunku do tego zdobytego mi zostało.

503

Sunday, 12.07.2009, 12:24

przecież jest dokładnie napisae jak wejdziesz na zakładke bohater....

504

Sunday, 12.07.2009, 12:53

Tak ale mi chodzi o takie coś jak jest w d2.


Cytat

Trwające akcje szpiegowskie innych graczy na nasze wioski nie będą blokowały możliwości przejścia na urlop.

A nie można by też zrobić, ze w trakcie urlopu(czyjegoś) można szpiegować.

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "D@nio" (14.07.2009, 20:28)


505

Wednesday, 15.07.2009, 17:48

Grając w demko TE przyszło mi do głowy że skoro tam ludek ma inny obrazek herosa niż ten w grze to czemu by nie wprowadzić opcji zmiany na dowolny :D ?


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

jerzys

Nierejestrowany

506

Wednesday, 15.07.2009, 18:15

wysylanie wiadomosci

Proponuje umozliwić liderom klanow częstsze wysylanie wiadomości do całego klanu.
teraz to jest bodajrze 30 minut a lider mógłby móc częściej.
np. co 10 minut.

a zamiast minuty do pojedynczej osoby co 10 sekund dla lidera klanu.

Czasami jak jest akcja to mam kilka pootwieranych okien z wiadomościami czekającymi na wysłanie.
Troche to uciążliwe...

507

Wednesday, 15.07.2009, 19:04

Póki co najlepszym rozwiązaniem jest założenie kanału IRC/posługiwanie się gg :) Wiem, że na BW było bardzo dużo próśb tego rodzaju, żadna nigdy nie została zrealizowana. Jednak TE to inna gra, klany są o wiele mniejsze, więc może tutaj by coś takiego przeszło ;)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


jerzys

Nierejestrowany

508

Wednesday, 15.07.2009, 19:07

Można jeszcze zrożncować wysyłanie do klanów:
inaczej do własnego
inaczej do obcych

509

Tuesday, 04.08.2009, 10:55

Status wrogośc: z każdą epoką można by dodac jednego więcej czyli:
1-1
2-2
3-3 itd.
Taki status dawałby możliwośc wykonania większej ilosci ataków/nalotow dziennie( o ile wiecej to juz byłby gest administracji). Status przyznałby gracz graczowi na tydzien. Do tego na każde 100 pkt klanu można dac taki status całemu innemu klanowi. Co wy na to?

510

Tuesday, 04.08.2009, 12:03

Jestem za. Zawsze jestem za zwiększaniem ilości ataków na "ulubieńców" :D

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

511

Tuesday, 04.08.2009, 12:56

popieram troszke wiecej atakow mile widziane
i zaklladam ze dopuki znowu nei pojde na dluuuuuuuuuuuuuugi urlop bedzie to jedna osoba :evil:
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

512

Friday, 07.08.2009, 16:24

Fajnie by było jakby było widac cene minimalna, bo jak tak patrze PPG bez oferty to az sie prosi zeby zalicytowac a tu nie miła niespodzianka CM 75 ph :/.

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

513

Friday, 07.08.2009, 17:00

kliknij licytuj i masz cena wywolawcza =xxx i mozesz licytowac lub nie :) tylko fakt faktem kosz jej ustawienia to 10 ph;/
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

514

Friday, 07.08.2009, 17:09

Ale mi chodzi zeby pod przedmiotem bylo widac, a nie jak klikne(bo to wiem).

515

Saturday, 08.08.2009, 01:45

D@nio teraz to troszkę dziwaczysz, równie dobrze możesz sobie zażyczyć, żeby było widać na podglądzie mapy ile możesz zgarnąć surowca ze wskazanej wsi. Jedne kliknięcie trzeba Ci zastąpić wskazówką?

rumi

Trainee

Postów: 108

Skąd: Piotrków Trybunalski

  • Wyślij prywatną wiadomość

516

Monday, 10.08.2009, 11:15

Czas budowania jednostek a poziom specjalnych budynków w wiosce

Za wybudowanie każdego poziomu wyżej specjalnego budynku np: szałas, płatnerz itp skracał by się czas produkcji jednostek ,które wymagają danych budynków np:
Arkebuzer - co poziom rusznikarza wyżej -4sek do produkcji
Muszkieter - co poziom rusznikarza lub płatnerza wyżej -3sek do produkcji
Ksiądz - co poziom klasztoru wyżej -4sek do produkcji
PS3>>rumi55
(\__/)
(O.o )
(> < )

To jest Króliczek, Wielki Władca.
Skopiuj sobie Króliczka do profilu aby pomóc mu
opanować świat.


517

Monday, 10.08.2009, 11:33

No, no niezły ten pomysł. Myślę, że warte uwagi.

518

Monday, 10.08.2009, 18:59

Jak juz chcecie przeliczac to lepiej procentowo, bo moze sie okazac, ze czas budowy jakiejs jednostki wyjdzie powiedzmy -5s.
Nie zmienia to faktu, ze pomysl srednio mi sie podoba. Czas potrzebny na odbudowe armii to dodatkowa "kara" za to, ze dales sie zjechac i wskazowka dla przeciwnika, ze przez jakis czas bedziesz wrazliwszy na ataki. I lepiej niech tak zostanie.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

AlienPFtF

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

519

Monday, 10.08.2009, 19:11

no to może nie -X s/lvl, tylko powiedzmy każdy lvl takiego budynku (może być to też budynek główny, czyli Pałac/Zamek/Sejm) to skrócenie czasu budowy o 1%

520

Monday, 10.08.2009, 19:19

Uniwersytet -1% czas/powyżej 5 poz. dla Osadników i Medyków
Ludwisarnia -1% czas/powyżej 5 poz. dla budynków oraz jednostek oblężniczych
Rusznikarz -1% czas/powyżej 7 poz. dla jednostek AA
Płatnerz -1% czas/powyżej 9 poz. dla Pozostałych jednostek bojowych.

coś takiego.