Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

521

Monday, 10.08.2009, 20:59

Dobry pomysł ale nie wszystkie jednostki są od 8lvl płatnerza tak więc można by obniżać czas np od 5 dla Lancek


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

522

Wednesday, 12.08.2009, 16:46

multipost bo chciałem odświeżyć

proponuję większe zamieszanie między rodzajami ataku i pancerza obecnie (z tego co widzę)
jeśli coś ma atak lekki to pancerz średni
atak średni to pancerz to pancerz ciężki
atak ciężki to pancerz lekki
(przynajmniej w 4ep tak jest) w 1 jest trochę inaczej ale cały czas według jednego wzoru

w 3 i 4 epoce wszystkie jednostki są według tego wzoru różnią się tylko statami (może oprócz łuczników ale i tak kilku się wystawi)
no w 1 epoce Dzikus ma tylko atak i pancerz średni czyli Dzikusy mordują dzikusów ;)
w 2 Oszczepnik tak samo ;) ginie od oszczepnika
w 5 jest już bardziej pomieszane z tego co widzę
w 6 pewnie będzie więcej jednostek i większe zamieszanie ;) czyli dobrze
chodzi mi głównie o 3 i 4 epi ew. o 2
np poprzez dodanie dodatkowych jednostek ;)


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

AlienPFtF

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

523

Wednesday, 12.08.2009, 19:41

multipost bo chciałem odświeżyć

proponuję większe zamieszanie między rodzajami ataku i pancerza obecnie (z tego co widzę)
jeśli coś ma atak lekki to pancerz średni
atak średni to pancerz to pancerz ciężki
atak ciężki to pancerz lekki
(przynajmniej w 4ep tak jest) w 1 jest trochę inaczej ale cały czas według jednego wzoru

w 3 i 4 epoce wszystkie jednostki są według tego wzoru różnią się tylko statami (może oprócz łuczników ale i tak kilku się wystawi)
no w 1 epoce Dzikus ma tylko atak i pancerz średni czyli Dzikusy mordują dzikusów ;)
w 2 Oszczepnik tak samo ;) ginie od oszczepnika
w 5 jest już bardziej pomieszane z tego co widzę
w 6 pewnie będzie więcej jednostek i większe zamieszanie ;) czyli dobrze
chodzi mi głównie o 3 i 4 epi ew. o 2
np poprzez dodanie dodatkowych jednostek ;)
a w drugiej przypadkiem nie miecznik? miecznik ma średni atak i pancerz, a oszczepnik ma ciężki pancerz i lekki atak :P

524

Wednesday, 12.08.2009, 23:26

nie czepiaj się szczegółów chyba że nie zrozumiałeś o co mi chodzi...


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

AlienPFtF

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

525

Thursday, 13.08.2009, 08:19

po prostu napisałem, że jednostka była pomylona -> ale sam pomysł całkowicie popieram.

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

526

Thursday, 13.08.2009, 08:22

ale prawda jest ze oszczepnik zabija oszczepninka :P
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

527

Monday, 24.08.2009, 20:19

W poście Czy Time Edge umiera? - założonym w osobnym temacie przedstawiłem propozycję zmiany oblegania, na coś bardziej sprzyjającego rozwojowi graczy, ale zarazem bardziej ciekawego i ekscytującego oraz propozycję zmiany systemu obrony wiosek. Zapraszam do dyskusji... naszych wspaniałych twórców również.

528

Thursday, 24.09.2009, 16:48

mozna by dodac budowle dajaca czasowa ochrone przed obleganiem
latwiej bylo by sie odbudowac lub ochronic przed silniejszym przeciwnikiem

przykladowo:

1lvl czas budowy 5min; koszt 100% bazowych surowcow; ochrona przed oblegami 6godzin
2lvl czas budowy 10min; koszt 200% bazowych surowcow; ochrona przed oblegami 6godzin
...

brak mozliwosci niszczenia zeby nie bylo walkow

529

Wednesday, 30.09.2009, 18:10

Skoro jest informacja :
Wioska może zostać zaatakowana za 48 min. 12 sek.

to może by też zrobić taka: Wioska może zostać oblegana za 48 min. 12 sek.

Co myslicie?

530

Thursday, 08.10.2009, 17:48

Up nikt sie nie wypowiada, ruszmy sie, bo ta gra gra w koncu sie zastoi i d*** nie bedzie mozna na nic liczyc :D.

531

Thursday, 08.10.2009, 19:31

proponuje wprowadzić nieskończoną liczbę wyprawek dla mnie i jeszcze po przejściu do następnych epok wioski 5lvl


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

532

Thursday, 08.10.2009, 20:14

No cóż, wpadłem na taki baaanalny pomysł, który pewnie i tak nie zostanie wprowadzony ale co tam...

Wprowadzić arenę walk jedynie dla bohaterów. Bez żadnych wojsk. Doświadczenie z takich walk nie byłoby o połowę mniejsze niż za normalne zabicie bohatera, też nie otrzymywałoby się pkt reputacji(puki co nikomu one nie potrzebne, a jeśli by zostało coś wprowadzone z tymi pkt to tutaj ludzie głównie by je nabijali). Jednak aby nie było ciekawego przypadku jak to 8 lvl walczy z 25, to oczywiście byłyby ograniczniki wg epok. Czyli 1 epokowy bohater może walczyć tylko z 1epokowcem, bohater w drugiej epoce tylko z tym w drugiej epoce itd.

Jak wszystko mogło by działać? Zapisujemy bohatera do walki. System o pełnych godzinach i o połówkach godzin(np. 12:00, 12:30 itd.) losuje nam przeciwnika, jeśli nie będzie nikogo w naszym przedziale - walki nie będzie i losowanie odbędzie się znowu za 30min. Czy bohater będzie musiał tracić czas i czekać aż przeciwnik się znajdzie i przez ten czas będzie zablokowany na arenie, czy też będzie mógł w tym czasie wykonywać akcje to decyzja administracji. Najlepszym rozwiązaniem byłoby to że bohater traci 10min(5min drogi do areny na zapisanie się i powrót), a po tym czasie może robić co chce, a raporcik z walki przyjdzie przy znalezieniu przeciwnika.

Co nam daje taka arena? Okazje do wykazania się, zabawy, polepszania bohatera i wpadnięcia małej ilości doświadczenia. I jakiś ruch wprowadzi ;p

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

533

Thursday, 08.10.2009, 22:13

Jestem za, ale nie nalicza karnego :P
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

534

Saturday, 10.10.2009, 20:24

Było już kiedyś, ale umarło. Dlaczego najpierw można opracować "zaawansowane strzemiona", a potem "strzemiona"? Powinno by wprowadzone drzewko technologi. Jestem także za wielokrotnymi badaniami, które nie byłyby wymagane do awansu i polepszałyby np. mobilność i udźwig armii.

Czy dałoby się w wiadomości o przebiciu oferty dać odnośnik do tego przedmiotu?
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Aliar" (10.10.2009, 20:43)


535

Monday, 19.10.2009, 15:59

Fajny patch, ale lepsze by było gdyby można było włączać urlop podczas budowy :/

I jak może się ktoś wypowie czy opcja pokazująca czas, po którym można oblegać zostanie wprowadzona?

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

536

Monday, 19.10.2009, 22:26

Może ktoś coś o moim poście powie?...
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

537

Tuesday, 20.10.2009, 13:06

Może ktoś coś o moim poście powie?...
Zbędne skomplikowanie.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

538

Tuesday, 20.10.2009, 13:14

Patch malutka zmiana w lepszym kierunku ... ale jak by nie trzeba kosować budowy budynków tylko by była ta budowa pausowana.

I fajnie jak by ktoś skończył to co ktoś zaczął, chyba nie muszę tłumaczyć o co chodzi.

Postów: 57

Skąd: Ziemia, trzecia planeta od Słońca

  • Wyślij prywatną wiadomość

539

Wednesday, 21.10.2009, 11:02

A zacytuję siebie z tematu Palenie wiosek, może się Wam spodoba.

Bardzo dawno temu, tak dawno, że już nie pamiętam nazwy tej gry, była sobie gierka, w której gracz po ataku na miasto/wioskę miał możliwość wyboru, czy chce ją złupić, czy zrównać z ziemią. Wprowadzenie takiej modyfikacji do kodu gry, a przecież istnieje mozliwość zniszczenia wioski, nie powinno stanowić dużego kłopotu. Nie chce mi się wdawać w dyskusję nt. poziomu trudności, bo wiem, że Ci którzy piszą wiedzą, że dopisanie czegoś takiego jest proste.

Wracajac do tematu, wtedy, gdy idziesz grabić i wygrywasz/nie napotykasz oporu, wyskakuje pop-up z wyborem:
1. Czy chcesz zabrać surowce [zwykły mechanizm grabienia]?
2. Czy chcesz spustoszyć wioskę [wraca ona do statusu zwykłego pola]?

Logicznym byłoby nie dawać zadnych surowców w drugim przypadku. Dla ograniczenia zapędów niszczycielskich możnaby wprowadzić "opłatę za niszczenie", bo Twoja armia się zmęczyła :-), i nawet, ale to byłoby już trudniejsze do modyfikacji, wprowadzić mechanizm wzrostu opłaty ze wzrostem ilości spustoszeń, tak jak mechanizm wzrostu kosztów exp/budynków itp. wraz ze wzrostem ich poziomu.

Co do propozycji areny, fajna, widzę, że niektórzy grywają w Runescape. Możemy się tam spotkać.

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

540

Wednesday, 21.10.2009, 16:53

Bez sensu. Można by zniszczy wioskę po zwykłym ataku. Zresztą i tak nie wprowadzą...

PS No łupce czasem w RS'a, ale nudzi się po czasie.
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!