Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

621

Monday, 15.02.2010, 17:52

Może być z tym wyjątkiem, że 65% kary zawsze dla wojaków powyżej lvl. Bo co jak ktoś zapragnie 60 lvl w 2 epoce. Zablokujesz mu tą możliwość?
Pozatym jak by dwóch bohaterów mierzyło się w 2 epoce na 40 lvl to co za to tez powinien dostać 0 expa? No bez przesady jak już to szedł bym prędzej za tym by uzależnić expa od lvl bohatera. W przypadku anioła to jest od lvl bo im wyższy lvl a zostanie pojechany to więcej expa.

622

Monday, 15.02.2010, 22:23

świetny pomysł EBO jestem za
Łatwiej byłoby podciągnąc nowych bohaterów będąc w wyższej epoce niż tak jak teraz obudzić się z ręką w nocniku bo ekspiło się tylko głównego a pobocznych nie a w stolicy np.: 10 husarów utrzymać jest ciężko


A kto ci broni wysylac nowoczesne armie to starych lokacji? Twoj nowy hero bedzie zdobywal expa dokladnie tak samo szybko/wolno jak stary... Itemkow z tego nie bedzie, ale albo rybki albo akwarium...
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

623

Monday, 15.02.2010, 23:50

To jest dobry pomysł dla nieaktywnych tzw. SIMEROW, którzy posiadaja tylko rozwninietego glownego bhatera ze stolicy - i zarazem ogromne ułatwienie dla nich. Ja osobiście uważam, iż wprowadzając tak radykalne zmiany na tym etapie gry pokrzywdzimy tych, którzy specjalnie siedza w epoce aby nabić poziomy wszystkich bphaterów - to nielada wyczyn...

624

Friday, 19.02.2010, 14:58

Mam taki pomysł: Może by stworzyć możliwość posiadania 1 sateritarnego miasta.

Będzie to polegało na tym, że takie miasto będziemy mogli postawić w dowolnym miejscu mapy - nie bedzie nam dawało ono żadnych surowców ani profiów. Po prostu będzie sobie stało i czekało aż wyślemy tam swoją armie:) Będzie można takie miasteczko łatwo zniszczyć wybijając dostrzętnie wojsko wroga albo klkając komende zniszcz miasto. znacznie to ułatwi system walki pomędzy graczami :)

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

625

Friday, 19.02.2010, 15:36

to ułatwi tylko i wyłącznie szukanie pól pod wioske :)
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

626

Friday, 19.02.2010, 17:24

nie bardzo ... czesto wrog posiada skupisko wiosek i bedziemy mogli szpiegowac je na boerzaco + atakowac z blizszej odleglosci wiec jest duuzo wiecej mozliwosci.

627

Friday, 19.02.2010, 20:19

a za zniszczenie wrogiej wioski będziemy dostawać duuuzo expa :D


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

628

Saturday, 20.02.2010, 06:48

Jak dla mnie nie ma sensu robienie czegoś takiego, bo można założyć sobie wioskę gdzie się podoba wystarczy mieć wolne miejsce, poza tym takie coś by zbytnio ułatwiło ataki a jak byśmy szli 2,5 min. na forsownym to nie ma szans na zorganizowanie obrony a nawet zauważenie że ktoś nas atakuję, a w tej chwili mamy przynajmniej 30 min więc jest szansa że uciekniemy, jak ktoś chce mieć taką wioskę może ją postawić kosztem wioski pod armię/eko.

629

Saturday, 20.02.2010, 23:10

No to podaj sensowny powod dla ktorego to nie ma sensu bo jak na razie tylko potwierdziles mi ze to by bylo bardzo dobre... 2.5 min w jedna strone to chyba bardzo dobrze
No chyba, ze ty nie atakujesz tylko simujesz:D oczywiscie tego nie sugeruje poniewaz nie mam pojecia. Poza tym to tylko pomysl i nalezy go dopracowac. Jezeli mowisz bez sensu to uzasadnij - mam kasowac wioske zeby postawic sobie taka na 1 lvlu ? To jest dopiero bez sensu :D

630

Sunday, 21.02.2010, 01:58

Jesli lupienie pozbawionych obroncow wiosek, bo do tego w znacznej wiekszosci przypadkow bedzie sie to ograniczalo, to dla ciebie walka...
W tej grze chodzi o znalezienie balansu pomiedzy sila a ekonomia wyrazona wydobyciem. Oba te czynnyki wzajemnie sie wykluczaja, bo silna armia powoduje niskie wydobycie a clue calej zabawy to wlasnie znalezienie zlotego srodka. W takim przypadku bedzie mozna caly ciezar przeniesc na wojo, bo o surki zatroszcza sie inni. Chyba nie o to chodzi.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

631

Sunday, 21.02.2010, 07:32

2,5 min w jedną stronę jest dobre jeśli się atakuję, a jeśli jest się atakowanym to już gorzej, przede wszystkim dawało by to możliwość szybkiego szpiegowani i atakowania odległych wiosek przez co gracze nie siedzący cały dzień przy grze nie mieli by możliwości obrony. Z jednej strony wszyscy się rzucają że za dużo graczy odchodzi (bo w końcu to prawda, a odejście "starego" gracza jest przykre nawet jeśli był wrogiem bo nie będzie nowego na jego miejsce) a z drugiej chcesz uprościć "gnębienie" innych często słabszych. A w takiej sytuacji jak jest teraz jeśli chcesz robić szybkie akcje musisz poświęcić wioskę, co nie jest już tak trudne w 5, 6 EP bo i tak niewielu ma komplet.

632

Sunday, 21.02.2010, 13:43

Baldr ty to idz sobie na inne forum lepiej bo nie masz pojecia o walce. Jak moze sie wypowiadac osoba niezwiazana z watkiem - robisz z siebie kolejnego magistra - musisz miec wszedzie swoj watek... Slabszych graczy moge grabic w kazdej chwili i nie potrzebuje do tego satelitarnej wioski:) Ale powiem ci, ze nei robie tego bo mi guwienko daja w expie i surowcach - prawdziwym wyzwanie sa za to aktywn i gracze - jakbys kiedykolwiek byl dobry w jakiejs epoce to bys wiedzial, ze po jakims czasie liczy sie tylko exp bohaterow a surowcow masz w milionach.

Szpiegowanie, atakowanie - o to wlasnie chodzi - gra bedzie na prawde dynamiczna i jak widze tego nie rozumiecie bo klikacie 2 h dziennie same wyprawki. Ja gram duzo wiecej i milo by bylo prowadzic wiecejh dzialan zbrojnych. Nadal nie otrzymalem zadnego powodu dla ktorego to jest zly pomysl. Tzn. otrzymalem od czarnego syna na privie :D ale to problem techniczny.. Ale to juz nie moj problem

633

Sunday, 21.02.2010, 22:30

Cytat

Nadal nie otrzymalem zadnego powodu dla ktorego to jest zly pomysl.

To przeczytaj jeszcze raz, tym razem ze zrozumieniem.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

634

Monday, 22.02.2010, 12:08

Baldr to ty dalej nie rozumiesz. Tłumacze ci przecież ze wszystko to jest juz teraz - to jest obecny system gry - jak masz pretensje to pisz do adminow nie do mnie. Ja proponuje rozwiazanie czasow ataku, szpiegowania i atakow na oblegajacych - chce wiekszej dynamiki rozgrywki - czy ty myslisz ze ja mam czas na to zeby kogokolwiek atakowac ? Na prawde sie nie znasz wiec bardzo prosze nie udzielaj sie w tym watku - chyba ze w kwestii wydobycia ze w kwestii wydbycia :D

635

Monday, 22.02.2010, 13:27

Jeśli nie masz czasu na atakowanie ludzi to co da Ci taka wioska? I tak armia będzie musiała do niej dojść zaatakować a potem powrócić do wioski macierzystej, nawet jeśli dzięki takiej wiosce okradniesz kilka innych to żeby przenieść surowce będziesz musiał zrobić z nimi parę kursów i gdzie tu większa dynamika?

636

Monday, 22.02.2010, 13:48

@Alkohol, jakie pretensje? Ja nie mamdo nikogo pretensji! Tlumacze ci tylko, ze takie cos stabowiloby zagrozenie dla balansu gry a to jest BARDZO powazny argument przeciw. Wiem, ze sie nie znam, klikam w przypadkowe miejsca a do e6 bez 3-slotowej bizu przeszedlem przez przypadek, ale to inna kwestia. Chetnie bym natomiast poznal choc jeden argument przemawiajacy ZA takim rozwiazaniem. Bo argument w stylu "bo mi by sie to podoblao" do mnie nie przemawia.
Jak ci sie w jakiejs epoce nudzi, to... zmien epoke! Naturalnie o ile jestes w stanie. Gwarantuje ci, ze atrakcji nie zabraknie. Albo znajdz sobie rywala i umow sie na wojenke 1v1. Fajna zabawa w takie podchody. No, ale to trzeba umiec walczyc na gole klaty, bez kolegow i biegania z placzem po klanach... Jesli jednak nikogo nie znajdziesz, zglos sie do mnie. Wprawdzie wiochy na 10 poziomie i bez techow to marny kapital, ale przynajmniej bedzie wesolo. Tylko pozniej nie skoml o rebalans, bo bije cie pierwsza lama serwera i mistrz simologii stosowanej.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

637

Monday, 22.02.2010, 14:39

Baldr a ja ci obiecuje ze kiedys przejde ale wtedy zabiore ci te wioseczki ktore tak budujes skrupulatnie. Na razie ten sam sojusz ale wszystko jest mozliwe. Kiedys przypomne ci te slowa..

638

Monday, 22.02.2010, 15:21

Jesli chcesz mnie straszyc, daruj sobie. Nie tacy jak ty probowali. Jesli usilujesz mnie wyprowadzic z rownowagi... Tym bardziej :) Zas jesli szukasz zaczepki, napisalem ci wyzej jak to mozemy rozwiazac. Moze jeszzce nie teraz, bo osiagniecie jako takiej gotowosci bojowej zajmie mi jeszcze troche czasu, ale za kilka tygodni bedziemy mogli o tym porozmawiac. Naturalnie pod warunkiem, ze starczy ci odwagi.
Tak czy siak, nadal z niecierpliwoscia czekamy na jakakolwiek argumentacje z twojej strony.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

639

Monday, 22.02.2010, 15:32

Baldr jestem w 4 epoce i w srodku wojny jakbys nie zauwazyl ale obiecuje ci ze po wojnie przechodze do 5 ep wezme jakies wioski 5epokowe na 5 i pojade ci troche budyneczkow wiec tak jak juz powiedzialem wspomnisz moje slowa.

Probowal niejeden i zadnemu sie nie udalo bo zawsze ci dupe ratowalismy.. Teraz nikogo takiego nie bedzie i pójdziesz na dno wiec sie przygotuj.

640

Monday, 22.02.2010, 15:51

Ze co? Kto mnie niby ratowal? Kiedy? Przed kim? Jak?
Chyba, ze masz na mysli wojne, ale wtedy to normalne, ze wszyscy sie nawzajem ratuja. I za to oczywiscie wielkie dzieki, glownie dla Krowy. Zas o moich prywatnych wojenkach nikogo nie informowalem. Jesli juz to rywal, ale on raczej nie prosil o wsparcie dla mnie...
Jesli masz cos do dodania w tym temacie albo bedziesz gotowy do podjecia walki, sugeruje przeniesc sie na priva. Tutaj badz w grze. Zas adminow prosze o usuniecie oftopa.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.