Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

541

Wednesday, 21.10.2009, 17:00

Wprowadzenie oblegu na grabież było by ok ..., tyle że można by było wynosić surke z magazynu.

Postów: 57

Skąd: Ziemia, trzecia planeta od Słońca

  • Wyślij prywatną wiadomość

542

Wednesday, 21.10.2009, 23:37

Aliar, dzięki za szybkie i treściwe podsumowanie.
W pomyśle chodzi o to, że dużo bardziej naturalne jest "atakowanie wioski" by ją grabić lub spustoszyć.
Reszta to mechanika gry.
Miałbyś 2 opcje - oblegać, możesz wtedy przejąć wioskę (zdobycie lub zamiana); - atakować, możesz grabić surowce lub (tak!) zniszczyć wioskę i to po prostym ataku. Zobacz tylko, że gdyby był mechanizm podnoszący "mandacik" za niszczenie nie byłoby tak wielu chętnych po np. 20 spustoszeniu. Mandacik mógłby nie tylko kosztować w surowcach ale np. w exp.

543

Saturday, 24.10.2009, 19:56

Sorki za tamto ale mi brat złośliwie skasował co trzeba. ok więc tak:


Czasami denerwuje mnie to że naprzykład potrzebuje KUUUUUPY kamienia ale mam w dupu krzemienia, ale zawsze jest po równo i tego i tego. więc idea brzmi tak: czy można by było wprowadzić przycisk przed grabieżą: kradnij: (ikonka kamienia) kamień-(ikonka krzemienia) krzemień. (i inne surowce w epokach). znacznie ułatwiłoby to zmniejszenie zapotrzebowania na owy surowiec. a gdy wiosce zabrakłoby któregoś surowca to brak dopełniłby innym surowcem. a jeżeli chcesz po równo wybierasz obie opcje. im więcej rodzajów surowca będzie później, tym więcej będzie można zaznaczyć rodzajów surowców.

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

544

Saturday, 24.10.2009, 22:42

To dobre, ale wprowadziłbym szczyptę ryzyka. Jeśli np. w 3 erze zaznaczysz tylko złoto, a grabiony nie będzie go posiadał nie zrabujesz nic...
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

545

Sunday, 25.10.2009, 07:42

Fajniutkie urozmaicenie do tego. dzieki






:thumbsup: Aliar :thumbsup:

Edit: A może by jeszcze jakby miał kapeczkę złota (min. 100) to by uzupełnił pozostałymi surowcami sorki za multi

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Nekrus" (25.10.2009, 08:34)


546

Sunday, 25.10.2009, 08:33

A może by jeszcze jakby miał kapeczkę złota (min. 100) to by uzupełnił pozostałymi surowcami

547

Sunday, 25.10.2009, 19:11

Ja proponuję wprowadzić możliwość atakowania nie aktywnych graczy nawet gdyby byli 6razy niższej epoce od nas^^ To by znacznie ułatwiło grę w epokach takich jak 3, 4, 5, i być może 6. Ze względu na brak jadki o drewno i masakrowaniu(to już męczące jak 20gości uweźmie się na ciebie) tego co o jeden niżej.


A i może surowce takie jak kamienie szlachetne, złoto i to co podobnie wartościowe było zamieniane w to co w innej epoce tzn wszystko zmienia się na drewno a kamienie szlachetne mogły by byś zmieniane na złoto a złoto na kamienie proste? I użyteczne. :thumbup:

548

Friday, 06.11.2009, 18:00

Mam taki pomysł, aby za pokonanie jakiegoś bossa dostawać unikatowy item np. za Goliata Gepardzia skóra, czyli zbroja skórzana z np. bonusem do hp jednostek itd. Można by zdobyć tylko jeden taki item na całą grę na danym bossie. I żeby Ci z wyższych er też mieli szanse liczyło by siępokonanie bossa od wprowadzenia patcha. No to tyle liczę na komentarze dobre i złe.

Edit// tylko jeden unikat tzn. jedna Gepardzia skóra inne unikaty z innych bossów można zdobyć.

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "D@nio" (06.11.2009, 18:15)


AlienPFtF

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

549

Friday, 06.11.2009, 18:10

Unikat do wydropienia z danego bossa tylko? ;) fajny pomysł.

550

Friday, 06.11.2009, 18:12

Z tego co mi pisali ludzie zmieniam na to, że nie będzie 100% szans, ale jakiś tam procent szansy, ale tylko na danym bossie tzn. będzie np. z Goliata masz 1% szans, że wyleci Ci "Gepardzia skóra", ale ona może wylecieć tylko z Goliata.

AlienPFtF

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

551

Friday, 06.11.2009, 19:16

no właśnie o to mi chodzi, tak byłoby zdecydowanie lepiej (tylko może nie ten 1%? bo wyleci za dużo razy i straci wartość)

552

Friday, 06.11.2009, 19:29

To tylko przykład :D.

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

553

Saturday, 07.11.2009, 08:30

No i żeby nie było na sell. Ja osobiście wprowadziłbym jakiś prefix albo item, który wypadnie np. 3 razy na serv i już nie wypada.
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

554

Saturday, 07.11.2009, 08:54

tak jak napisal danio to brzmi sensownie tylko jaki bd tego droprate tak jak bizuteri bym proponowal i zeby nie byl na sell tak jak napisane wyzej
co do tych 3 prefow lub przedmiotow na serw nie ma sensu ograniczenie graczy i wywyzszanie ich :P
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

555

Monday, 09.11.2009, 12:31

Bardzo przydatnym ulatwieniem by bylo, gdyby staty przedmiotow pojawialy sie juz po wydropieniu, po najechaniu mysza na wydropiony przedmiot. Jak sie wydropi jakis nieznany prefix, nie wiadomo czy warto sie do danego przedmiotu dokopywac.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

Postów: 57

Skąd: Ziemia, trzecia planeta od Słońca

  • Wyślij prywatną wiadomość

556

Monday, 09.11.2009, 13:26

Nie wiem czy ktos już tego nie poruszał ale bardzo chciałbym "przypominacza o aukcjach obserwowanych".
Na przykład automatyczną wiadomość do skrzynki: aukcja x upływa za 5 minut.

557

Monday, 09.11.2009, 15:08

Mam taki pomysł, aby za pokonanie jakiegoś bossa dostawać unikatowy item np. za Goliata Gepardzia skóra, czyli zbroja skórzana z np. bonusem do hp jednostek itd. Można by zdobyć tylko jeden taki item na całą grę na danym bossie. I żeby Ci z wyższych er też mieli szanse liczyło by siępokonanie bossa od wprowadzenia patcha. No to tyle liczę na komentarze dobre i złe.

Edit// tylko jeden unikat tzn. jedna Gepardzia skóra inne unikaty z innych bossów można zdobyć.

Skoro nie widzę "nie" to chyba jest "tak" :P.

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

558

Monday, 09.11.2009, 19:07

Popieram Utnaszipta :P

I Ciebie D@nio :D

Choć nie rozumiem cię dokładnie. (2 ep nie dostanie już tej gepardziej skróry czy co ?:P)
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

Postów: 57

Skąd: Ziemia, trzecia planeta od Słońca

  • Wyślij prywatną wiadomość

559

Wednesday, 11.11.2009, 11:05

A ja jeszcze z jednym.
Tego nie wiem, nigdy nie zdarzyło mi się nie wyrobić dziennej normy wypraw do lokacji specjalnych ale może kiedyś ...

Pytanie takie, czy jeżeli z jakiegogoś powodu zostaje nam kilka wypraw na nastepny dzień, to czy licznik się zatrzymuje na 6 lub 12 dla Premium, czy bije dalej? Jeżeli się zatrzymuje to może wprowadzić cos takiego jak "zapomogę dla spóźnialskich" i dać maksymalny możliwy stan licznika wypraw na 12 i 24 dla Premium.

560

Wednesday, 11.11.2009, 11:07

Skoro i tak nie wyrabiasz tych 6/12 to po co Ci więcej?